Skocz do zawartości
JurekW

Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.

jedrus

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

no płyn jest i w zbiorniku od spryskow lamp i od szyby tez jest chyba ze sam czujnik poszedł bo wczesniej było ok a tak przy okzaji zapytam te wyswietlacze dasie naprawic czy trzeba go wymienic,z tego co widziałem po wyjeciu zegarów i rozebraniu ich jest tam tasma ktora u mnie juz dosycmocno sie odkleja,moze zna ktos dobry zakład z mazowieckiego co by sie tym zajmował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no płyn jest i w zbiorniku od spryskow lamp i od szyby tez jest chyba ze sam czujnik poszedł bo wczesniej było ok a tak przy okzaji zapytam te wyswietlacze dasie naprawic czy trzeba go wymienic,z tego co widziałem po wyjeciu zegarów i rozebraniu ich jest tam tasma ktora u mnie juz dosycmocno sie odkleja,moze zna ktos dobry zakład z mazowieckiego co by sie tym zajmował

 

Możesz spróbować wymienić taśmę,ale raczej nic to nie da.W 99% takich przypadków to wyświetlacz jest do wymiany.Zapytaj w regionalnym o to,pewnie ktoś będzie wiedział.A czujnik poziomu jest jeden,zbiorniczek jest 5'cio litrowy-do wszystkich spryskiwaczy.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy macie może listę komunikatów w języku francuskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich czy macie może listę komunikatów w języku francuskim ?

Ciężko będzie. Ale możesz zmienić na angielski/niemiecki - to mamy rozpisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę to zrobić jestem naprawdę zielony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób mogę to zrobić jestem naprawdę zielony..

Vagiem. Tu poczytaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19303&highlight=zmiana+j%EAzyka

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz zmienić na angielski/niemiecki
W jaki sposób mogę to zrobić
Vagiem

Ale on napisał, że:

jestem naprawdę zielony

Więc TUTAJ o tym poczyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko będzie. Ale możesz zmienić na angielski/niemiecki - to mamy rozpisane ;)

 

 

gdzie jest rozpisany angielski bo jakoś nie widzę??

 

EDYTA

 

nie zakumałem że chodziło Ci o procedurę zmiany języka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest rozpisany angielski bo jakoś nie widzę??

OK, rozpędziłem się.... :wstyd

Rozpiska jest tylko z niemieckiego a ja spikam ;) i za tłumaczeniami się nie rozglądam (bo i FIS'a nie mam :lol3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko41

Witam mam taki komunikat:MOTORSTORG. WERKSTATT! i świecą kontrolki od świecy żarowej a potem ABS i ESP. Jest na to jakaś rada czy tylko serwis.Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam taki komunikat:MOTORSTORG. WERKSTATT! i świecą kontrolki od świecy żarowej a potem ABS i ESP. Jest na to jakaś rada czy tylko serwis.Pozdrowionka

No niestety ale musisz podłączyć Vag-a to będziesz wiedział co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtass

Ja mam pytanie - może trochę głupie ale czy te komunikaty dotyczą tylko licznika full fis czy również 1/2 fis ? Bo się jakoś nie orientuje. :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie - może trochę głupie ale czy te komunikaty dotyczą tylko licznika full fis czy również 1/2 fis ? Bo się jakoś nie orientuje. :niekumam
Obu typów fisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbiB52000

Mam takie pytanie. A mianowicie przy przekraczaniu 70 km/h wyswietla sie komunikat AIRBAG FAULT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie. A mianowicie przy przekraczaniu 70 km/h wyswietla sie komunikat AIRBAG FAULT.

 

Błąd poduszki-podłączyć VAG,skasować błąd-sprawdzić czy nadal wyskakuje :) W razie czego sprawdzić co się dzieje,może VAG coś pokaże więcej.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem pomóżcie mi zaświeciła mi się wczoraj kontrolka hamulca ręcznego oraz napis HANDBREMSE ANGEZOGEN i nikt nie wie co może być przyczyną byłem u trzech mechaników wymieniali czujnik i dalej to samo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem pomóżcie mi zaświeciła mi się wczoraj kontrolka hamulca ręcznego oraz napis HANDBREMSE ANGEZOGEN i nikt nie wie co może być przyczyną byłem u trzech mechaników wymieniali czujnik i dalej to samo proszę o pomoc

 

No rzeczywiście wskazuje to na czujnik hamulca ręcznego.Jeżeli jest wymieniony to może poprostu pozostał błąd w kompie i trzeba go VAG'iem usunąć.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma błedu usuwał mi błędy byłem u trzech mechaników każdy podłączał pod komputer i rozkładali ręce nie wiedząc co może być przyczyną a stało mi sie tak podczas jazdy po kostce brukowej. potem na zakrętach lub przy chamowaniu albo wjechaniu w dziurę namoment gasły te kontrolki i było o.k. a po przejechaniu kilometra problem się powtarzał a teraz świeci się już non sto i nawet nie mrygnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy czujnik jest napewno taki ja powinien być? Ja tak miałem z czujnikiem stopu kupiłem z jedną cyfrą inną niż orginał któryb był u mnie. A w sklepie mówił że to bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TO kolega sprawdził??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności