Skocz do zawartości
kolo_46

jaki radioodtwarzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro to te same modele, to pewnie jest z pilotem, lub na pewno można dokupić.Może właściciel ma pilota, zapytaj go i będziesz wiedział.

Tak od siebie dodam że te Soniaki to straszna kaszana, już bym nigdy tego nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byś polecił?

i dlaczego kaszana?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co byś polecił?

moze pioneer deh-p7700mp poszukaj na alle moze nie ma usb ale stary dobry poczciwy model , a do sony nie ma co porownywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1076897609_alpine_cde_111_r_111rm_szybka_wysylka_krakow.html

Sony, a alpine (czy chociażby pioneer) to tak jakby maluch, a porsche- niby to samo- małe, czerwone, niewygodne, ale jednak to 2 lepsze :P. Alpinki mają nieporównywalnie lepszą jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alpinki sa najlepsze, potem pionki i reszta szitu :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co byś polecił?

Coś ze stajni Alpiny, Blaupunkt lub Pionka.

i dlaczego kaszana??

Wierz mi, jakość dźwięku jest marna.Nie słyszałem jeszcze żadnego tego soniaka, żeby ładnie grał, a kilka już odsłuchiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, jakość dźwięku jest marna.Nie słyszałem jeszcze żadnego tego soniaka, żeby ładnie grał, a kilka już odsłuchiwałem.
to, że nie słyszałeś to nie znaczy, że takowych nie ma...co prawda w ofercie rynkowej możemy sobie tylko pomarzyć o wysokiej klasy modelu tej firmy aczkolwiek są klasyki (ciagle dostępne na rynku) które mogą zawstydzić niejedno naprawdę wypasione radio Alpine czy pioneer'a. Sam osobiście mam Sony CDX-C90R i wierz mi lub nie ale ciężko znaleźć jednostkę grającą lepiej, a też troszkę tego już przerzuciłem z cda9835, 9855 pioneer'em p88rs na czele, były również kenwood'y i sporo innych których już nie pamiętam...

Tak więc Sony to nie tylko aktualne plastikowe modela made in china, których brzmienie pozostawia delikatnie mówiąc wiele do życzenia ale również klasyki takie jak C90R przypominające nam, że kiedyś Sony było naprawdę liczącym się graczem na scenie car audio

 

a wracając do pytania kolegi co można polecić w cenie do 350zł i z USB to zdecydowanie skłaniał bym się w stronę Kenwood'a. Pioneer ma bardzo charakterystyczne brzmienie i nie każdemu to odpowiada (ja osobiście nie przepadam), Alpine z serii CDE to naprawdę żadna rewelacja i o ile modele z serii CDA grają przyzwoicie o tyle serię CDE bym sobie darował tak samo jak Blaupunkta...

pozdr

Edytowane przez michas82lca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a z tych trzech co wybrać

 

http://www.allegro.pl/item1099548893_alpine_cde_112ri_kurier_gratis_kabel_i_pod_krak.html

http://www.allegro.pl/item1093506442_alpine_ida_x311_rr_i_pod_22_vat_krakow.html

http://www.allegro.pl/item1074927386_pioneer_deh_4200sd_deh_4200_usb_polska_gw_krakow.html

 

czy seria IDA Alpiny poza tym że fajnie wygląda jest godna uwagi? (w sumie najbardziej mi się podoba z tych trzech)

jakieś inne propozycje do 600zł? (tylko czarny panel wchodzi w grę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to, że nie słyszałeś to nie znaczy, że takowych nie ma

Może i jest, ale mówimy o konkretnych modelach ;) Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Tak więc Sony to nie tylko aktualne plastikowe modela made in china, których brzmienie pozostawia delikatnie mówiąc wiele do życzenia ale również klasyki takie jak C90R przypominające nam, że kiedyś Sony było naprawdę liczącym się graczem na scenie car audio

Tutaj się zgadzam, jednak nowe to żaden rarytas.W chwili obecnej na starcie odpada u mnie Sony i Kenwood ( z nowych).

Osobiście używam Blaupunkt-a Memphis MP66 i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że nie słyszałeś jeszcze żadnego soniaka żeby ładnie grał, a kilka już odsłuchiwałeś...

napisałem tylko, że takowe istnieją i podałem przykład cdx-c90r czyli jednostki referencyjnej tego producenta, produkowanej latach świetności tej firmy...więc nie wiem czego nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi.... ;) ale nie ma się o co sprzeczać

ciekaw z kolei jestem dlaczego kenwood dla Ciebie odpada na starcie? I jak byś porównał jakiś model kenwooda, który słuchałeś do Twojego blaupunkta...chodzi mi o charakterystykę brzmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam radia Alpine. Bardzo dobry dźwięk. Pod standardowe głośniki spokojnie dają radę i odczujesz dużą różnicę w dźwięku. Skoro chcesz przeznaczyć 800-1000zł lub troszke więcej ja bym zakupił na twoim miejscu coś z wyświetlaczem DVD , oczywiście musiałbyś troszkę dołożyć , ale moim zdaniem się opłaca :) no ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jaki model alpinki??? kwota obojetna moze byc ponad 1 tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to całkiem niezła jednostka ale w pewnych aplikacjach górne rejestry są bardzo męczące...lepiej poszukać CDA-9855 a jeszcze lepiej CDA-9835 może i droższe ale zdecydowanie lepsze/łagodniejsze/mniej męczące

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekaw z kolei jestem dlaczego kenwood dla Ciebie odpada na starcie?

Za wysoko gra, podobnie jak Sony.Dla mnie nie ma tego brzmienia, ale to co mi się podoba nie musi się podobać Tobie, i na odwrót.Dlatego też tutaj najlepiej niech każdy sam sobie odsłucha to co planuje kupić.

I jak byś porównał jakiś model kenwooda, który słuchałeś do Twojego blaupunkta

Nie przesłuchiwałem całej fabryki kenia :P Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj mam naprawdę spore możliwości jeżeli chodzi o udostępnienie w sklepie danego egzemplarza radia, wzmacniacza czy to głośników.Masz wolny dzień, wbijasz w sklep i słuchasz co chcesz w 3 specjalnych kabinach które symulują jakby samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw byłem, o który model kenwooda chodzi bo słuchałem kilku w tej samej aplikacji (wyższych i ze średniej półki) i moje wrażenia odsłuchowe były z goła inne od Twoich...grały dość neutralnie ale nie bez polotu, dynamicznie i z ładnie zaznaczonym dołem. Na prawdę nie brakowało szczegółów (BurrBrown robi swoje). Może po prostu aplikacja sprzętu powodowała to, że grały nienaturalnie dla siebie. Nieraz zmiana wzmacniacza albo inne ustawienie zwrotnicy w torze tweeter'a może diametralnie zmienić brzmienie systemu czego sam wielokrotnie byłem świadkiem. Ale tak jak słusznie zauważyłeś dopóki dźwięk będzie przez nas odbierany subiektywnie, dopóty ocena jego będzie zależna od preferencji i upodobań, a o tym się nie dyskutuje :) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś mi pomoże?

Chcę a raczej będę musiał kupić nowe radio, bo obecny mój Pionek powoli umiera:(

Teraz chciałbym coś z wyjeżdżającym LCD do 2000zł.

Generalnie chodzi o to aby można było to kupić w sklepie a nie na allegro i obsługiwało auto mapę. Chodzi mi o takie radyjko ze względu na to że będę mógł z tyłu sobie w zagłówek włożyć jakiś ekranik dla mojej małej pociechy aby mogła oglądać bajki podczas długich podróży:)

Znalazłem coś takiego ale wątpię abym to dostał w jakimś sklepie:(

http://www.allegro.pl/item1136082431_radioodtwarzacz_xbs_7_1din_z_gps_tv_dvd_bluetooth.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszukać jakiegoś bardziej markowego sprzętu, fakt droższe ale bardziej solidne i niezawodne. Niekoniecznie nowe, może znajdziesz jakąś okazje. Osobiście szukając jakiegokolwiek sprzętu nie zwracam uwagi na produkty firmy "krzak". Tego z linku nie znajdziesz w sklepie no chyba ze na promocji w biedronce :)

 

http://www.allegro.pl/item1130095001_pioneer_avic_x1r_gps.html po 5 minutach szukania i nawet w pasku zamontowane.

Edytowane przez gorin83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam są przynajmniej 4 radyjka pioneera które pasują podswietleniem i ładnie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co podałeś też wczoraj oglądałem:)

Wiem że firmy krzak są jakie są ale nie które dają radę:)

No popatrzę jeszcze może coś się znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności