Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie lapie w tym w jednym temacie pisza ze trzaerba jakis unlock inni ze nie ,albo niektorzy mowia najpierw spolszczenie a inni ze pozniej dopiero spolszczenie albo odrazu na plycie z mapa. Jeszcze trzeba jakis soft wgrywac czy jak? Mógłby mi ktoś napisać albo dać linka do odpowiedniego tematu jak i co pokolei zrobić.niewiem jakiego mm teraz softa, wiem tylko ze to jest MFD2 DVD C w passacie z 2006roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zainstalowalem mapy wlozylem i nie pokazuje mi aktualnej pozycji mapy wypalilem na verbatim DVD+RDL 2,4x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rok temu zainstalowałem sobie wersję mapy V8. Śmigało aż miło. Jakiś miesiąc temu navi zaczęło nie rozpoznawać płyty. Okazało się, że płyta była porysowana, bo komp nie chciał zrobić lustra płyty.

Odnalazłem stare pliki i powtórzyłem cały proces z wypalaniem płyty. No i tutaj ZONK. Navi v8 nie chce działać.

 

Jako, że w necie znalazłem 3 wersje unlocka proszę o podpowiedź która z nich u Was zadziałała (mam np. wersje 82kB a i też 1,3 MB). No i czy najpierw robicie unlocka a potem donwload softu czy na odwrót ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok temu zainstalowałem sobie wersję mapy V8. Śmigało aż miło. Jakiś miesiąc temu navi zaczęło nie rozpoznawać płyty. Okazało się, że płyta była porysowana, bo komp nie chciał zrobić lustra płyty.

Odnalazłem stare pliki i powtórzyłem cały proces z wypalaniem płyty. No i tutaj ZONK. Navi v8 nie chce działać.

 

Jako, że w necie znalazłem 3 wersje unlocka proszę o podpowiedź która z nich u Was zadziałała (mam np. wersje 82kB a i też 1,3 MB). No i czy najpierw robicie unlocka a potem donwload softu czy na odwrót ?

Kolego wyczyść laser i wszystko pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehee, wlasnie mialem to samo ostatnio

wczoraj wyciorałem MFD, patyczek do uszu 5 minut i wyczyszczona, dziś mapa smiga jak burza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnie bywa z tymi dwu warstwowymi płytkami, Jeśli by ktoś chciał Mapkę V9 po edycji na zwykłą płytę DVD to zapraszam na pw. mogę również wypalić i wysłać pocztą polską ;) Jest polski lektor system metryczny i mapy Polski Niemczech Austrii i innych sąsiadów naszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z czego okroiliście mape ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oryginalnej mapie jest masę krajów takich jak francja Holandia Bośnia i Chercegowina, Estonia itp. Po prostu mapka zrobiona pod siebie i na jednej zwykłej płycie DVD się mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok dla Ciebie. Ale jak ktoś da w trase to się moze zdziwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pasata z wypaloną V6 (także wnioskuję, że ktoś już robił unlocka bo to nie jest oryginał), teraz wypaliłem sobie V9 na verbatimie prędkość 2 i polazłem do samochodu. Włączyłem radyjko, wyjołem płytę z V6 (komunikat, że nie ma płyty), włożyłem świeżo wypaloną V9 i załączyła się nawigacja bez jakiegokolwiek procesu zaktualizowania/instalowania. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Pasata z wypaloną V6 (także wnioskuję, że ktoś już robił unlocka bo to nie jest oryginał), teraz wypaliłem sobie V9 na verbatimie prędkość 2 i polazłem do samochodu. Włączyłem radyjko, wyjołem płytę z V6 (komunikat, że nie ma płyty), włożyłem świeżo wypaloną V9 i załączyła się nawigacja bez jakiegokolwiek procesu zaktualizowania/instalowania. Pomoże ktoś?

musisz od nowa spolszczać, spolszczeniem z softem V30, gdyż mapa V9 potrzebuje już tego nowszego softa, no a potem unlock i pozostaje się cieszyć nową mapką:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś stary i nowy soft V30?

Właśnie przed włożeniem V9 zaktualizozowałem soft na V30 (tyle, że bez spolszczenia) potem zarzuciłem unlocka i potem dwie V9 jedna na alkocholu (zaznaczone DVD-ROM) druga na IMGBURN (również zaznaczone DVD-ROM). V9 z alkoholu nawet nie ruszyła (komunikat o nierozpoznawalnym dysku), a z IMGBURN z innej nagrywarki załączyła się odrazu nawigacja bez jakielkolwiek instalacaji.

 

Może ma ktoś namiar na sprawdzonego chomika z V9?

Edytowane przez karuzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ma ktoś namiar na sprawdzonego chomika z V9?

zaniak jak tam czegoś nie ma to nie ma nigdzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vising

A ja mam pytanie z innej beczki :) Bo szkoda zakładać temat :)

Jak pogłośnić lektora w MFD2 DVD nigdzie choroba nie mogę znaleźć a gada tak cicho że nie można z nim normalnie pogadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi komunikat pokręć pokretlem od glosu i sie "pogłośni'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie bo już nie wiem co zrobić. Jak wcześniej pisałem jeździłem na mapie V6. Zaktualizowałem soft na 30 (informacja że z 2007r), zainstalowałem unlocka (bynajmniej tak mi się wydaje, po 3 razie jak pasek instalacji się zapełnił wyjąłem płytę - po ok 45 sekundach). Wypaliłem dwie mapy V9 z różnych źródeł, zgodnie z instrukcjami zaznaczone DVD-ROM najmniejsza prędkość itp. Po włożeniu do MFD2 DVD nie przeprowadza się żaden proces instalacji, jest komunikat o obserwowaniu znaków po czym załącza się nawigacja - żadna instalacja przez 50 minut nie jest przeprowadzana. Już nie wiem co zrobić :( HELP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mapa nie instaluje się na urządzeniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim przypadku wszystko działa :). Myślałem, że mapa musi przejść taki proces jak przy aktualizowaniu softu. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności