Skocz do zawartości
Omni81

Szokkkk cenowy!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No ludziska nie kłóćta się, mnie się podoba jak i wielu innym mimo że nie jestem młodym człowiekiem. Wielu się nie podoba, wolą jeździć autami seryjnymi nie skażonymi nawet choinką zapachową czy innym gadżetem w aucie i chwała im za to, że dzięki nim czuję się nadal młodym a nie jak sztywniak w garniturze i zwisie męskim (nigdy nie lubiłem tych atrybutów męskości :D). Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekielnie Piękna Maszyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy moze sie podobac czy nie. Dla mnie to autko jest bardzo ladne aczkolwiek nie powiem ze nic w nim bym nie zmienil. Tylko to co dla mnie wygladaloby tam lepiej dla innego popsuloby wyglad tego autka. Wiadomo ze kazdy lubi co innego i cale szczescie bo inaczej nie kazda potwora znalazla by swojego amatora;) tylko o pochopne wyciaganie wnioskow w stylu ze to byle co i jakims specjalnym maceniu przy tym autku, nie wiedzac nic o tym jak to auto powstalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niektorym i tak sie nie przetlumaczy, ze ktos mogl zrobic auto w swoim lub w jakims juz wczesniej znanym stylu, nie patrzac w ogole na to jak sie maja do tego finanse. Nie kazdy kupuje Passata TDI, po to zeby go sprzedac za pare lat i duzo na tym nie stracic. Przeciez ewidentnie widac, ze facet wydal fortune na zrobienie tego samochodu i wcale nie liczyl na to, ze pozniej sie wroci albo jeszcze moze na tym zarobi. Czasem sie wydaje kase po to zeby miec z tego przyjemnosc. A ten Pasek jest niewatpliwie znany nie tylko w Polsce, moze tu wlasnie jest zysk autora ?? A ze chce sprzedac, to co w tym zlego ?? Jego kasa, jego dzielo, jego decyzja, niech sobie sprzedaje skoro potrzebuje funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przy takich właśnie ocenach i samochodach, początkujący tunerzy w stylu German mogą właśnie brać przykład :ok:

acha:

Faktycznie, strasznie drogo.
(komentarz) - :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tez jestem w mniejszosci - auto brzydkie - szczegolnie przod nowy, tyl stary i te felgi - masakra - nawet jesli kosztuja 3000€. Ale wlasciwie nie o tym chcialek napisac. Napisac chcialem o dwoch rzeczach-

1) ktos tu napisal (niejaki Bedo) ze jesli to auto mmi sie nie podoba to znaczy ze nie mam gustu. Heh, bardziej idotycznej wypowiedzi dawno nie czytalem.

 

2) Wiadomo, ze nalezy docenic wklad pieniezny i czasu wlasciciela ale pewnie auto kupi tylko i wylczanie ktos kto lubi i pasjonuje sie tunungiem, ale z drugiej strony, jaki pasjonat tuningu kupuje juz stuningowane auto? Chyba, ze chce na jego bazie zbudowac ufo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta nie oceniam, ale pod dwoma powyższymi punktami się podpisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny... ale w środku :D

a na zewnątrz - po prostu paskudny ;P

jak na to "coś" patrzę to już nie wstydzę się jeździć uniakiem ;)

też jest "piękny inaczej" ale nie musiałem w nim topić tyle kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo świata jak dla mnie!

a czy się komuś podoba czy nie to nie moja sprawa...

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla czego Wy tutaj zabieracie glos na temat samochodu ?? Przeciez jest wyraznie napisane - szok cenowy, co do ceny chyba zostalo wszystko napisane. A refleksje na temat ladny/brzydki to chyba w watku o samochodzie ? Po to zostal osobno poswiecony,a pozniej kazdy marudzi ze balagan na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Ale dla czego Wy tutaj zabieracie glos na temat samochodu ??

Bo to jest OT. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to:

jest po prostu paskudne. A te felgi to dramat

kolego poczytaj troszeczke , nie wiem moze poojedz na jakis zlot,albo cos!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=yTtnMzR3PrY

 

i jeszcze to:

 

Fura wygląda obłędnie

 

to tylko moge powiedziec ze znacie sie na tuningu jak swinie na gwiazdach.......................

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

A wiesz może coś konktretnego na temat znajomości gwiazd przez świnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie jaram ta taczka, jak widzialem ja pierwszy raz to myslalem ze to jakis profesjonalny tuning zza odry, a tu takie cudo z Polskiej ziemi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknac temat, bo kto mial przezyc szok cenowy ten przezyl a zaczyna sie lekko niemila dyskusja, ktora ma swoje miejsce w oddzielnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek ładny nawet jeśli nie każdemu się podoba to chyba nikt nie powie ze jest nie dopracowany a że pewne rzeczy nie są praktyczne na naszych drogach=dołach to inna bajka tak to jest z tuningiem że nie zawsze jest praktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"zeszpecenie"

 

Mi tez nie podchodzi. Ale czapki z glow za czas i prace przy tym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie juz na msze ,niepodoba wam sie auto to niepiszcie nic w tym watku bo to bez sensu bo robicie OT.post ma swoja wyrazna nazwe - szok cenowy ,i dotyczy ceny auta a nie jego wygladu ,wszyscy miejacy jakies pojecie potrafia jakos zrozumiec naglowek watku .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ;) ja rozumiem chyba wszystkich, że auto idzie za b. małe pieniądze w porównaniu z tym co przeszło; po drugie dziwi mnie, iż po tak długim czasie reklamowane na wielu forach nie tylko krajowych nie znalazło jeszcze właściciela. A pamiętam jeszcze jak było na aukcji na allegro i właściciel wołał za niego 40tyś - i nikt nie chciał kupić. i szczeże jak bym miał jakieś zbędne trzydzieści parę koła, to bym go kupił do kolekcji :D ,

Zdjęcia swoje robią, i mam nadzieję że powala tak samo na żywo.

Przy okazji, może przyczyna ciągłego szukania potencjalnego kupca tkwi w dokładności złożenia tego auta? Na jednym ze zdjęć (przód prawy) jest zbliżenie na felę błotnik i zderzak, i szczeże powiem, iż zderzak nie idzie w lini z błotnikiem.... niedopracowane, czy może....

cena dobra co by nie było ;) może za parę miechów spadnie jeszcze trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności