Skocz do zawartości
kolo_46

jaki radioodtwarzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Delta ma jedynie wbudowany sterownik DSP. Na aukcji podana jest nieprawdziwa informacja. Sam procesor jest integralną częścią wzmacniacza.

 

Nie wiem niestety jednej rzeczy: czy dedykowany do Delty wzmacniacz to model o numerze 1J0 035 456 (wydaje mi się, że tak), czy podobnie, jak do navi MFD i MCD 1J0 035 456 A?

 

Odgrzeje już zimnego i suchego kotleta ;)

Czy udało Wam się może dojść który wzmacniacz jest dedykowany do Delty 6? Właśnie się rozglądam za takimi "zabawkami" i byłbym wdzięczny za info.

Jestem zadowolony z tego radia, bardzo fajnie się komponuje w desce, ale czegoś jednak brakuje w dźwięku ;)

PS: Opcja DSP wbudowana w to radio to tylko 2 proste tryby:

TALK - obniżenie wszystkich tonów na 0 lub -

DRIVER - regulacja przeniesienia sygnału (jakby "wyrównując stereo" dla kierowcy lub pasażera), działająca troche jak balance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-nn-

Edytowane przez rafaladio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat mianowici posiadam duży zestaw z procesorem dzwięku...

radio jak po złości Made in Mexico

volkswagen-radio-removal-holes.jpg

do tego kilka wtyczek

VW_SD_2_DD_10.JPG

 

vw-mkiv-premium-radio-diagram.gif --> mam nadzięje że to dobry schemat wtyczek..

 

Posiadam wielofunkcyjna kierownice..

co w zamian ...???

Czy szukać dalej Beta 5?? czy może jakieś inne nie fabryczne radyjko.. które będę mógł podłączyć pod zmieniarkę CD i procesor dźwięku.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podepne sie pod temat mianowici posiadam duży zestaw z procesorem dzwięku...

radio jak po złości Made in Mexico

volkswagen-radio-removal-holes.jpg

do tego kilka wtyczek

VW_SD_2_DD_10.JPG

 

vw-mkiv-premium-radio-diagram.gif --> mam nadzięje że to dobry schemat wtyczek..

 

Posiadam wielofunkcyjna kierownice..

co w zamian ...???

Czy szukać dalej Beta 5?? czy może jakieś inne nie fabryczne radyjko.. które będę mógł podłączyć pod zmieniarkę CD i procesor dźwięku.. pozdrawiam

i co żadnych podpowiedzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rhapsody, mam również taką kierownicę i przyznam iż radyjko dobrze wygląda oraz co najważniejsze idealnie współdziała z kierownicą ( jest to radio do VW ) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak koledzy radyjka z wyjezdzanym lcd??? chodzi o alpine jak to sie sprawuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwik86

Witam wszystkich.

niedawno kupilem paska b5 po lifcie zamontowalem w nim odtwarzacz jvc. Wszystko pieknie ale radio gubi zasiek i caly cza syczy.czy moze ktos mi poradzic jak ten problem rozwiazac.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zbieram się do kupna audio i mam pytanie.. wie ktoś może co to warte?

PIONEER DEH-2200UB

http://moto.allegro.pl/pioneer-deh-2200ub-2220ub-2200ubb-gwpl-tani-kurier-i1253410278.html

lub

KENWOOD KDC-4047UA

http://moto.allegro.pl/kenwood-kdc-4047ua-4047ug-mp3-usb-aux-pre-out-fv-i1252593099.html

i jak widzę, potrzebna będzie złączka/adapter, żeby połączyć kostki iso

jeśli tak - to jaka? hmm [edit] jest w zestawie, wiec już nic ;)

zamierzam do niego wziąć głośniki SIGNAT H16 - raczej powinno to bezproblemowo współpracować?

 

pozdrawiam i czekam na jakieś podstawowe informacje :ok

Edytowane przez Nord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również nakręciłem się na ten model pioniera...prosty tani, ma już usb,

słyszałem jak gra...mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damien861

witam moglby ktos pomoc mam passata z 2005 r combi pytanie czy mozna wymontowac fabryczne radio i wlorzyc takie 2 din co trzeba zrobic jakies specjalne modyfikacje czy jak to jest te radyjko prosze o pomoc a to jest link do radia http://allegro.pl/avh-3200-dvd-avh-3200dvd-gdansk-pioneer-fvat-gw-i1244169168.html prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moglby ktos pomoc mam passata z 2005 r combi pytanie czy mozna wymontowac fabryczne radio i wlorzyc takie 2 din co trzeba zrobic jakies specjalne modyfikacje

 

aby wsadzic do B6 zwykle radio 2Din potrzebujesz tylko takiej ramki:

ram-40.145.2.jpg

 

 

 

czyli: wyciagasz stare radio, przykrecasz taka ramke, wkladasz radio 2DIN

 

PS: w B6 nie ma w kostkach radia sygnalu stacyjki, wiec bedziesz go musial podac z innego zrodla.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak koledzy radyjka z wyjezdzanym lcd??? chodzi o alpine jak to sie sprawuje???

Polecam model alpine IVA-D 106r naprawdę bardzo dobre radio. Zamontowałem je u siebie (+ wymiana głośników) i jestem bardzo zadowolony. Prawdziwy kombajn który ma wiele możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym pionierku DEH-5250SD? jakie radyjko polecacie po nie stadardowego ca?chodzi o jakosc dzwieku jak i funkcjonalnosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy udało Wam się może dojść który wzmacniacz jest dedykowany do Delty 6? Właśnie się rozglądam za takimi "zabawkami" i byłbym wdzięczny za info.

 

Temat stary, ale odpowiedzi za wiele nie było ;)

W międzyczasie dowiedziałem się że zarówno Nokia z końcówką "A" jak i HarmanBecker z końcówką "J" podejdzie do tego radia. Ale tu pojawia się moje kolejne pytanie, czy okablowanie do Radio Delta 6 <=&gt; DSP jest takie samo jak MFD <=&gt; DSP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności