Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba raczej na pojutrze, dzisiaj mamy sobotę, a spot w poniedziałek (chyba, że się mylę), ale rozumiem, że to wszystko przez ten wolny piątek.

dokaldnie :ok:

jeden dzien wolny wiecej i juz sie organizm rozstraja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję dobrego mechanika okolice Warszawy który wymieni uszczelkę pod głowicą w moim pasku

passat 1.9 TDI AVF 130Km

szukam kogoś kto zna się na tej robocie a nie naciąga ludzi na kasę....:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim kilka rzeczy robiłem w radzyminie koło targu. szybko , tanio i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś miał styczność z tymi panami??? http://www.turbosprezarki-siedlce.pl/

Jeśli tak to poproszę o jakąś ocenę tego warsztatu czy warto do nich się wybrać w celu czyszczenia turbo.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektro-mechanika samochodowa,profesjonalna regeneracja alternatorów i rozruszników, diagnostyka komputerowa (cała europa) mechanika,elektryka,naprawa komputerów i wybranych sterowników,osobowe i dostawcze -wszystkie marki.Konkurencyjne ceny,

dla stałych klientów rabaty. Zadzwon,zapytaj 509-691-124 Stare Babice Kwirynów ul. Sikorskiego 16

 

---------- Dodano o 23:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:10 ----------

 

Elektro-mechanika samochodowa,profesjonalna regeneracja alternatorów i rozruszników, diagnostyka komputerowa (cała europa) mechanika,elektryka,naprawa komputerów i wybranych sterowników,osobowe i dostawcze -wszystkie marki.Konkurencyjne ceny,

dla stałych klientów rabaty. Zadzwon,zapytaj 509-691-124 Stare Babice Kwirynów ul. Sikorskiego 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś korzystał z usług warsztatu przy Połczyńskiej

http://www.autolock.pl/

 

Jakie polecacie warsztaty w okolicach bemowa, woli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w okolicach Otwocka jaki warsztat możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRISTOKRISTO ja tam naprawiam autko prywatne i firmowe lipy nie robią ceny przystępne jak coś to powołaj się na forum

Edytowane przez elisek
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KRISTOKRISTO ja tam naprawiam autko prywatne i firmowe lipy nie robią ceny przystępne jak coś to powołaj się na forum

wlasnie jutro sie do Niego wybieram,dzieki za info,na pewno sie powolam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRISTOKRISTO to daj znać jak wrażenia, ceny i podejscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w okolicach Otwocka jaki warsztat możecie polecić?

warsztatów na peczki ale do polecenia , lepiej nie pytać , jest jeden pan, bardzo drogi byłem u niego pare razy i znowu wracam do niego ,bo RODA z moim nie daje rady, mało wie, ot moje zdanie . moge dac tel jak trzeba, dokladnego namiaru nie pamietam ,na pamiec tam jezdze , napewno karczew ul sklodowskiej ,gosc nazywa sie Jacek. jego moge polecić nie naprawia 5 aut na raz i nie kumuluje przed warsztatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KRISTOKRISTO to daj znać jak wrażenia, ceny i podejscie

wrazeniami niestety auta sie nie naprawi :D jednakze podejscie do sprawy zaskoczylo mnie :) przyjemni goscie i wedlug mnie widac ze znaja sie na tym co robia...cena naprawy nawet przyzwoita ale daleko od najblizszego przystanku no i mialbym do przejechania cala Wawe wiec nie skorzystalem z Jego uslug,mimo wszystko dzieki za namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warsztatu RODA ul.Trakt Brzeski 121A ???

 

http://www.roda-mechanika.pl/

 

 

Warto oddać tam auto do wymiany uszczelki pod głowica ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warsztatu RODA ul.Trakt Brzeski 121A ???

 

http://www.roda-mechanika.pl/

 

 

Warto oddać tam auto do wymiany uszczelki pod głowica ???

 

Kolego, poczytaj trochę ten wątek i ogólnie wątki o mechanikach w mazowieckim, a sam sobie odpowiesz na pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, poczytaj trochę ten wątek i ogólnie wątki o mechanikach w mazowieckim, a sam sobie odpowiesz na pytanie...

 

 

 

kolego jakbym miał czytać wszystkie wcześniejsze wpisy to chyba musiałbym się zwolnić z pracy żeby mieć na to czas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego jakbym miał czytać wszystkie wcześniejsze wpisy to chyba musiałbym się zwolnić z pracy żeby mieć na to czas....

 

Nikt nie każe ci czytać wszystkich! :wmorde Bo i po co skoro interesuje cię konkretny warsztat, który podajesz nawet z nazwy? Skorzystaj z szukajki i poczytaj konkretnie pod hasłem "roda"...i wsio w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego zakładu gdzie za relatywne pieniądze w RDM naprostują mi felgi.

Uszkodzenie nie jest wielkie ale trzeba poprawić fabrykę :lol

 

Ktoś coś poleci? :)

 

Oraz relatywne koszty?

Najlepiej firma która naprostuje/ wypiaskuje oraz pomaluje mi proszkowo felunek, a gratis dokona wulkanizacji :lol

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego z tego co wiem to dobrze robią fele na rądzie przy ul narurowicza a limanowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności