Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy nie będzie to kolidowało po zmianie na 2fis nie mając sterowania z kiery (chodzi mi o te komunikaty z navi na fis)

Nie będzie.Pytanie czy to radio rzeczywiście ma takie możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie dał bym Punkcik, ale coś znikła ta funkcja

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zmieniał licznik to chętnie odkupię twój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że trochę to potrwa narazie ustalam koszty calego zabiegu, ok. kwietnia pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu przeglądam te forum a ponieważ nie mogę założyć tematu zapytam się tutaj. Otóż mam passata B5 z 1999r. chciałbym w nim wymienić zegary na pełen fis (auto nie posiada szyny can), znalazłem zegary z anglika rocznik 98 pełen fis bez can. Moje pytanie czy da się je założyć do mnie.Ewentualnie co muszę wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsad zegarów na europejski i tarcze. O kodowaniu nie wspominam, bo to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczajac licznik na stole pod akumulator w jaki sposob sprawdzic czy kierunki dzialaja?

 

Poprostu kabelek z pinu (np lewy kierunkowskaz) normalnie podpiac pod akumulator pod plus?? powinien swiecic? czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do znających temat: czy jest jakaś różnica w funkcjach wyświetlaczy 1/2 Fis pomiędzy licznikami z numerami 3B0920825A a 827A, różnią się wskazówkami , ale czy czymś jeszcze?

Po prześledzeniu tematu wiem na pewno ze jest różnica jeśli chodzi o Pełny FIS, natomiast nie znalazłem informacji jak to jest z 1/2.

Mój stary licznik ma numer 3B0920805A , więc zastanawiam się czy szukać licznika z taką samą końcówka (825A), czy może poszukać jakiś nowszy (827A)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pytanie do znających temat: czy jest jakaś różnica w funkcjach wyświetlaczy 1/2 Fis pomiędzy licznikami z numerami 3B0920825A a 827A, różnią się wskazówkami , ale czy czymś jeszcze?

Po prześledzeniu tematu wiem na pewno ze jest różnica jeśli chodzi o Pełny FIS, natomiast nie znalazłem informacji jak to jest z 1/2.

Mój stary licznik ma numer 3B0920805A , więc zastanawiam się czy szukać licznika z taką samą końcówka (825A), czy może poszukać jakiś nowszy (827A)

Pozdrawiam

Bierz nowszy,zawsze wyświetlacz mniej zużyty.Funkcjonalnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę! W takim razie zabieram się za szukanie nowszej wersji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić licznik Fis do mojego auta i nie wiem z jakim nr mam szukać ?

Stary licznik 1/2 fis ma nr:3B0 920 829 A ,moduł komfortu taki :1C0 959 799 B ,będzie wyświetlało które drzwi są otwarte?

Mając już licznik pełny fis można zrobić resztę kablem Vag can Commander 1,7 czy musi być Vag Tacho ewentualnie Vag Com

Dzięki za pomoc.

pozdro.

Edytowane przez Vittoriok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam zamiar kupić licznik Fis do mojego auta i nie wiem z jakim nr mam szukać ?

Najlepiej z końcówką 849 A

będzie wyświetlało które drzwi są otwarte?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @riccardoa za odpowiedź

odczytałem wczoraj vag can commanderem dane z licznika i mam pytanie czy są dobre,można je wykorzystać do edycji w nowym liczniku?

pozdro.

 

Jeszcze raz dzięki @riccardoa za sprawdzenie.

Można z tego wsadu odczytać kod do radia ??

licznik.rar

Edytowane przez Vittoriok
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki @riccardoa za odpowiedź

odczytałem wczoraj vag can commanderem dane z licznika i mam pytanie czy są dobre,można je wykorzystać do edycji w nowym liczniku?

pozdro.

 

Są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czym oprocz struktury wsadu i latami produkcji roznia sie liczniki 3B0 920 847 - 3B0 920 849 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając licznik bez can z pełnym fisem będzie wyświetlone otwarcie drzwi i bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Pytaniew sprawie licznika mam Passata tak jak w opisie z 1/2 FIS i kupiłem licznik z W8 pełny FIS wszystko po kodowane licznik działa, obroty też ,temperatura też ,lecz nie działa wskaźnik paliwa nie podnosi się ani nie pokazuje na komputerze ile zostało do przejechania.A jak wsadzę stary licznik to jest normalnie,wszystko działa i pokazuje na komputerze.Zrobienie testu licznika może pomóc .:help

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

żeby radio samo się odkodowało po utracie zasilania należy skopiować także komórki $398 i $399. Tyczy sie to wymiany 1/2 fis na full fis do rocznika 2004.

Pozdrawiam

 

Witam szukam gdzie jest zapisany kod do radia licznik ma nr: 3B0 920 829 A

ten licznik ma też tak jak napisał @rosiek w poście 175 tego wątku bo sprzedający zmienia mi wsad w pełnym Fis

dzięki za pomoc

pozdro.

Edytowane przez Vittoriok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam takie pytanie posiadam licznik pół fis ale nic o nim nie wiem (niedawno kupiłem)numer licznika 3B0 920 822A VER.NR.V18 .NAJBARDZIEJ INTERESUJE MNIE CZY MA CAN I CZY DAM GO RADĘ ZAMONTOWAĆ DO PASKA R.1991 (IMMO 1) dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności