Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam artur mam pytanie masz tylko polske czy cala europe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam artur mam pytanie masz tylko polske czy cala europe

 

Witam. Mam całą europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zgrywał już v8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś zgrywał już v8?
A jest już v8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij na google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie w czym problem?... mam MFD2 DVD, nagrałem softa ze spolszczeniem, unlocka i mapę v7 już na kilkunastu różnych dwuwarstwowych płytach DVD-R (+R) 8,5 GB i na kilku nagrywarkach. Na kilku mapy nie chodzą w ogóle, a na kilku chodzą ale do czasu tzn, na początku po wprowadzeniu celu podróży jest ok. pani ładnie mówi po polsku, jest nowa mapka, ale po kilku-kilkunastu minutach navi zaczyna widzieć coraz mniej ulic (nie rozpoznaje ich nazw, nawet tych głównych w dużych miastach) aż w końcu po jakimś czasie całkiem się blokuje i wyskakuje komunikat zła płyta. To tak jakby po nagrzaniu się navi traciła sprawność - tak tylko jest z tymi nagranymi v7, oryginalna v4 i płyty CD chodzą bez zastrzeżeń, laser był czyszczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam całą europę.
Nie masz całej Europy, bo nie ma na niej mapy Chorwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skąd można ściągnąć polskie menu i unlocka do mfd2?

 

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

 

Czy w pasku z przyciskami na kierownicy są jakieś problemy podczas instalacji spolszczenia w mfd2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie nie boli kolego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :

Jak to kolega w poprzednim poscie napisal - szukanie nie boli - owszem zgadza sie z tym .

Ale skoro co niektorzy posciagali mapy i sa dobre , dzialaja bezproblemowo - to moznaby zapodac linki skad sciagac . Lepiej brac cos sprawdzonego iz sciagac miliony plikow metoda prob i bledow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moznaby zapodac linki skad sciagac .

Nie można - Patrz Regulamin pkt 4.8

:nono:

:offtopick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam w passacie Navi europa V5 czy jak nagram sobie na płytke inna Navigacje to bedzie mi działała? bo tą co mam teraz, plyta porysowana ze nie czyta mi nie pokazyje mi mapy miasta tylko znazek ikonke ktora sie przesuwa jak jade...

 

Kupiłem sobie płytke mapy rok 2011/2012 i smiga elegancko...

Edytowane przez KRZYSIEK.BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :

 

jest już w obiegu V9 z polskim lektorem (2012) ,testuję ją już drugi tydzień i "is ok"

w regionie Łódzkim jest taki magik, który ma ją w ofercie wraz z odpaleniem ( wystartowaniem).

cienkie koszta - polecam : 883 092 311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają to samo, tylko inaczej nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszkę inne pytanie (póki zacznę odblokowywać i uaktualniać mapę w moim MFD2DVD)

jak się ma pokrycie mapy V9 porównując do np AutoMapy?

nie mam porównania nowszych wersji, ale np V4 którą posiadam to jakieś nieporozumienie! 4 ulice na krzyż w moim mieście, w dodatku bez numeracji domów (żeby nie było miejscowość spora Kędzierzyn-Koźle) :fajny

gdzie np AM poprowadzi mnie nawet do budy mojego psa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego róznica pomiedzy v4 a v9 jest gigantyczna,

na V4 nie masz połowy dróg w PL, na V9 jeszcze mi się nie zdarzyło abym czegoś nie znalazł (a jeżdzę po różnych miejscach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj kupiłem B6 z dużą navi RNS MFD DVD . Czy któryś z kolegów ze śląska z okolic Dąbrowy G. Katowic , Sosnowca , Zawiercia itp. pomógłby ogarnąć temat nawigacji , map PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wczoraj kupiłem B6 z dużą navi RNS MFD DVD . Czy któryś z kolegów ze śląska z okolic Dąbrowy G. Katowic , Sosnowca , Zawiercia itp. pomógłby ogarnąć temat nawigacji , map PL ??

 

Instrukcja:

1.) Nagraj mapę (ściagniety plik ISO) V8 (obecnie już V9) na np. Verbatim DVD+DL , np. za pomocą imgburn z prędkościa 1x

2.) Wsadź do czytnika płytkę VW Navigation DVD Europe 2011.V8 (lub 2012.V9)

3.) Jak nie działa, to zainstaluj UNLOCK: czas instalacji około 30 sekund. Uwaga proces się zapetla należy wysunąć CD z napędu po wyświetleniu informacji o zakończeniu.

4.) Następnie zainstaluj język PL z paczki : MFD 2 DVD język PL.rar. Podczas upgrade wyświetli się info o aktualnej wersji softu i wersji którą chcemy wgrać (zastąpić) klikamy LOAD i czekamy ok 50min aż proces sie zakończy. Kilka razy navigacja się zrestartuje (czarny ekran) więc nie wpadajmy w panikę ;-)

 

Potrzebne pliki znajdziesz " w sieci" :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MFD 2 DVD C tylko ze nie mam do niej plyty co musze scignac i jak to zrobic zeby dzialalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co potrzeba do odblokowania, spolszczenia a także mapy oraz opisy co z czym "się je" znalazłem na chomiku i forum..... wszystko działa jak należy ... jedyny koszt to czyste płytki :) Wystarczy tylko troszkę pogrzebać , poczytać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności