Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak ja bym miał . Temat zamykam - póżniej podjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się może czy na giełdzie w słomczynie można dostać wiązkę elektryczną do np. szyb elektrycznych, czy tam tylko raczej samochody sprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sprzedają wszystko z wyjątkiem samochodów i dużo w tym prawdy - jest taka opcja że coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz tej wiązki do Passata to wszelkiej maści graty sprawdzone, z rozbiórki ma gość w Radości. Chociaż głównie zajmuje się B5 ale myślę że do B3-B4 też coś powinien mieć. Kiedyś był jakiś wątek na forum o nim i na prawdę to solidna firma (teraz nie mogę znaleźć).

Jak coś mam do niego numer: 502-615-598

Powodzenia

 

PS: Przy okazji zapytam czy nie znacie koledzy jakiegoś warsztatu gdzie ładnie, niedrogo nawoskują (spolerują) całego Passata. Najlepiej w W-wie?

Edytowane przez Radoslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś poleci,gdzie profesjonalnie obszyją kierownicę skórą,jeszcze lepiej by na miejscu, zdemontują i zamontują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś poleci,gdzie profesjonalnie obszyją kierownicę skórą,jeszcze lepiej by na miejscu, zdemontują i zamontują.

Na słomczynie za 90 zł masz ze zwykłej skóry, a za 150 z dodatkiem perforowanej, już obszyte, tylko swoją kiere na wymiane dajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam sprzedają wszystko z wyjątkiem samochodów i dużo w tym prawdy - jest taka opcja że coś znajdziesz.

 

Jest tam może bezkorkowy dojazd jakąś drogą wiodącą przez pola, czy mam uzbroić się w cierpliwość. O której najlepiej przyjechać - coby wszyscy rozstawieni już byli? :P

 

Jak potrzebujesz tej wiązki do Passata to wszelkiej maści graty sprawdzone, z rozbiórki ma gość w Radości. Chociaż głównie zajmuje się B5 ale myślę że do B3-B4 też coś powinien mieć. Kiedyś był jakiś wątek na forum o nim i na prawdę to solidna firma (teraz nie mogę znaleźć).

Jak coś mam do niego numer: 502-615-598

Powodzenia

 

wielkie dzięki odezwę się do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tam może bezkorkowy dojazd jakąś drogą wiodącą przez pola, czy mam uzbroić się w cierpliwość. O której najlepiej przyjechać - coby wszyscy rozstawieni już byli?

 

Ja tam uważam że na Słomczyniue to jest g... ale mniejsza, jak Ci się poszczęści to znajdziesz. Rada: musisz być tam wcześnie rano, jak ja jeździłem to przed 6 byłem na giełdzie. Sprzedający już są, a nie ma "łazików".

Co do dojazdu, to wbijasz się na krajową 7 i lecisz na Radom, weź CB i się kogoś uczepisz kto na giełde jedzie, wiem że jest tam droga między sadami i ludzie jeźdżą, ja mieszkam za Maszczonowem i zawsze z tej strony wjeżdżałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jeszcze ktoś, kto nie ma zimówek? :P bo mam komplet stalówek 15" 195/50 do opchnięcia za jakąś symboliczną kwotę (4x100pln)... stalówki mają zrobione może z 1500km, więc jak nowe, opony po dwóch sezonach..., ale do końca tego sezonu jeszcze spokojnie dojadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uważam że na Słomczyniue to jest g... ale mniejsza, jak Ci się poszczęści to znajdziesz. Rada: musisz być tam wcześnie rano, jak ja jeździłem to przed 6 byłem na giełdzie. Sprzedający już są, a nie ma "łazików".

Co do dojazdu, to wbijasz się na krajową 7 i lecisz na Radom, weź CB i się kogoś uczepisz kto na giełde jedzie, wiem że jest tam droga między sadami i ludzie jeźdżą, ja mieszkam za Maszczonowem i zawsze z tej strony wjeżdżałem.

 

Byłem kiedyś na Słomczynie, pamiętam że wracałem jakimiś "opłotkami" bez korka i wyjechałem w Konstancinie. Kurcze o 6 rano to muszę się postarać bardzo, ale może dam radę. Nie mam innego wyjścia, już wszystkie drogi zawiodły (poza tą podaną przez Radka, ale jutro ją zweryfikuję) więc w akcie desperacji targnę się na tę giełdę. No chyba że na żeraniu coś bym znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się koło 6 być na giełdzie to bez korka wjedziesz, korki robią się później jak całe rodzinki na giełde przyjeżdżają, ja jak miałem coś do załatwienia to latałem rano i przed 10 wyjazd, to i spowrotem nie miałem korków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale myślę że do B3-B4 też coś powinien mieć
niestety B5 w górę, zatem zapowiada się że sobie nie pośpię w ten weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety B5 w górę, zatem zapowiada się że sobie nie pośpię w ten weekend.

 

Uuuu...to trochę zonk. Myślałem że może też coś znajdzie.

A może zapytać u tych czy nie mają też wiązek?

http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=passat+b3&from_showcat=1&category=50754

lub

http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=passat+b3&from_showcat=1&category=50776

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już każdy sprzedawca części do passata B3 dostał ode mnie zapytanie ;) Tych też pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już każdy sprzedawca części do passata B3 dostał ode mnie zapytanie Tych też pytałem.

Domyślałem się, że już wszystkie podobne źródła opędziłeś ;) ...a jeszcze myślałem, czy może by pasowały od starego Seata Toledo? Gdzieś czytałem na forum, że sporo elementów instalacji pasuje do B3 (bodaj kolega JaszczomP bawił się w przekładki elektryki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzięki, poszperam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski są inne więc i chyba wtyczki też, moduł sterowania jest identyczny w toledo I i passacie b3, ale też wiązka to rzadkość i nie wiem czy też rozdziela się tak jak powinna. Kurcze. Już nawet niemiecki ebay.de przegrzebałem, no i znalazłem ale za 50 euro + 30 za wysyłkę - a to tylko sama wiązka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyciski są inne więc i chyba wtyczki też, moduł sterowania jest identyczny w toledo I i passacie b3, ale też wiązka to rzadkość i nie wiem czy też rozdziela się tak jak powinna. Kurcze. Już nawet niemiecki ebay.de przegrzebałem, no i znalazłem ale za 50 euro + 30 za wysyłkę - a to tylko sama wiązka...

A ta wiązka musi być oryginalna?? Nie da się samemu zrobić po schematach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę, już patrzyłem w ostateczności to zrobię :) tylko że do przycisków i tak potrzebne są wtyczki (bo na sztywno to bez sensu) a wtyczki te zazwyczaj są razem z... wiązką :D ale, ale - pojawiło się światełko w tunelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma z Was ktoś może kabel Vag i udostępnił by go ? Mam problem z alarmem i centralnym zamkiem w pasiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności