Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sie cenia?

jak sts to było 900zł ale było warto bo to był złom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiar na zakład w Wawie, w którym ładnie i niedrogo obszywają kierownice. Ktoś mi kiedyś na spocie pokazywał kierę obszytą czerwoną nicią, brałem nawet kontakt do tego zakładu ale gdzieś mi wcięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewien ale ja od tego brałem

 

 

nie jesteś pewien, czy jesteś, a może ci się śniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś pewien, czy jesteś, a może ci się śniło?

do obejrzenia na mojej pan odwiedza komisy stad jest w warszawie i okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiegoś niedrogiego tapicera co by uzupełnił gąbki w fotel i ew. podkleił od spodu skóre w jednym miejscu bo zaczyna się przecierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos dobry zaklad montujacy lpg w warszawie?Niebawem byc moze bede musial zalozyc instalke do 1.8t 150km z 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie solidnie i tanio mogę podłączyć auto do VAS - potrzebuje zakodować pilota do ogrzewania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam sprawę,

jakiś czas temu mój ojciec przeprowadził się do stolicy. Staram się znaleźć jakiegoś ogarniętego mechanika któremu bez obaw mógłby zostawić Passata, a że zbliża się czas wymiany sprzęgła i rozrządu wolałbym żeby żaden druciarz nie zbliżał się do samochodu.

 

Preferowana lokalizacja to Białołęka i okolice.

 

Na razie na innym forum polecono mi m.in warsztat Autobiałołęka z Modlińskiej 41, Tomi-Auto z Papieskiej 17 oraz Szadkowski-Service z Gibraltarskiej 8. Czy ktoś z Was kojarzy te miejsca? Czy ewentualnie moglibyście polecić kogoś innego z tej okolicy?

 

Pozdrawiam

Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oberek1974

witam,poszukuję dobrego i w miare taniego elektryka w wawie,mam problem z brakiem świateł,mam tylko długie i nic więcej ,pozatym wariuje mi centralny-nie zamyka/otwiera z pilota i w czasie gdy otwieram go z klucza otwieraja sie wszystkie szyby , proszę więc o jakis namiar na elektryka , dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum, niedawno zakupiłem swojego paska b6 2006 140 km. Poszukuje warsztatu na Mokotowie w którym mógłbym wykonywać jakieś rutynowe ale nie pierwszej łatwości naprawy tzn wymiana uszczelniacza wału, rozrząd itp. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy na forum, niedawno zakupiłem swojego paska b6 2006 140 km. Poszukuje warsztatu na Mokotowie w którym mógłbym wykonywać jakieś rutynowe ale nie pierwszej łatwości naprawy tzn wymiana uszczelniacza wału, rozrząd itp. Możecie coś polecić?

a sprawdziłeś czy w tym wątku nikt nie pisał który poleca, czy tak na łatwiznę, a może ktoś powieli odpowiedz którą masz w tym wątku:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obleciałem 5 ostatnich stron i nie znalazłem nic, a starsze nie wiem czy się nie zdezaktualizowały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obleciałem 5 ostatnich stron i nie znalazłem nic, a starsze nie wiem czy się nie zdezaktualizowały

a czytałeś co Preziu w 567 napisał :zliscia

 

---------- Dodano o 21:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:45 ----------

 

post 504 Niki wstawił, jest blisko Mokotowa, a jak szukasz pod samym domem, to podaj adres może ktoś ci pomoże z dokładnością co do metra, koniec ot w temacie (szukajcie a znajdziecie):haha sory ale pisząc ,stare zdezaktualizowały, uważasz ze tylko nowe warsztaty czyli sam jakiś stestuj :wmorde:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy miał ktoś z kolegów może styczność z firmą : Serwis Samochodowy AutoMagic

01-106 Warszawa, ul. Redutowa 25

tel: 667 270 603,

 

jestem na urlopie w Warszawie i pada mi altelnator, przy wyższych obrotach wyświetla ALTELNATOR WERKSTATT, znalazłem coś takiego na allegro, tylko czy warto? http://allegro.pl/alternator-audi-vw-a4-passat-superb-1-9-tdi-2-0tdi-i3559935267.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy miał ktoś z kolegów może styczność z firmą : Serwis Samochodowy AutoMagic

01-106 Warszawa, ul. Redutowa 25

tel: 667 270 603,

 

jestem na urlopie w Warszawie i pada mi altelnator, przy wyższych obrotach wyświetla ALTELNATOR WERKSTATT, znalazłem coś takiego na allegro, tylko czy warto? http://allegro.pl/alternator-audi-vw-a4-passat-superb-1-9-tdi-2-0tdi-i3559935267.html

alternator wymienisz sam bez problemu potrzeba 3 klucze, nie wiadomo co oni w tym alternatorze wymienili a cena jednak spora,zazwyczaj w alternatorach bosha padaja szczotki,mozna je kupic wraz z regulatorem za około 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam sprawę,

jakiś czas temu mój ojciec przeprowadził się do stolicy. Staram się znaleźć jakiegoś ogarniętego mechanika któremu bez obaw mógłby zostawić Passata, a że zbliża się czas wymiany sprzęgła i rozrządu wolałbym żeby żaden druciarz nie zbliżał się do samochodu.

 

...

 

Witam, mogę Tobie i kolegom polecić mojego mechanika, dobrego i solidnego a przy okazji chyba niedrogiego. Od niedawna ma oficjalny warsztat w Warszawie blisko Lazurowej. Zdaje się ze specjalizuje się w VW, nawiasem mówiąc kierowca rajdowy i pasjonat motoryzacji. Nie wiem czy mogę podać link, a podam :)rteam ( Pan Piotr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oberek1974

Siema, z czystym sumieniem moge polecić dobrego elektryka, byłem ostatnio u niego , szukałem przyczyny braku świateł z przodu-jestem nowym posiadaczem b5, oczywiście szybko znalazł powód-spalone żarniki, niestety niemiał innych do sprawdzenia, ja tez, więc pojechał do sklepu, zakupił, wymienił,przy okazji sprawdził stan lamp, jedna niestety uszkodzona w środku, koszt 30zł plus żarniki, wydaje mi się że jak na elektryka to potraktował mnie ulgowo, pozwolę sobie na podanie adresu

Łomianki , ul.gościńcowa 107 , pan Roman , mówcie że od gościa w srebrnym passacie ,kolegi Marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności