Skocz do zawartości
lukaszcl

Przyciemnienie szyb w pasku ??

Rekomendowane odpowiedzi

a macie jakiś pomysł na szyby przednie boczne w b6?

Tyl jest przyciemniony fabrycznie i jest chyba zielony, dobrał ktoś gdzieś jakąś folię lub przyciemniał piecowo przód?

Dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tak przyciemnilem wejdz na moj profil i zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a macie jakiś pomysł na szyby przednie boczne w b6?

Tyl jest przyciemniony fabrycznie i jest chyba zielony, dobrał ktoś gdzieś jakąś folię lub przyciemniał piecowo przód?

Dzięki za pomoc...

 

Pożądne firmy zajmujące się przyciemnianiem szyb z pewnością coś dobiorą-nieco droższa jest ta folia ale się da.Przyciemnianie szyb piecowo-cena około 1000 w górę za kpl.

Zerknij TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile powinno kosztować przyciemnienie szybek w sedanie bo za tylne koleś zawołał ok. 400zł wg. was to dużo czy mało bo ja myślę że za tyle to wszystkie szyby oprócz czołowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile powinno kosztować przyciemnienie szybek w sedanie bo za tylne koleś zawołał ok. 400zł wg. was to dużo czy mało bo ja myślę że za tyle to wszystkie szyby oprócz czołowej

 

Szkoda Waldek że wcześniej się nie odzywałeś - ostatnio robiliśmy grupowe oklejanie - sedan 250zł. Jak by co to zapraszam do grupy WLKP tam jest temat o tym przyciemnianiu. Polecam Piotrka - zna się na rzeczy ;) Zapraszam również do udzielania się w naszym WLKP temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę pod wątek.

Planuję przyciemnienie szyba w swojm Pasku kombi kolor "czerwony tornado". Chcę przyciemnić tylnie drzwi + bagażnik i ... ewentualnie przednie szyby tylko nie wiem jaki kolor folii by ładnie pasował do czerwieni. Do tego takie chyba oczywiste pytanie a mianowicie przednie szyby (oczywiście boczne) można w jakim % przyciemnić żeby nie było problemów z przeglądem i policją? 30%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przednie 70% czyli tyle ile mają w oryginale :/ czyli przód na własne ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups... Ja tam ryzyko lubię ale w razie kontroli nie będę tracił czasu na zrywanie folii. W takim układzie czekam na rady co do samego kolorku folii i ewentualnych sugestii co do Ciemności folii czy zrobić na 100% czy mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przednie 70% czyli tyle ile mają w oryginale :/ czyli przód na własne ryzyko

 

Nie jestem pewien, ale wydaję mi się, że Passaty nie mają fabrycznie 70% przepuszczalności. Gdzieś kiedyś widziałem liczbę 93% przepuszczalności czy coś koło tego...

 

Ale jak powiedziałem, nie jestem pewien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całego passata na 40% przenikalności i jest super :)

 

 

248303_219459271416667_100000577879977_848772_1290547_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok przepuszczalność swoją drogą, ale jaki kolor folii do czerwieni dobrać? Bo jakoś czarna mi się nie widzi... Do tego myślę że coś między 60-80 % przepuszczalności też byłoby ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zastanow sie dobrze nakldajac kolorową folie zespujesz wyglad swojego pasia naloz czarną 20% lub 35% lub greena imitacje piecówki i bedzie super zapraszam do mnie 723878347

Wybierasz folie z katalogu i robimy:)

 

 

A kolega KAMILB - mam folie która jest imitacja piecowego przyciemniania wykleilem nia swojego paska i wyglada identycznie jak piecowe

 

---------- Post added at 00:03 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

 

VAN-REIV - bez sensu jest przyciemniac 70 % nie widac wogole tej folii chyba ze przednie boczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kolega KAMILB - mam folie która jest imitacja piecowego przyciemniania wykleilem nia swojego paska i wyglada identycznie jak piecowe

super, do CIebie mam kawałek ale jeśli ma być dobrze to się odedzwę :-)

chodzi mi o przyciemnienie przednich bocznych szybek żeby były identiko jak tylnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wilson88114 to fachura 100%. kamilb nie bedziesz załował.

POozdro Tomasz:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności