Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aby wyciągnąć kase?

 

Dodali tylko TMC, dokładnie jak piszesz-wyciągniecie kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczoraj zainstalowałem V12 i mogę potwierdzić to są te same mapy co w V11, tylko dodane nowe TMC (które to i tak nie działają w Polsce ;). Jako że nagrałem te V12 to zostały już w Pasku, ale swoją drogą VW mógłby się bardziej postarać ;)

 

Arczi, mi to wygląda na fejk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, wczoraj zainstalowałem V12 i mogę potwierdzić to są te same mapy co w V11, tylko dodane nowe TMC (które to i tak nie działają w Polsce ;). Jako że nagrałem te V12 to zostały już w Pasku, ale swoją drogą VW mógłby się bardziej postarać ;)

 

Arczi, mi to wygląda na fejk :/

 

Mi też, ale znalazłem to też na innych szwabskich stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy znowu jakiś gniot
Arczi, mi to wygląda na fejk :/
Mi też, ale znalazłem to też na innych szwabskich stronach

 

napisałem z ciekawości do VW i otrzymałem taką odpowiedź (PDF), mapa o takim nr istnieje i jest to V13 :)

partNumberPartInfoPdf.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko czekać aż jakiś dobry człowiek udostępni:luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oby nie okazało się, że w dalszym ciągu są to te same mapy co w V11 :cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , jestem nowy w tym temacie, trochę poczytałem mam mfd2 dvd , moja sytuacja podobna trochę do "zbijar " , Menu mam PL więc prawdopodobnie mogę mieć soft v30 ? zapewne muszę wgrać jeszcze unlocka bo to że płytki CD nagrywane w domu trybią o niczym nie świadczy bo to nie ma ze sobą nic wspólnego ? No i jeszcze macie jakąś sprawdzoną stronkę tej mapy v11 ? np na chomikuj wszystko w 8 plikach,rozumiem ze jak przed nagrywaniem wszystko wrzuce do jednego wora powinno być git ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema , jestem nowy w tym temacie, trochę poczytałem mam mfd2 dvd , moja sytuacja podobna trochę do "zbijar "

 

sosen793, ja nie musiałem wgrywać unlocka, bo okazało się, że przy zmianie na j.polski został już wgrany. Mapy nagrałem na DVD i śmigają :-)

 

pzdr.

zbijar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Panowie, odnośnie tej mapy, czy mógłby ktoś z Was podrzucić pewne źródło z którego 'dostanę' najnowszą mapę?

3 razy już pozyskałem różne mapy ale za każdym razem jakiś plik był uszkodzony... a transfer na pewnym gryzoniu kosztuje...

Więc byłbym dozgonnie wdzięczny gdyby ktoś mi podrzucił np na PRIV lub tu, publicznie link ze sprawdzonym plikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podrzucił np na PRIV lub tu, publicznie link ze sprawdzonym plikiem

Nie podajemy na tym forum linków publicznie do pirackich map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podajemy na tym forum linków publicznie do pirackich map

 

Wielkie dzięki i przepraszam, mój błąd:)

 

Więc prośba aktualna, gdyby ktoś był na tyle dobry i dał cynk na priv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja u siebie już wszystko elegancko ogarnąłem ;) Pytanie mam czy da się do v11 dokleić jakoś lektora PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie, wez pliki lektora ze starszej mapy iedytuj obraz nowej podmien pliki zrob obraz ponownie nagraj i masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy i nie wiem jak mam założyć nowy temat:

mam taki problem z moim paskiem z 2004 r a chodzi o radio. Któregoś dnia rozładował mi się akumulator (prawdopodobnie poszło zwarcie) i po włożeniu nowego aku nie grało mi radio (posiadam radio blaupunkt z navi mfd VW). Wyjąłem je i się okazało że spalony został bezpiecznik w radiu. Gdy już odpaliłem to nie mam teraz podświetlenia rds między licznikiem oraz nie działa mi sterowanie z kierownicy. Proszę o kontakt nie mogę nigdzie znaleźć odp z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczyc kompa z vcds i w sterowniku zakodowac multikierownice a podswietlenie na fis wlaczyc w sterowniku poprzez odznaczenie opcji bap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś krok po kroku mi opisać gdzie wejść w kompa,bo mamy tu takich mechaników że żal jak to ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, pobrałem już mapy i nagrywałem wiele razy, niestety moje nagrywarki nie są kompatybilne ( nie mogę ustawić book) i żadna moja wypalona płytka nie chodzi. Zatem byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wypaleniu Mapy na DVD. Jeśli ktoś mógłby pomóc mi wypalić ową mapę lub posiada więcej niż jedną kopię chciałbym odkupić, zakupić.... Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Panowie, pobrałem już mapy i nagrywałem wiele razy, niestety moje nagrywarki nie są kompatybilne ( nie mogę ustawić book) i żadna moja wypalona płytka nie chodzi. Zatem byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wypaleniu Mapy na DVD. Jeśli ktoś mógłby pomóc mi wypalić ową mapę lub posiada więcej niż jedną kopię chciałbym odkupić, zakupić.... Z góry dziękuję.

 

Właśnie jakies dwie godziny temu wypaliłem płytę. Miałem problem z ImgBurn nie mogłem ustawić book.

Natomiast Nero samo z automatu ustawia book type na DVD ROM.

Spróbuj Nero na Verbatim DVD+R DL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem kilka kopii ale na Verbatim DVD-R DL (MINUS) tak wiem płytka nie tak popularna i dostępna i droższa, kosztuje od 10zł ale wychodzi za każdym razem niezalężnie od nagrywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności