Skocz do zawartości
czarny0531

ciemne szyby oklejanie samemu??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce okleić szyby w moim pasku sedan samodzielnie. Robiłem to już kiedyś ale na maluchach, jak myślę z bocznymi szybami dam sobie rade tak wiem że z tylną będzie duuuuuży problem, czy ktoś ma jakiś patent na to, może jakieś wskazówki, patenty do zdradzenia? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja boczne okleilem bez problemu a do tylnej podchodze juz 4 raz i powiem CI ze nie jest to wcale takie latwe ja probowałem podgrzewac opalarka i tak mi nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem w życiu z 5 samochodów wyszło super. Paska dałem do oklejenia , lepiej patrzeć jak ktoś się zdrowo męczy :rotfl: to aż takie straszne pieniądze nie kosztuje.

Tak jak kolega wcześniej napisał trzeba dokształcić opalarką folie do szyby tylko ważne z której strony!!!!

Pozdrawiam Miłosz i dużej cierpliwości życzę :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Miłosz i dużej cierpliwości życzę

własnie to jest najwazniejsze a ja tego wogole nie posiadam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam ze nie kazda folie dogrzejemy do szyby, niektore nie chca sie kurczyc. I przy grzaniu szyba musi byc zlana woda, jak i folia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylną szybe można okleic w ten sposób że, przyklejasz 30cm szerokości u góry i nożykiem równo po ogrzewaniu przycinasz i tak następne. Unikniesz w ten sposób odkształceń na zagięciach szyby. Ja osobiście odpuściłem sobie i oddałem do fachowców, zrobiłem za 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolegę co okleja szyby i tylną szybę żeby okleić to trzeba umieć nie radze samemu,chyba że ma ktoś dużo czasu i cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprubuje bczne samemu aletylnądaje do kolesia niech robi. Karzde oklejanie szyby jest na wode, zarówno szyba jak i folia przynajmniej ja znam tylko taki sposob. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej są filmiki z przyciemniania tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A kto może polecić warsztat w Łodzi, którzy mogą dobrze szyby okleić i ceny?

 

Lookam na google i mam parę namiarów, ale są bez cen.

 

Może, ktoś z Was oklejał w Łodzi i może polecić?

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są koszty przyciemnienia szyb folią w pasku bo interesuje mnie przyciemnienie szyb metodą piecową ale to spory koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie w WLKP dokladnie w pleszewie za b5 3g biora 250zł za sedana i 350zł za kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mówicie o tylnej szybie dwóch bocznych w bagazniku i dwie boczne w tylnych dzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat ... szukam namiarów na przyciemniaczy" z dolnego sląska a juz najlepiej z wrocka lub legnica. Ale tylko konkrety jeśli można...

A co do przyciemniania samemu to powiem tylko tyle, że passat to nie maluch i ja bym samemu sie nie brał za to. Za jakis czas sie pokażą bomble czy inne niedociągnięcia ( no chyba, że ktos jest szpec 1 klasa) i albo bedzie sie z tą wiochą jeździć, albo zrywanko a wtedy i tak kasa w plecy. A tak lepiej od razu. oszczędza sie nerwy i swój czas :) A że czas to pieniądz a pieniądz to piwo ;) wiec sami wiecie :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim sedanie szyby przyciemniałem w Radomiu. Zapłaciłem około 300 za wszystkie szyby (poza przednią oczywiście). Jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę już ponad pół roku od tego zabiegu i nic nie odstaje, zero bąbli. Stałem nad facetem jak oklejał szyby i powiem, że nie wyobrażam sobie samemu okleić tylnej. Gość ją oklejał dłużej niż wszystkie pozostałe, razem z ich wyjmowaniem i skręcaniem boczków. Później opalarka i zabawa żeby wszystko idealnie wyglądało. Ja bym się nie porywał. Zwłaszcza, że koszt to niewielki i nie ma co ryzykować kiepskiego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam namiarów na przyciemniaczy" z dolnego sląska a juz najlepiej z wrocka lub legnica. Ale tylko konkrety jeśli można...

 

Kolego, auto styl na ul.Grota Roweckiego we Wrocławiu. Tu masz numer. 601764795, 71/3730164. Ja za swojego kombi zapłaciłem 600zł bez przednich bocznych. Jestem zadowolony bo to nie pierwsze auto robione u nich.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo

Podjedz na ul Pojezierska w Łodzi kolo wulkanizacji musisz poszukać szyldu bo dokładnego adresu nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem we Wro na Robotniczej jest jakaś taka firma. Wie ktoś może jak to tam wyglada sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś namiary na przyciemnienie szyb metodą piecową ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ma ktoś namiary na przyciemnienie szyb metodą piecową ?

Wpisz w goooglach "carsolar" ale uprzedzam koszt około 1500zł. Do tego dochodzi wycięcie szyb i ponowne wklejenie nie robią tego na samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności