Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja mam auto sprowadzone z Holandii i cały czas trase wyznacza mi wlaśnie z Holandii, zamiast z aktualnej pozycji, czy potrzebuje nowe mapy czy po prostu nie umiem wyszukać trasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam auto sprowadzone z Holandii i cały czas trase wyznacza mi wlaśnie z Holandii, zamiast z aktualnej pozycji, czy potrzebuje nowe mapy czy po prostu nie umiem wyszukać trasy?

Najprawdopodobniej brak sygnału GPS nie pokazuje twojej obecnej pozycji , sprawdz czy masz dobrze wlozoną antene GPS , wejdz na kompas niech ci pokaze aktualna lokalizacje, jezeli jej nie ma to brak sygnalu GPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w trakcie wgrywania.

Było dużo problemów z nagranie tego ściągniętego pliku, trzeba go odpalić jako obraz płyty najlepiej w programie który tworzy wirtualny dysk i nagrać tylko ten większy plik.

Nie jest to soft, który dogrywa tylko polski język, z tego co widzę jest to upgrade. Moja wersja w mfd2 dvd była z 2005 roku obecna jest z maja 2007.

Jak do tej pory trwa to już godzinkę i wgrywa się wszystko sterowniki od dźwięku, grafiki połączeń GPS itp.

Postępy są, jaki efekt napiszę w kolejnym poście i dołączę fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nadal brak chorwacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzona ta mapka działa ?

Z tego co widze jest to V9 a nie V10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V10 już krążą po sieci. Właśnie testowałem. Brak nowej części A4 szarów- brzesko i dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już przetestowałeś to wrzuć odpowiednie linki tak, aby i inni mogli przetestować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zablokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powolutku kończę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ? Działa ? Ja próbowałem wersji z PL lektorem, ale chyba coś jest nie tak, bo słyszę lektora przy nawigowaniu, ale niestety nie widzę mapy, a jedynie niebieską kreskę wyznaczającą drogę. Dziś spróbuję z wersją bez polskiego lektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa. Polskiego lektora nie wgrywałem. Z angielką jest ok. Z widocznych różnic to pojawiła się autostrada pod Toruniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli na mojej navi wersjc C z softem 28 śmigały wszystkie mapki począwszy od v.7 do v.9 to do v.10 muszę zmieniać soft na 30 ?

 

V.10 też poszła na 028:)

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczęło hulać. Może potrzebne były wył/wł auta. Nie wiem, w każdym razie działa. Jest nowo budowana obwodnica Warszawy S2 i nawigacja upierała się, żebym wybierał przejazdy, które jeszcze nie są otwarte. Nawigowanie po jeszcze nie ukończonych trasach nie może dziwić przy tak "archaicznym",w dobie ogólnego dostępu do Internetu, sposobie aktualizacji map.

Co do PL lektora to raz zauważyłem pomyłkę. Na rondzie z trzema zjazdami pani poinformowała mnie, że należy zjechać trzecim zjazdem (czyli objechałbym całe rondo). Na szczęście na FISie informacja była już prawidłowa i zjechałem drugim zjazdem :)

EDIT: Taki mały OT: Ostatnio aktualizowałem mapy w nowym Volvo S60. Volvo zapewnie dwie darmowe aktualizacje. Całość to 4 płyty DVD, a sam proces instalowania map na dysku zajął mi ... 5h 40min :) Droga do Krakowa okazała się zbyt krótka ;)

Edytowane przez AndrzejZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...pojawiła się autostrada pod Toruniem.

...jak również A1 ze Strykowa do Kowala oraz A2 ze Strykowa do W-wy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma mapki z PL lektorem znajduje sie ona na moim "gryzoniu". Przetestowana dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z łodzi chętny to mam v.9PL za "piwko" :zdrowko:

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności