Skocz do zawartości
TDI Piter

Passaciarze Pomoc Dla Jakuba

Rekomendowane odpowiedzi

Charakterek możesz tam jeszcze odpisać że w zwrotnym sms przychodzi wiadomość z możliwością pobrania serduszka w ramach podziękowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona pracuje na OITD dziecięcym Swojego czasu był tam chłopiec, do adopcji który nie miał szans na leczenie w Polsce. Los sie do niego uśmiechnął i został adoptowany przez rodzinę ze Szwajcarii (chyba,nie pamiętam) lecz NFZ odmówił pokrycia kosztów przelotu chłopca choć mimo wieeeeeeelu zabezpieczeń medycznych i zawrotnie drogiego sprzętu lot był wiele tańszy niż miesięczne leczenie chłopca i tak nie dające mu szans na normalne życie.

Przelot zasponsorowała firma medyczna, bodajże z Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł sms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł esek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego forumowicze czasem reagują na takie akcje,a czasem pozostają całkowicie obojetni.Dlaczego w jednym przypadku jest to agitacja,w innym nie? Panie moderatorze?

 

Jakubkowi życze powrotu do zdrowia!Wspomogłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podesłałem Piterowi info o naprawdę bardzo dobrym okuliście - autorytecie światowym można by rzec. Myślę, że to info dotarło do odbiorcy. Pani jest Polką i może Kubusia obejrzeć i powiedzieć co i jak...

 

A że Pani ponoć dokonuje cudów niemalże i wykorzystuje wszelkie możliwe nowinki a i sama ma bardzo nowatorski sposób leczenia (jest opisywany szeroko w specjalistycznych pismach), to może na cud warto liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na konto

a co do NFZ ... to brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlo cos bezposrednio na konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wiadomosc, wiec jest nadzieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłany bo nie może być inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 x SMS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja maila wrzucam w firmie do wszystkich pracowników, jeśli 10% wyśla smska to już sukces i pomożemu Kubusiowi skoro państwo i nfz nie umie.

 

Jeśli nie przyłączy się więcej ludzi do akcji, to chciałbym widzieć ich sumienie kiedy ich to dotknie tragedia i będą prosić o pomoc. Nie bądźcie żyły, dajcie zeta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i esek poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności