Skocz do zawartości
wac

dywaniki welurowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie przymierzam się do zamówienia na allegro dywaników bo mam u siebie gumowe z poloneza ;-), zauważyłem, że na allegro można zakupić dosyć tanio już za 50 zł, ale są też droższe w granicach 80-90 zł np te mi się spodobały z logo B4 http://moto.allegro.pl/item607666444_dywaniki_welur_welurowe_b_gruby_vw_passat_b4_haft.html

ale wole kupić tańsze bo to "tylko dywanik" kupował ktoś ? czy te za 50 zł nie podrą się po tygodniu ?? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można zakupić dosyć tanio już za 50 zł, ale są też droższe w granicach 80-90 zł

 

To tak jak z gumowymi, bo są te takie "choby oryginał" i te najzwyklejsze.

Po tygodniu sie nie podrą, więc śmiało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam już ponad rok na welurowych dywanikach w B4, na zimę nie zmieniałem. Trzymają się ok, tylko że ja brałem z tych droższych, ze strzyżonego weluru, ładniej się prezentują i są praktyczniejsze od dywaników ze zwykłego weluru, a i stopery zamawiałem oddzielnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcioskinny

te za 89 zł to dobry pomysł, ja takze u nich kupowałem jak narazie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie jakie dywaniki zakupić :confused:

Miałem takie "uniwersalne marketowe" i jeden sezon pojeździły, ale na drugi już ich nie włożę :mad: Pogięły się, postrzępiły ...

 

Może ktoś może doradzić jakie wybrać :?: No i jeszcze jak je zamocować :?: Są chyba dwa rodzaje stoperów - który wybrać :confused: A może jakiś inny sposób.

 

No i kasa - im taniej tym lepiej ... Nie chciałbym wydawać na ten cel ponad 100 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem http://moto.allegro.pl/item955619303_dywaniki_welur_salonowy_vw_passat_b3_b4_88_96r_bz.html, nie trzeba ich mocować, bo guma dobrze trzyma. Ja wziąłem z okrągłymi zapinkami (tzn w dywaniku są tylko dziury z plastikiem) a stopery musisz kupić osobno w ASO, parę zł kosztują. Ja nie kupowałem jeszcze. Przeszkadza mi jedna rzecz tylko, to wybrzuszenie na pięty dla kierowcy. Jak wciskam sprzęgło to idzie mi noga na tyle głęboko, że wracając zaczepiam o to wybrzuszenie i mi się stopa klinuje. Muszę albo mocniej cofnąć dywanik i zamontować stopery, bo się przesuwa lekko do przodu, albo wypchnąć go na max do przodu, tylko że wychodzi poza profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza w dziale gadżety proponuje dywaniki, może warto przemyśleć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście wypowiedzieć się na temat tych dywaników: http://www.allegro.pl/item996908627_vw_passat_b3_b4_88_96_dywaniki_welurowe_podgumow.html :?:

 

Co do stoperów - rozumiem, że zamawiam dywaniki ze stoperami okrągłymi, dokupuję cztery kołki, i mam komplet :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglibyście wypowiedzieć się na temat tych dywaników

A na chorobę dają bateryjki...jakaś promocja czy cóś...jak zaczną dorzucać środki plemnikobójcze czy też środki na przeczyszczenie albo pigułki na porost włosów to chyba przeniosę sie na ebay'a ...plus taki że gumowane od spodu...ja tam wolę całe gumowe -firmy Petex polecam...no ale skoro uparłeś się na dywanowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te co podał Nuttie, tylko bez stoperów. Pierwsze 3 miesiące było ok, ale teraz już mi jeżdżą po całym aucie i muszę zamontować stopery. A różnica między tymi za 50zł a tymi za 90 jest wyraźna w jakości materiału i często w kształcie tylnych dywaników - w tych tańszych to zwykłe prostokąty nie cięte pod auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na chorobę dają bateryjki

Pierwsze co napiszę w mailu po zakupie, to żeby je sobie podarowali :D

ja tam wolę całe gumowe

takie mam na jesień/zimę. na wiosnę/lato wolę

dywanowe
w tych tańszych to zwykłe prostokąty nie cięte pod auto.

I takie właśnie mam teraz :/

 

A stopery to tylko do przednich potrzebne :?: Niestety nie mają na swoich aukcjach kołków, muszę więc jeszcze poszukać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A stopery to tylko do przednich potrzebne Niestety nie mają na swoich aukcjach kołków, muszę więc jeszcze poszukać ...

 

stopery kupisz w ASO/allegro

 

ja dałem tylko do przednich, fotele je zasłaniają i jest ok :) tylne jak latały tak latają nadal :P zazwyczaj jeżdżę sam wiec mi to nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już dywaniki, i po uzgodnieniach via @ dopłaciłem 8 zł. za 4 kołeczki :ok:

 

Niecierpliwie oczekuję paczuszki ;)

 

Razem z przesyłką za wsio wyszło 101 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Razem z przesyłką za wsio wyszło 101 zł.
Miało być do 100zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagiąłem budżet :rotfl:

 

Dzisiaj doszły, i wyglądają naprawdę :ok: - sztywne, grube, na solidnej warstwie gumy :ok:

 

Teraz tylko muszę znaleźć któregoś dnia chwilkę żeby wyodkurzać auro, zamontować kołeczki które też przyszły w paczuszce i dywaniki będą hulać w aucie.

 

P.S. Baterie i tak mi przysłali :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a nie chcecie fajnych dywaników z logo forum? robione na zamówienie na wymiar, z grubego wytrzymałego weluru.

Izia sprzedaje w dziale gadżety.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności