Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

NAJBARDZIEJ INTERESUJE MNIE CZY MA CAN

Tak

CZY DAM GO RADĘ ZAMONTOWAĆ DO PASKA R.1991

???

Jeśli do passata z podpisu,to po wymianie sterownika silnika.Tu poczytaj http://forum.vw-passat.pl/threads/75803-Zmiana-zegarow-919-na-920-CAN-Dziala!?highlight=wymiana+licznika

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie posiadam licznik pół fis ale nic o nim nie wiem (niedawno kupiłem)numer licznika 3B0 920 822A VER.NR.V18 .NAJBARDZIEJ INTERESUJE MNIE CZY MA CAN I CZY DAM GO RADĘ ZAMONTOWAĆ DO PASKA R.1991 (IMMO 1) dzięki z góry

 

---------- Dodano o 21:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:04 ----------

 

oczywiście chodziło mi o paska z 97 r

 

---------- Dodano o 21:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ----------

 

oczywiście chodziło mi o paska z 97 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :) pozdro chyba puszczę w allegro bo za dużo roboty i kosztów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno licznika bez pinu, zrodzi jakies problemy przy instalowaniu go w aucie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy kupno licznika bez pinu, zrodzi jakies problemy przy instalowaniu go w aucie??

 

Jak masz czym odczytać PIN,lub eprom licznika-to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam, ale jakiś spec chyba się znajdzie z okolic :)

głównie chodzilo mi o mozliwość, skoro jest to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, znalazłem licznik z pełnym fisem 3bg tylko nie moge ustalić modelu. Dostałem od sprzedawcy takie numery:

vdo 110.080.199/014, vw z7z0c8232259 (innych od 3 dni nie moge od niego wydębić)

co to za licznik? wydaje mi sie że 3B0 920 849, ale pewnosci nie mam. Proszę o pomoc jaki to moze być model. Zdemontowany z auta z 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że 3B0 920 849, ale pewnosci nie mam. Proszę o pomoc jaki to moze być model. Zdemontowany z auta z 2003r

Z 2003 to raczej 847.Jeśli gość ma możliwość podłączenia na stole,to niech ci wyśle zdjęcie odpalonego.Z końcówką 9 jako jedyne miały odwrotnie przebieg całkowity i dzienny niż reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, znalazłem licznik z pełnym fisem 3bg tylko nie moge ustalić modelu. Dostałem od sprzedawcy takie numery:

vdo 110.080.199/014, vw z7z0c8232259 (innych od 3 dni nie moge od niego wydębić)

co to za licznik? wydaje mi sie że 3B0 920 849, ale pewnosci nie mam. Proszę o pomoc jaki to moze być model. Zdemontowany z auta z 2003r

 

Cos mi sie wydaje ze 849A:

 

http://www.bildelsbasen.se/?link=item&post_id=19134759

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę go chyba, który by nie był. Pasować bedzie z tego co wyczytałem wasze wcześniejsze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobra cena to bierz.

Jak nie spieszy ci sie z montażem, to ja bede na podlasiu w maju to moge pomoc ci z wymiana licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem; Robilem korekte licznika 3B0 920 927A i podczas wgrywania wsadu przerwalo mi transmisje , nastepnie zaczal migac przebieg. wgralem wiec wsad z licznika 3B0 920 827A wg instrukcji z pierwszej strony tego postu czyli skopiowalem ze starego wsadu komórki do $11B i po wgraniu nie mruga juz przebieg ale za to mruga kontrolka immo i pojawia sie napis immo active ale silnik odpala. Myslalem zeby zrobic adaptacje immo ale po odczytaniu pinu ze starego wsadu okazuje sie ze jest on 3-cyfrowy. Myslalem ze to przez szkodzony wsad ale na ecu edc15x rowniez jest ten sam 3-cyfrowy. O co chodzi ? jest to mozliwe zeby pin mial 3 cyfry? HEEELP PILNE! Moge podeslac wszystkie wsady (nowy , stray , zmodyfikowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Passata B5 1999r silnik TDI 110KM AFN i nie był on wyposażony fabrycznie w komputer pokładowy- jest on bez CAN-a. Postanowiłem więc by wyposażyć go w komputer pokładowy ( jak do tej pory została poprowadzona instalacja przez elektryka oraz manetka z przełącznikami.) zakupiłem licznik Na CANIE i elektryk mówił mi że owy licznik nie będzie pasował ponieważ komputer nie obsługuje Magistrali CAN i muszę zakupić licznik, który będzie miał w swoim numerze " 919", a nie '920", a zakup takiego licznika z FISEM lub 1/2 FIS graniczy z cudem. Czy jest ktoś kto wie czy można jakoś zamontować licznik z CAN do Passata bez CANa ? Czy ewentualnie podjął by się ktoś kto robił takie przeróbki ?

Zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Posiadam Passata B5 1999r silnik TDI 110KM AFN i nie był on wyposażony fabrycznie w komputer pokładowy- jest on bez CAN-a. Postanowiłem więc by wyposażyć go w komputer pokładowy ( jak do tej pory została poprowadzona instalacja przez elektryka oraz manetka z przełącznikami.) zakupiłem licznik Na CANIE i elektryk mówił mi że owy licznik nie będzie pasował ponieważ komputer nie obsługuje Magistrali CAN i muszę zakupić licznik, który będzie miał w swoim numerze " 919", a nie '920", a zakup takiego licznika z FISEM lub 1/2 FIS graniczy z cudem. Czy jest ktoś kto wie czy można jakoś zamontować licznik z CAN do Passata bez CANa ?

Post 1321.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przy wymianie ECU Pełen FIS z licznika "920" na CANIE ruszy przy dobrze zmontowanej instalacji?? i zdziwiło mnie to, że mój passek ma tempomat, a nie ma komputera pokładowego...

Edytowane przez Mario-ZX9R
zły post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a nie ma komputera pokładowego...

 

Ja też nie mam, a chce mieć!!!

Skąd go wziąć i gdzie zamontować??

Myślicie że atari lub commodore będzie w sam raz?

:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wymieniłem licznik na Fis z numerem 849A i teraz czytałem w pierwszym poście tego wątku odnośnie połączenia licznika z radiem że nie dotyczy tego typu licznika,czyli nie wyświetli żadnych info z radia Gamma V ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyświetla, więc możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby 849 wyświetlał info z gammy 5. Jeśli już to z delty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u mnie dziala to o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności