Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

nie zrobie... silnik ARM kosztuje na allegro najtanszy chyba 2700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zrobie... silnik ARM kosztuje na allegro najtanszy chyba 2700...

 

Istotnie 1.6 ARM to dość rzadko spotykany motor....ale może od razu swap na jakieś 1.8T :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce swapa:)

chce remontu, tylko szukam jakiegos dobrego, sprawdzonego i niedrogiego mechaniora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Zakupiłem Passata 1.9 tdi 115 km i postanowiłem sprawdzić zawieszenie na stacji.Okazało się że kilka wahaczy do wymiany.Taki stan rzeczy mnie nie zdziwił , gdyż z tym się liczyłem, ale zauważyłem znaczny wyciek oleju.Nie zdejmowałem osłon ale prawdopodobnie spod rozrządu,który miał być wymieniany ok.10 tkm wstecz.Przyznam że mnie to troszkę wkurzyło ,ale cóż trzeba coś z tym zrobić.Może poradzicie gdzie się z tym udać (wahacze i ewentualne uszczelnienie) w ok. Sulejówka, Rembertowa itp.

 

http://www.roda-mechanika.pl/

 

bedziesz mial blisko i dobrze

powiedz ze jestes ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam fachmana od glowicy... musze wymienic uszelke, planowanie, itp itd

macie kogos do polecenia Raszuyn, Warszawa?ceny samej roboty ludzie mi od 500-600zl za samego mechaniora potem jeszcze prawie drugie tyle.. robil ktos ten sam zabieg pielegnacyjny w AFN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze jestes ode mnie

ja jak pojechałem mówiłem ze ty mnie wysłałeś ,i turbina tak jak była zj......na tak jest do dziś dzień . ja sie zawiodłem.i pare innych spraw też.

 

---------- Dodano o 20:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:19 ----------

 

a ja szukam fachmana od glowicy... musze wymienic uszelke, planowanie, itp itd

macie kogos do polecenia Raszuyn, Warszawa?ceny samej roboty ludzie mi od 500-600zl za samego mechaniora potem jeszcze prawie drugie tyle.. robil ktos ten sam zabieg pielegnacyjny w AFN?

ja robiłem 2 lata temu i jestem do dzis dzień zadowolony robiona była cała głowica wsio

http://www.autopawlikowscy.pl/kontakt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE,

MOŻE MACIE JAKIEŚ NAMIARY NA ELEKTRKA, KTÓRY MÓGŁBY PODŁĄCZYĆ MI ELEKTRYCZNE SZYBY W PASKU KOMBI Z 98r., A DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ DLACZEGO NIE ŚMIGAJĄ.

Z GÓRY ZA POMOC DZIĘKUJĘ !!!

 

pozdro.

krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ DLACZEGO NIE ŚMIGAJĄ.
A co VAG nic nie podpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krasy i roccardoa maja po ostrzezeniu za off top

nastepna bedzie krecha i miesieczne wakacje od forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Szukam warsztatu, który niedrogo i dobrze wymieni pierścienie w moim Passku ARM.

Najlepiej by było to zrobić bez ściagania głowicy (podobno się czasami da), gdyż głowica, uszczelka, uszczelniacze, były robione tydzień temu...

Okolice? Warszawa i Grójec

 

Pozdrawiam,

amdziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum :)

 

prosba o pomoc w znalezieniu specow w Warszawie, ktorzy pomoga doprowadzic mojego nowego (pierwszego) passata 1.8 tsi do satysfakcjonujacego stanu.

 

Wlasnie w ASO potwierdzili wszystkie usterki o ktorych wiedzialem przy zakupie, tylko ten wyciek ze skrzyni jest powazniejszy niz myslalem.

 

- w pierwszej kolejnosci wyciek oleju ze skrzyni biegow. i to dosc duzy, wiec musze to szybko naprawic.

 

- potem wyciek nieduzy, ale jednak, z przewodow olejowych przy turbinie i z rury ssacej

 

- serwis car audio, gdzie ozywia RDC510, a konkretnie CD w ktorym siedzi 6 plyt poprzedniego wlasciciela, ale pokazuje wszystkie sloty jako puste i nie wysuwa plyt. radyjko gra ok.

 

- na koniec spec od biksenonow gdzie padly chyba elementy sterujace - swiecic swieca, ale sie nie samopoziomuja

 

Przepraszam, ze tak hurtem. Mam nadzieje, ze pomozecie...

 

pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- serwis car audio, gdzie ozywia RDC510, a konkretnie CD w ktorym siedzi 6 plyt poprzedniego wlasciciela, ale pokazuje wszystkie sloty jako puste i nie wysuwa plyt. radyjko gra ok.

Mogę spróbować, ale nie obiecuję. W razie co zapraszam na Ekspresową 7 . Kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Czy możecie polecić serwis klimatyzacji w Warszawie lub okolicy?

Swoim pasiakiem jeżdzę stosunkowo niedługo i nie chcę go oddać w jakieś niecne ręcę - ideał to punkt sprawdzony ale i nie za drogi

 

dzięki,

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoklimatyzacja.waw.pl/

 

Górczewska 146, kiedyś nie mieli strony nawet, teraz coś zrobili. Serwis tylko klimy, robiłem parę razy u nich, profesjonalnie podchodzą do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje w Warszawie wymienić w B4 łożysko koła. Najlepiej Wawer, Gocław... Nie mam koncepcji gdzie pojechać, a poprzednio jak miałem taką sytuację to nie dość że zdarli ze mnie to nowe łożysko po wymianie wytrzymało ~3 tys km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Poszukuję taniego a dobrego mechanika/warsztatu gdzie mógł by mi ktoś zrobić silnik. Dokładnie chodzi o to że passek bierze olej ok~500ml na 700-800km,oczywiście kopci i śmierdzi z tłumika. Chciałbym to zrobić,bo chce założyć gazownie i myślę że będzie to kolidowało,a nie chce wpaść w gorsze bagno. Passat 1.8T 2000r. APU(przed liftem).

Najlepiej okolice Grodziska Maz.,Żyrardów,Pruszków itd.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie

Poszukuję taniego a dobrego mechanika/warsztatu gdzie mógł by mi ktoś zrobić silnik. Dokładnie chodzi o to że passek bierze olej ok~500ml na 700-800km,oczywiście kopci i śmierdzi z tłumika. Chciałbym to zrobić,bo chce założyć gazownie i myślę że będzie to kolidowało,a nie chce wpaść w gorsze bagno. Passat 1.8T 2000r. APU(przed liftem).

Najlepiej okolice Grodziska Maz.,Żyrardów,Pruszków itd.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

w Nadarzynie przy zjeździe do hetmana,( firma śmieciarska) nie mam dokładnego adresu.przy pruszkowskiej jakies 400 m od koscioła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Nadarzynie przy zjeździe do hetmana,( firma śmieciarska) nie mam dokładnego adresu.przy pruszkowskiej jakies 400 m od koscioła.

A na jakiej podstawie twierdzisz ,że dobry i tani - naprawiałeś tam auto, korzystałeś z usług tego warsztatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności