Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

witam . poszukuję dobrego elektryka w Siedlcach lub okolicach Siedlec , problem mam ogólny z elektryką czyli , zegary zgłupiały , centralny nie działa , oświetlenie kabiny , i wiele innych rzeczy , ktoś kiedyś grzebał w instalacji i teraz zbieram tego plony , pomóżcie . TDI AFN 110 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje w mazowieckim, najlepiej waw - potrzebuje przekodowac radio na europe. Auto z usa i mam tylko nieparzyste częstotliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuje w mazowieckim, najlepiej waw - potrzebuje przekodowac radio na europe. Auto z usa i mam tylko nieparzyste częstotliwości.

 

Zkontaktuj się z Mauroo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z nim kontaktu przez forum. Ktoś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od modelu radia (a głównie to czy była jego wersja na Europę...)

Jeśli był podobny model robiony na EU to możliwe że zworkologia czasami pomoże lub wymiana paru rezystorków ale to głównie starsze modele....

Niestety w nowszych pomóc może minimum fleszowane procesora lub nawet jego wymiana, a to często już nie jest takie opłacalne...

no i oczywiście nawet jak będzie odbierało polskie stacje (raster co 50/100kHz na fm) to o RDS-ie można zapomnieć....

 

kiedyś chyba można było coś takiego w MIKAR-ze zrobić, musiałbyś zadzwonić i się zapytać.....

http://www.mikar.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy potrzebuje namiar na dobrego mechanika bądź warsztat w okolicach Radomia, usterka jest taka ze słyszalne jest pukanie na zimnym silniku, ustaje po wcisnięciu sprzęgła, stawiam na dwumase (i czy będzie jeszcze na tym można polatać czy już kwalifikuje się do wymiany).

Druga sprawa to ustawienie geometrii i zbieżności, ale żeby zrobione to było tak aby miało ręce i nogi :hug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie potrzebuje fachowca od diesela w Sochaczewie okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje mechanika do passata b5 19 tdi silnik afn.Chce naprawić turbinę zacina się i poci, wymienić rozrząd, cieknie płyn prawdopodobnie trójnik z boku silnika, sprawdzic wtryskiwacze.Jestem z okolic Grójca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuje mechanika do passata b5 19 tdi silnik afn.Chce naprawić turbinę zacina się i poci,

do turbiny dalej popieram ta firme

http://www.ststurbo.pl/

 

ale jak nie wyczyscisz całego ukladu olejowego dolotu itp to i tak znowu bedzie miała awarie

moją w passacie wyjmowali w http://autocentrumpiotrowski.pl/kontakt i to oni ja tam ja zawieźli bo razem z sts współpracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sts turbo jak najbardziej chwale. Regeneracja turbo i wymiana gruszki od geometrii od AWX 1200pln. W karcie gwarancyjnej dokladny opis co trzeba zrobic przed i po montazu turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za namiary:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecicie jakiś dobry i sprawdzony zakład zajmujący się pompowtryskiwaczami? Generalnie potrzebuję zrobić pomiar i ewentualne czyszczenie/uszczelniacze/regeneracja (niepotrzebne skreślić ;)), lokalizacja Warszawa i okolice. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka postów wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie na zbieżność i geometrię? Samochód na glebie, więc warsztat musi być na to przygotowany ;) jestem z Piastowa, 10km od Wawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie umyję silnik w moim paszczaku? Ale dokładnie, razem z dołem, całym nalotem z oleju na sankach. Jakieś namiary czy coś?

Wymieniłem uszczelke pod misą, ale nadal gdzieś się poci i musze mieć na błysk zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy,

Poszukuje fachowców w dwóch sprawach. Obie najchętniej w warszawie. Może ktoś uprzejmy mi doradzi.

 

1. Odprysk na szybie średnicy około 3 milimetrów. Gdzie warto skleić?

 

2. Jakiegoś magika od RNS510. Działa tylko power button. Inne przyciski 0 reakcji.

Nie wiem czy to kwestia samego RNSa czy gdzieś problem z połączeniem z CAN. Chłopaki z polecanego Naviservice skapitulowali bez diagnozy.

 

Będę wdzięczny za namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.2 Ktoś kiedyś polecał serwis car media w warszawie na krakowskiej, zadzwoń może się podejmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy koledzy,

Poszukuje fachowców w dwóch sprawach. Obie najchętniej w warszawie. Może ktoś uprzejmy mi doradzi.

 

1. Odprysk na szybie średnicy około 3 milimetrów. Gdzie warto skleić?

 

2. Jakiegoś magika od RNS510. Działa tylko power button. Inne przyciski 0 reakcji.

Nie wiem czy to kwestia samego RNSa czy gdzieś problem z połączeniem z CAN. Chłopaki z polecanego Naviservice skapitulowali bez diagnozy.

 

Będę wdzięczny za namiary.

 

gosc ma warsztat na zasadowej w radości ale dojeżdża do klienta ja za większy płaciłem jemu w styczniu 70 zł śladu nie ma po tym mały biały punkcik mam tel do niego dogaduj sie sam 515551522 794949404 sprawdzony nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ad.2 Ktoś kiedyś polecał serwis car media w warszawie na krakowskiej, zadzwoń może się podejmą.

 

gosc ma warsztat na zasadowej w radości ale dojeżdża do klienta ja za większy płaciłem jemu w styczniu 70 zł śladu nie ma po tym mały biały punkcik mam tel do niego dogaduj sie sam 515551522 794949404 sprawdzony nie raz

 

Dziękuję Wam bardzo za namiary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za namiary!

skorzystałeś czy znalazłeś lepsza ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności