Skocz do zawartości
lukaszcl

Przyciemnienie szyb w pasku ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje przyciemnic szybki w moim pasku.. jest to variant ,ciemna zielona butelka ... i mam problem nie wiem jaką folię wybrac ..może zielona by fajnie wyglądała, niebieska, czy czarna ? Może macie jakieś foto passata z zielonymi szybami ? z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiaj czarna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zielonkawe i dosyć ładnie to wygląda.

 

Za tym zielonkawym to widze na fotkach że nawet Miśki poleciały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes605529300

hehe. Nie, po prostu starszy był w domu:) A te przyciemnienie bardzo ładnie pasuje do tego koloru paska:p Zastanawiam się czy te przyciemnienie jest od nowości. Może ktoś wie czy passaty miały fabrycznie szybki przyciemniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem do Twojego, mam ten sam kolor samochodu i nie wiem jaka folią przyciemnić. Na fotkach prezes605529300 średnio widać efekt zielonych szyb. Jak w końcy Ty przyciemniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstaw czarna tylko pamietaj ze w passacie masz juz seryjnie delikatnie przyciemnione szyby wiec nie przesadz z przodem bo mojemu bratu wlasnie dzis zabrali dowod za szybki tylko on mial bardzo ciemne z tego co wiem to chyba juz masz seryjnie 13% widocznosci a mozna miec 30?? chyba a najslabsza folia to 25. no ale jak tak zrobisz to nie powinni sie przyczepic chyba ze jakis pajac cie zatrzyma i bedzie rznal kozaka. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem jak nakleisz przeźroczystą folie na nasze oryginalnie przyciemnione szyby to przy mierzeniu wyjdzie Ci ponad 30% więc na przednich bocznych nie możesz nic nakleić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czak_

Witam!

 

Ponizej przedstawiam zdjecie swojego paska.

 

Mam fabrycznie przyciemniony tył - i o dziwo w paskach fabryczne przyciemnie jest zawsze lekko zielone, dlatego tez zmuszony bylem (nienawidze roznego koloru szyb w aucie) dobraniem przednich foli kolorysytcznie do tylu - udalo sie :)

 

Tak wiec fotka paska z fabrycznie zielonymi szybami z tylu i przyciemka z foli rowniez na zielono z przodu :)

 

 

clipboard01uuu.th.jpg

 

Pozdrawiam

Czak

Edytowane przez Czak_
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne lub ciemna zieleń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lub
lub różowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Daan Zobacz post

lub

lub różowy

 

:eek::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec fotka paska z fabrycznie zielonymi szybami z tylu i przyciemka z foli rowniez na zielono z przodu

 

Widzę kolego, że udało ci się całkiem dobrze dobrać folie do oryginalnych szyb. Możesz mi powiedzieć czy ten kolor / odcień folii ma jakiś określony symbol, producenta po którym dobierałeś barwe? Chciałbym u siebie też przyciemnić najchętniej na kolor zbliżony do oryginału, który mi się podoba...może nieco ciemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czak_

Przykro mi bardzo, ale nie znam kodu tej foli. Przyciemnienie przedou robilem u czlowieka, ktory zajmuje sie tym profesjonalnie (Warszawa, ul Zegiestowska http://www.przyciemnianie.com.pl/ ) i to on dobieral kolor folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdradz nam ile to kosztuje, bo wygląda zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja właśnie przymierzam się do zaciemnienia całego tyłu. Plan-Bagażnik ciemny czarny, boki i tylne drzwi jasny czarny. Chodziło mi przede wszystkim o to, aby słońce synkowi nie świeciło w oczka. Planuję zabrać się za to sam, wiem, że masa osób odradzi mi ten zabieg, ale niestety kasa:( Czy naprawdę ciężko jest to zrobić samemu? Kto już się z tym bawił i jaki osiągnął efekt? Jakieś porady? z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

ps. odpowiedzi typu "nie kupuj taniej folii - rysuje się itp." darujcie sobie-przeszukałem już forum;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z bocznymi szybkami sobie poradzisz nie jest źle ale tylna to jest katastrofa szyba jest wypukła i kladac folie na wodzie nie dasz rady w jednym kawalku, podejrzewam że około 3 paski musialbys zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec fotka paska z fabrycznie zielonymi szybami z tylu i przyciemka z foli rowniez na zielono z przodu :)

Bardzo ładnie to wygląda i do tego w Krakowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czak_

 

Wedlug mnie nie tak duzo - 200 zl zaplacilem za dwie przednie szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z bocznymi szybkami sobie poradzisz nie jest źle ale tylna to jest katastrofa szyba jest wypukła i kladac folie na wodzie nie dasz rady w jednym kawalku, podejrzewam że około 3 paski musialbys zrobić....

 

zamierzam najpierw na wodzie lepnąć szybki z zewnątrz (bez odrywania folii od części zabezpieczającej), przyciąć na wymiar zewn. (będzie większy) i dopasować opalarką. Później dopiero klejenie od środka. Wydaje mi się, że może się udać.

 

ps. w grę wchodzi tylko jeden kawałek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności