Skocz do zawartości
JurekW

Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.

jedrus

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpalam zimny to faktycznie lampka od ABS-u się zapala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc aku.. nic dodać, nic ując ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że po przepaleniu się żarówki pozycyjnej - mijania przedniej też powinien pojawić się stosowny komunikat informujący o tym fakcie. U mnie dziś przepaliła się przednia lewa a żaden komunikat nie został wyświetlony. Dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś przepaliła się przednia lewa a żaden komunikat nie został wyświetlony. Dlaczego??
nie w Twoim aucie (rocznik), w skodzie superb już taka kontrola była.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie w Twoim aucie (rocznik)
Heh, dziwne że VW o tym nie pomyslał. Przed Passatem miałe Vectrę B z 1997 roku i ona taki bajer miała. No ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być niedoładowany zgodzę się MA też zapewne już swoje lata więc będę musiał pomyśleć o wymianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być niedoładowany zgodzę się MA też zapewne już swoje lata więc będę musiał pomyśleć o wymianie

 

napewno nie stracisz wymieniając ;) bedzie spokoj na jakies 4 latka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie w Twoim aucie (rocznik),
A od ktorego rocznika w passku juz to dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od ktorego rocznika w passku juz to dziala?

W B5 tego nie ma. Nie chcę kłamać, ale chyba B6 ma coś takiego (czyli końcówka 2005 wzwyż).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od ktorego rocznika w passku juz to dziala?

Tu masz coś na temat jak to uruchomić http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/38404-Kontrola-przepalenia-zarowki-w-3BG?highlight=kontrolka+przepalonej :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od ktorego rocznika w passku juz to dziala?
dopiero w B6.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieszman

Witam, szukam porady: podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka pomarańczowa z wykrzyknikiem a później spiralka od świec żarowych i napis motorstorg werkstatt . O co chodzi mojemu passacikowi? Silnik pracuje normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam porady: podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka pomarańczowa z wykrzyknikiem a później spiralka od świec żarowych i napis motorstorg werkstatt . O co chodzi mojemu passacikowi? Silnik pracuje normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł?

Podłącz pod komputer i powinno pokazać jakieś błędy,nikt nie jest jasnowidzem.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się kontrolka pomarańczowa z wykrzyknikiem a później spiralka od świec żarowych i napis motorstorg werkstatt
Mialem tak samo, i po paru godzinach zszedlem do auta, i okazalo sie ze mialem zarowke stopu przepalona. Nie wiem czy to faktycznie mialo z tym zwiazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a w jezyku angielskim macie tlumaczenie tych komunikatow

 

---------- Dodano o 11:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:23 ----------

 

panowie a w jezyku angielskim macie tlumaczenie tych komunikatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a w jezyku angielskim macie tlumaczenie tych komunikatow
Sa w temacie wrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow mam pytanko ,ostatnio jak jechal zaczeła mi migac spirala od swiec zarowych z komunikatem: MOTORSTORG. WERKSTATT! (Niesprawność silnika.Warsztat) i zapalily sie abs i esp po godzinnej jezdzie wszystko zniklo - co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegow mam pytanko ,ostatnio jak jechal zaczeła mi migac spirala od swiec zarowych z komunikatem: MOTORSTORG. WERKSTATT! (Niesprawność silnika.Warsztat) i zapalily sie abs i esp po godzinnej jezdzie wszystko zniklo - co to moze byc??
Ja pier....le http://lmgtfy.com/?q=+MOTORSTORG+WERKSTATT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności