Skocz do zawartości
Gość sebmiet

Uważajcie na złodzieji!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zabezpieczeń, cewka zapłonowa podłączona pod fotel kierowcy (skutki działania powinny być znane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć kolego? :D

Jestem ciekawy jak coś takiego zrobić. Jak coś to priv. Dzięki z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwalbym to fantastyka - naukowa ;)

 

pozdrawiam

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wartość auta zmienia się z dnia na dzień (katalogi mają nowe co miesiąc). A teraz gdy jest kryzys, szaleje kurs euro więc i wartości aut się zmieniają...

 

zgadza sie ale to dotyczy raczej nowych samochodow...

na gieldzie niestety nie ma to odzwierciedlenia

cena jaka sie placi za roznice w stanie technicznym nie zmienia progu cenowego auta z np 97r wiec wzrost cen uzywanych samochodow jest niezauwazalna

to tyle co do ubezpieczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz rozwinąć kolego?

Jestem ciekawy jak coś takiego zrobić. Jak coś to priv. Dzięki z góry

 

Co do powyższego postu to nie bierzcie go na serio jak cubus_vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ponieważ podobne patenty tego rodzaju stosuje się w RPA. Z tym, że w PL jest to nielegalne i wysoko karalne, więc raczej nikt nie podejmuje się montażu takich patentów w masowym wymiarze. Myślałem, że masz jakąś wiedzę techniczną na ten temat.

Pozdro dla Ciebie.

Edytowane przez cubus_vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu jakie drogie...

 

źle szukacie koledzy, słowa kluczowe to: emulator immo, odblokowywacz itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale 11 letniego auta nie ubezpieczysz...

 

dziwne, bo w hestii ubezpieczyłem auto z 1997 roku :) w lutym :) Oczywiście mowa o AC.

 

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolego ja mam 97 rocznik i w pzu brałem ac oni nie patrzą na wiek a więc śmiało i i link4 też daje. pozdro i załatw to jak najszybciej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kolego niezlego farta miales, brak ac, brak zabezpieczen ... chyba na dzieciaka trafiles !! lepiej zabezpiecz bryke bo pewnie wroca kiedys po niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebmiet

Jutro dowiem się o AC i jak się da to zapłacę, teraz autko jest na warsztacie, a mam zamiar je naprawdę uzbroić, do tego stopnia, że zabrać go będą musieli śmigłowcem :D, albo mieć naprawdę mnóstwo czasu :mad:

Myślę też o tym http://alarm-gps-gsm.com/alarm-samochodowy-gsm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć zabezpieczenie utrudniające odpalenie, a nie ułatwiające szukanie go po kradzieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne, bo w hestii ubezpieczyłem auto z 1997 roku w lutym Oczywiście mowa o AC.
a to była nowa polisa czy kontynuacja? samochód był wcześniej ubezpieczany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro dowiem się o AC i jak się da to zapłacę, teraz autko jest na warsztacie, a mam zamiar je naprawdę uzbroić, do tego stopnia, że zabrać go będą musieli śmigłowcem , albo mieć naprawdę mnóstwo czasu

Myślę też o tym http://alarm-gps-gsm.com/alarm-samochodowy-gsm

 

Też kiedyś o tym myślałem, są modele za których montaż dostaje się dodatkowe zniżki na AC (chociaż osobiście pewnie nie pochwaliłbym się ubezpieczycielowi jakie zabezpieczenia posiadam). Jest tylko jedno małe ale... mianowicie - http://allegro.pl/item584572741_hit_zagluszacz_zaklocacz_sygnalu_gps_nowosc.html

Ktoś wrzuci "GPS Killera" w gniazdo zapalniczki i szukaj bracie wiatru w polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebmiet
Też kiedyś o tym myślałem, są modele za których montaż dostaje się dodatkowe zniżki na AC (chociaż osobiście pewnie nie pochwaliłbym się ubezpieczycielowi jakie zabezpieczenia posiadam). Jest tylko jedno małe ale... mianowicie - http://allegro.pl/item584572741_hit_...ps_nowosc.html

Ktoś wrzuci "GPS Killera" w gniazdo zapalniczki i szukaj bracie wiatru w polu.

 

Pozostaje jeszcze namierzenie telefonu komórkowego (jest niejako wbudowany w to urządzenie), ale oczywiście to też można zagłuszyć. Jednak nie sądzę by dany złodziej miał czas na zabawe najpierw z zabezpieczeniami typu chociażby KD 2006, przeniesioną kostką diagnostyczną, blokadą skrzyni biegów, a potem jeszcze zagłuszanie wszystkich sygnałów - raczej auto za ok 18000 - 20000 by sobie odpuścił gdyby wiedział przez co ma się przeprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mieć zabezpieczenie utrudniające odpalenie, a nie ułatwiające szukanie go po kradzieży.

Wydaje mi się, że wystarczy własnego pomysłu odcięcie zapłonu. Złodzieje działają tak, że jeśli po ustalonym czasie auto nie odpali to ucieka, bo jest zbyt duże ryzyko. Chyba...???

Niedawno znajomemu wyciągnęli z paska nawigacje, wszystko profesjonalnie, zczytali częstotliwość kluczyka, wyciągnęli navi, ładnie odpięli wtyczki po czym zamknęli samochód... było to również w Krakowie na błotnym parkingu przed Politechniką/Angel City.

Pozdrawiam i polecam przykręcić nawigacje jakimiś śrubami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekbzyk
heh co z tego ze "wyliczyli" Ci 15,8 skoro takich pieniedzy nigdy bys od nich nie dostał...

w ubezpieczeniech jest tak ze im wieksza kwote nalicza Ci przy zawieraniu ubezpieczenia tym masz poprostu wieksza stawke przez rok do placenia

ja ubezpieczalem swojego i naliczyli mi wartosc auta na 28k....ja ze mam juz przejscia z PZU podziekowalem za zrobienie pieknej kalkulacji i poprosilem o ubezpieczenie auta na 20k...pani zrobila duze oczy i zapytala tylko grzecznie dlaczego?

otoz dlatego iz mialem doswiadczenie moze nie w kradziezy a w szkodzie i wygladalo to tak:

ubezpieczenie mialem zawarte na kwote 15k pln i po 3 miesiacach od zawarcia ubezpieczenia mialem zdarzenie i kiedy Panowie likwidatorzy zabrali sie za sporzadzenie kalkulacji wyliczyli ze wartosc auta przed wypadkiem byla ok 10k pln!!! (gdzie 3 miechy wczesniej wyliczyli 15k! i od 15k placisz raty)

wiec pytam grzecznie: ok skoro wartosc auta spadla o 30% to dlaczego nie mam pomniejszonej raty polisy? odpowiedzi niestety nie uzyskalem stad moje kroki sa jakie sa

 

co z tego ze wycenieja auta drogo skoro i tak pozniej zanizaja ich wartosc bardzo drastycznie?

teraz ubezpieczam auta tylko od takiej kwoty jaka faktycznie mnie wynosza...i tak bede w plecy przy kradziezy auta wiec po co przeplacac? ano pewnie znajda sie zaraz komantarze negujace temat ale coz....ja robie tak Ty rob jak uwazasz!

pozdrawiam wszystkich czytajacych

Auto zarejestrowałem na ojca W warcie ubezpieczenie wyszło mnie OC+AC 1790 PLN W TYM AUTO CASCO 1050 zł i OC 740 zł!!!

 

---------- Post added at 07:32 ---------- Previous post was at 07:29 ----------

 

a co do tego ich wyliczania JA kiedyś miałem problem z b4 ale jednak za taką kwotę jaką mi wyliczyli zrobiłem na nowych zamiennikach czego teraz załuje Chyba wolałbym kupić coś z tzw "szrotów" Bym chociaż zarobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to była nowa polisa czy kontynuacja? samochód był wcześniej ubezpieczany?

 

Samochód po raz pierwszy ubezpieczony na AC. Dodam że brałem cały pakiet i dodatkowo AC na drugie autko, tym razem młodsze. Agent dzwonił do swojego przełożonego do Warszawy i ten wyraził zgodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zlom
sebmiet - ubezpieczyć auto (bez względu na wiek) od kradzieży możesz w Warcie. Ja na swojego ('91r!) mam AC - typową kradzieżówkę (jakieś 350zł/rok). Kupiłem go jakieś 2,5 roku temu i od razu pojechałem ubezpieczyć (jeżdżę po krakowie, a tablice mam LZ - obce tablice "kuszą", ale dzięki nim mam trochę taniej ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności