Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiegos szpeca ktory zalozyl by mi bixenon w b6 ktorym nigdy nie bylo xenonu chodzi mi o instalacje i wszytsko co potrzebne zeby to mialo rece i nogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest Kilku Kolegów ale raczej nikt w Mazowieckim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale czy ktorys by sie tego podjal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale na Śląsk trzeba jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ale na Śląsk trzeba jechać

Dobrze pisze Toczek pisz do Romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

 

poszukuję dobrego mechanika do wymiany tylnej klamki plus regulacje drzwi kierowcy - drzwi są wymienione bo poprzedni właściciel źle ocenił odległość i wjechał w auto żony , nie opłacało mi się robić blacharki więc wymieniłem całe drzwi ale "fachowiec " który wymienił drzwi cos namotał i drzwi się ciężko zamykają i ogólnie coś nie halo .

Prośba o namiary na sprawdzony warsztat .

 

P.S.

Jestem nowym forumowiczem , jeżeli mój temat powinien być w innym wątku to przeprasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuję dobrego i niedrogiego speca w Radomiu do uszczelnienia pompy wtryskowej VP37.Wyciek spod środkowej śruby na tłoko-rozdzielaczu.images.jpgrysunek poglądowy.Czy jest szansa zrobić to samemu bez komplikacji? Z góry dzięki

 

Dzięki za pomoc , poradziłem sobie sam, bez pomocy mechanika. Po pierwsze czegoś się nauczyłem, a po drugie zaoszczędziłem troszkę kaski. Gdyby co nie bać się zajrzeć pod maskę i służę radą w tym temacie.

Edytowane przez adam786

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzucicie gdzie podjechac z alternatorem? Prawdopodobnie się wysypał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie podrzucicie gdzie podjechac z alternatorem? Prawdopodobnie się wysypał

Wykręc sam go, tylko 2 sruby trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykręc sam go, tylko 2 sruby trzymają.

 

Tak, ale chodzi mi o warsztat który go zregeneruje . Mam alternator Lukasa i prawdopodobnie wirnik poszedł, dwa lata temu tak miałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale chodzi mi o warsztat który go zregeneruje . Mam alternator Lukasa i prawdopodobnie wirnik poszedł, dwa lata temu tak miałem .

może szczotki sie skończyły to sam dokupisz z regulatorem i wymieniszto jedna śrubka jak wyjmiesz już alternator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam dokupisz z regulatorem i wymieniszto jedna śrubka jak wyjmiesz już alternator
Żeby wymienic regulator nie trzeba wykrecac alternatora, jest swobodny dostep od tyłu. Wymieniałem u siebie jakis czas temu bo prąd sie skończył. chcesz regenerować. a nie lepiej wstawic dobra uzywkę? albo poszukac nowego w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby wymienic regulator nie trzeba wykrecac alternatora, jest swobodny dostep od tyłu. Wymieniałem u siebie jakis czas temu bo prąd sie skończył. chcesz regenerować. a nie lepiej wstawic dobra uzywkę? albo poszukac nowego w dobrej cenie?

fakt nie trzeba wyjmować alternatora,ja miałem już wyjęty jak go wymieniałem i dlatego tak napisałem,wg mnie jeśli to szczotki to wolałbym je sam wymienić koszt nie duży,nowy a raczej zregenerowany alternator to koszt min 300zł a może być taki sam jak jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Gołąb wedlug mnie lepiej regenerować. Przynajmniej bedziesz wiedział co masz.

 

A swoją drogą, możecie polecić kogoś z Ursynowa co by wymienił olej, filtr, klocki hamulcowe i tarcze (wszystkie koła) w Superbie z 2007 w TDI? Zależy mi aby pomóc koledze bo sie chłopina kompletnie nie zna na samochodach a przeprowadził sie z LD do WA. Gotów jest przyjechać do LD na te zabiegi ale nie chcę go tyle fatygować. Z racji że się nie zna chciałby kogoś kto go nie naciągnie/oszuka a jedyne co wymyślił sam to wizytę w ASO jako uczciwe miejsce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady zrobione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gołąb30 i co było jaki koszt i gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie kogoś dobrego do diagnozy ASB w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

Potrzebuje pomocy.

Szukam hali/Warsztatu do wynajęcia okolice białołęki, targówka, Brudno

Poprzednią lokalizację którą zaklepałem właściciel się wycofał a od lutego miałem ruszyć z warsztatem

Hala nie musi być przy jakieś główniejszej ulicy Potrzeba tylko wjazd 3,5 wysoki i najlepiej długości 16m lub o 2 wjazdach

dziękuje za pomoc z góry

Edytowane przez Angelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sposobu na skuteczne zwalczenie rdzy w B5 na podświetleniu tylnej rejestracji (nie jest to widoczne miejsce ale lakierek już w jednym miejscu odpadł irobi się troszke brązowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam sposobu na skuteczne zwalczenie rdzy w B5 na podświetleniu tylnej rejestracji (nie jest to widoczne miejsce ale lakierek już w jednym miejscu odpadł irobi się troszke brązowo

skuteczne jest jedno, usunąć rdze i pomalować, nikt nie wymyśli nic innego :lol3:debil:mlotkiem:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności