Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłannik z grupy na ślubie admina był - wrzucaj fotki ;)

 

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

 

Grześko, mogłem widzieć Twoje autko w TV ? Była migawka w wiadomościach, na pierwszym planie był sąd i na parkingu pasio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grześko, mogłem widzieć Twoje autko w TV ?

Jeżeli były to zdjęcia z przed Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego to bardzo możliwe.

Jeżeli przyjeżdżam do pracy samochodem to parkuję zawsze przed wejściem, a TV dość często u nas nagrywają.

A kiedy nadawali te wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy nadawali te wiadomości?

 

Wiesz, chyba był to sąd administracyjny :) a raczej na pewno :) A wiesz, jakoś tydzień temu, nie pamiętam już co to za sprawa była ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniając i wprowadzając drobne zmiany (wraz z Zyndramem i Strusiem ) zauważyliśmy, ze nie każdy wrzucił fotę swojej wlepy na aucie

 

 

W stylu VB Standard, ten - kto na liście jest na niebiesko - klika w swój nick i automatycznie jest przekierowany do swojego posta. Wtedy sprawdza, czy jest fota czy też nie. Wstawienie zdjęcia jest możliwe poprzez opcję EDIT swojego posta

Ten - kto na liście "oklejonych" jest na czarno - oznacza, ze nie ma w ogóle jego wpisu w temacie - zapewne przepadł gdzieś przy niejednokrotnych przenosinach serwera.

W stylu TECH TWO - forumowicz z aktywnym wpisem w temacie - będzie "na czerwono" - użytkownik bez wpisu w temacie - "na szaro". Popatrzcie wiec w swoich grupach - może ci, co ich wpisy nie figurują w temacie - są już nieaktywni. wtedy proszę o jakieś INFO w celu aktualizacji listy

 

 

Co oznacza zapis "brak posta" -- twoje wcześniejsze zgłoszenie zostało skasowane, ze względu na nie zastosowanie się do przyjętej zasady wpisywania się.

 

 

Chcesz zobaczyć auto użytkownika Kliknij w jego nick na liście

 

 

 

 

ps: Jeśli jesteś wpisany(-a) na listę, to z łaski swojej :bry2 wrzuć fote auta z wlepą :super:

Link do tematu NAZNACZENI ---- klik

Edytowane przez MauroO
Bez przesady z tą czerwienią. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propo wlep - kto obecnie je rozprowadza? Interesuje mnie mała wlepka, np taka co niektorzy maja na magnesik, aczkolwiek nie musi byc na magnesie ale musi być mniejsza niz te standardowe. Oprócz tego poprosiłbym ramki na najbliższy spot. Posiada ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
propo wlep - kto obecnie je rozprowadza? Interesuje mnie mała wlepka, np taka co niektorzy maja na magnesik, aczkolwiek nie musi byc na magnesie ale musi być mniejsza niz te standardowe. Oprócz tego poprosiłbym ramki na najbliższy spot. Posiada ktos?

KLIK - do wyboru do koloru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
propo wlep - kto obecnie je rozprowadza?

napisz do Pablo2004 on jest z Wawy wiec jak bedzie na najblizszym spocie to zapewne Ci przywiezie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - szukam z kumplami jakieś dziewczyny do tańca na wieczór kawalerski pod Mińsk Mazowiecki. macie może jakieś sprawdzone namiary? bedę wdzięczny bo impreza 11.09

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anowie - szukam z kumplami jakieś dziewczyny do tańca na wieczór kawalerski pod Mińsk Mazowiecki. macie może jakieś sprawdzone namiary? bedę wdzięczny bo impreza 11.09

 

Preziu może załozyć sutanne i wam zatańczy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześko, czy Twój Pasek nie stoi (stał kilka dni temu) w RODA u Pana Darka :?::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...czy Twój Pasek nie stoi (stał kilka dni temu) w RODA u Pana Darka.

Niestety stoi :( i to już od dwóch tygodni!

No i niestety okazało się, że mam do regeneracji/wymiany głowicę silnika.

Zaczęło się od tego, że pękł (a właściwie rozleciał się - po roku od wymiany) pasek klinowy alternatora, a jego kawałki dostały się (mimo osłony?) pomiędzy pasek zębaty a koła zębate rozrządu i pasek przeskoczył sobie o 8 ząbków. Skutek wiadomy - uszkodzone (wygięte trzonki) co najmniej 9 z 16 zaworów.

Ponieważ noszę się z zamiarem zmiany samochodu naprawa tej głowicy jest raczej nieopłacalna - będzie wymieniona na inną (mam nadzieję, że nie za następne dwa tygodnie).

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu to niefajnie....

Pytam bo tak oglądałem sobie - bardzo ładny ten Pasiasty - podoba mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie:)

Serdecznie zapraszam na: SPOTkanie miedzyregionalne 02.10 Lidzbark Welski. Szczegóły w temacie, chętnych proszę o wpisywanie się.

Pozdrawiam:)

 

 

 

Panowie i mam nadzieję Panie,

cały czas można jeszcze się zgłaszać na spot.

Termin mija 10.09.

Szykuje się naprawdę ciekawe spotkanie.

Lidzbark Welski to już bardzo blisko Waszego rejonu więc może się ktoś skusi?

Liczymy na jak największą frekwencję

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności