Skocz do zawartości
Barman

Dywaniki gumowe firmy Petex

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastanawiam się nad tymi trzema

 

http://allegro.pl/vw-passat-b5-1996-2005-skoda-superb-1-i-dywaniki-i1877795427.html

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-vw-passat-b5-1997-05-tunel-stopery-i1899957235.html

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-vw-passat-b5-96-05-oryginal-rigum-i1880610012.html

 

tylko że z tego co przeglądałem to na zdjęciach tylko te pierwsze mają w wszystkich mocowania na stopery.

a pozostałe tylko w przednich,

 

i co myślicie o tym dywaniku na tunel z tyłu ?? ja z reguły jeżdżę sam więc chyba jest mi niepotrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad tymi trzema

 

http://allegro.pl/vw-passat-b5-1996-2005-skoda-superb-1-i-dywaniki-i1877795427.html

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-vw-passat-b5-1997-05-tunel-stopery-i1899957235.html

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-vw-passat-b5-96-05-oryginal-rigum-i1880610012.html

 

tylko że z tego co przeglądałem to na zdjęciach tylko te pierwsze mają w wszystkich mocowania na stopery.

a pozostałe tylko w przednich,

 

i co myślicie o tym dywaniku na tunel z tyłu ?? ja z reguły jeżdżę sam więc chyba jest mi niepotrzebny.

 

Ten na tunel taki dorzucony, a nie połączony wiecej bałaganu będzie robił niż chronił ;)

 

Ja kupowałem właśnie te od ludka z pierwszej aukcji i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten na tunel taki dorzucony, a nie połączony wiecej bałaganu będzie robił niż chronił ;)

 

Ja kupowałem właśnie te od ludka z pierwszej aukcji i polecam.

 

Też chcę je kliknąć

i przyszły taki jak na foto, a co z stoperami wybierałeś jakie mają być czy są okrągłe czy podłużne??

Bo ja mam te podłużne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też chcę je kliknąć

i przyszły taki jak na foto, a co z stoperami wybierałeś jakie mają być czy są okrągłe czy podłużne??

Bo ja mam te podłużne.

 

Ja przejeżdżałem przez Katowice i sobie sam odbierałem, ale były identyczne, koleś ma ogromny magazyn i masę gumowych rzeczy do aut, mat itp

Najlepiej zadzwoń i uzgodnij. Stopery daje jakie wybierzesz - z kartona jak po TV mi wydawał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za informacje

 

zamówiłem te pierwsze teraz tylko poczekać za paczuszką i zamontować

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takze zakupilem Petexy i wszystkie 4 dywaniki maja stopery. Fakt, ze sa plytkie, ale nie chcialem, zeby byly wysokie. Zobaczymy jak sie beda sprawowaly podczas zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bratu też ostatnio kupiłem petexy do renówki i to samo - guma miejscami ma grubość worka na śmieci.
Potwierdzam.Kupowałem Petexy dla znajomego i byłem zaskoczony gdy zobaczyłem cieniutką warstwę gumy, w "okienkach" dywanika.Na szczęście tylko w niektórych miejscach,przy "górnej" krawędzi.

Też mam pytanie- Petex dał(daje) du... , czy to może podróbka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio takze zakupilem Petexy i wszystkie 4 dywaniki maja stopery. Fakt, ze sa plytkie, ale nie chcialem, zeby byly wysokie. Zobaczymy jak sie beda sprawowaly podczas zimy.

 

Nie licz ma sukces, woda będzie ściekać pod dywanik w miejscu załamania. Zacznie się od parowania i zamarzania szyb od wewnątrz zimą po samowłączający się alarm w środku nocy - spowodowane zawilgoceniem modułu komfortu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie licz ma sukces, woda będzie ściekać pod dywanik w miejscu załamania. Zacznie się od parowania i zamarzania szyb od wewnątrz zimą po samowłączający się alarm w środku nocy - spowodowane zawilgoceniem modułu komfortu!

 

Jeździłem trzy lata i nigdy nie miałem problemu z wilgocią w zimie przy petexach, a jestem na to uczulony i często sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem wczoraj dywaniki gumowe do passat firmy Rezaw Plast . Wykonanie pierwsza klasa tylko mam problem heheh . Po co są na końcu dywaników te małe kółeczka ?

 

1922568867_1

 

W zestawie były stopery , pierwszy raz mam z nimi do czynienia i tam są tak jakby do nich plastikowe podkładki do czego to jest ? A i czym zrobić otwór w dywanikach na stoper ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje starego kotleta.

zbliża sie okres gdzie welur pod nogami sie nie nadaje wiec trzeba zakupic gumowe dywaniki.

no i może śmieszny mam problem ale, lubię jak wszystko pasuje do siebie. dywaniki z reguły, swoim kształtem, powinny sie wkomponowac w podłogę, czyli nigdzie ich za dużo i nigdzie ich za mało.

przeglądając najbardziej popularny serwis aukcyjny, szukając dywaników do mojego passata, zbaraniałem, nie wiedziałem że tyle różnych wersji podłogowych jest w bassacie B5 przed liftem hehe

proszę o pomoc, który kształt dywaników jest odpowiedni do passka kombika. bo sa naprawdę różne wzory, jedne przody te same ale znowu tyły inne, albo na odwrót a i jeszcze jakies śmieszne kształty sa. http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=18663&p=2&string=passat+b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petexy są dobrze wykonane, w miarę dobrze dopasowane, ale niestety nie sprawdzają się w zimie ponieważ mają niskie boczne ranty i woda z roztopionego śniegu wycieka na podłogę. Obecnie mam firmy REZAW-PLAST są znacznie gorzej wykonane mniej dopasowane, cieńsze wygniatają się w miejscu trzymania nóg, ale łatwiej utrzymać przy nich czystość ponieważ mają dosyć wysokie ścianki boczne dzięki czemu woda się nie wylewa na boki. Problem zaczyna się gdy chcemy wylać z nich tą wodę ponieważ są cienkie i się wyginają na boki, ale przy odrobinie sprytu i szybkości może to się udać. Ja osobiście mam już trzy komplety dywaników welury oryginalne, petexy i rezaw-plasty. Na lato welury są ok na zimę hmm wybrał bym razew-plasty z tym, że nie są idealne ja np. się nimi rozczarowałem, ale czwartego kompletu nie będę już kupował innej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petexy są dobrze wykonane, w miarę dobrze dopasowane
z tym się zgadzam w 100%
mają niskie boczne ranty i woda z roztopionego śniegu wycieka na podłogę
zawsze można opukać buty że śniegu zanim wsiądziesz do auta i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam trochę inne zdanie, petexy posiadają kratkę i woda "podzielona" na mniejsze części ładnie w nich siedzi, natomiast rezaw-plast nie mają tej kratki i ta sama ilość wody goni po całym dywaniku w postaci jednej wielkiej kałuży. Kiedyś posiadałem petexy i nigdy nie miałem problemu z przelewającą się wodą. Teraz mam oryginały, które też są niskie i też jest ok. Niestety albo jakość petexów drastycznie spadła, albo trzy razy trafiłem już na podróbkę... dopasowanie ok, ale jakość gumy bardzo kiepska. Kiedyś były to naprawdę dobre dywaniki. Odnośnie wylewania wody - ja korzystam z gąbki która ładnie wchłonie wodę a poza samochodem ją wyciskam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzewam temat ale cóż...

Czy możecie mi polecic jakieś dobre gumowe dywaniki do passata b5, gdyż nadchodzi zima i nie chce mieć wody w samochodzie...

tylko jako możecie to proszę o jakieś dobre dywaniki które bd pasować do b5 a nie uniwersalne. Chciałem zobaczyć co wczesniej koledzy pisali ale na allegro juz nie ma tych linków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam petexy - z przodu pasują idealnie. Tylne są ciutkę za krótkie (za mało sięgają pod fotel) ale również zdają egzamin.

 

Po roku użytkowania umyte karcherem wyglądają jak nowe. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patex-y kupiłem zarówno na lato (welur) jak i zimę (guma) i jestem zadowolony, spokojnie mogę polecić ten produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo - tutaj taniej :http://allegro.pl/dywaniki-samochodowe-gumowe-audi-a4-b6-b7-petex-i3690763139.html

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności