Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, więc tak, Oprogramowanie ładnie się wgrało. Wgrywałem oryginalne, bez spolszczenia. Następnie wkładam płytę ze spolszczeniem: VW_MFD2_DVD_PL, ale przelatuje tylko i znowu to samo, kółko setki razy może to się robić, wziałem płytę z Unlockiem, ale podobnie, przelatuje w kółko tylko. Poniżej zdjęcia.

20150604_205212 (Medium).jpg

 

Włozyłem płytę z mapą, wyskakuje, że nie włożona płyta DVD. Mapa nagrana jest na DVD+R DL

20150604_205159 (Medium).jpg

 

Co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz sciagniete ale:

spolszczony soft powienien instalowac sie w tym samym czasie co oryginalny

instalacja unlock bedzie sie zapetlala bez konca nalezy ja przerwac recznie

 

po tych zabiegach poprawnie nagrana mapa powinna zadzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytkę ze spolszczeniem wkładam przelatuje tak jak unlock... muszę poszukać z innego źródła pliku, a gdzie jeszcze mapa, która też jest niby PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminił ktoś temat nawigacji V13 do MFD2? Poszukuję źródła.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie/Panie mam pytanko bo wszystko zrobiłem, wypaliłem płytkę z softem pl - poszło, później unlock - poszło i mapa oczywiście też. Zmieniłem na amerykański metryczny ale zamiast mówić mi (lektor) np. 700 metrów to podaję to w stopach. Da się to jakoś zmienić żeby głos lektora mówił metry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz ustawione w opcjach?

 

dodatkowo sprawdz jeszcze co wyswietla na fisie?czy tam sa kilometry czy mile/stopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn w opcjach ??

No właśnie, mam fis plus i aktualną prędkość pokazuje mi w milach i nie umiem tego przestawić. Reszta jak spalanie itd jest w km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktos mozliwosc wyslania dobrze dzialajacej plyty z mapami ? Jak najnowszej jakby sie dalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyświetlanie i podawanie w metrach, km itd zmieniasz w ustawieniach nawigacji. System ma być europejski, ale nie brytyjski (o ile pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mapy V13, to jeden koleś zaśpiewał mi 150 PLN i zastanawiam się czy brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do mapy V13, to jeden koleś zaśpiewał mi 150 PLN i zastanawiam się czy brać...

Mówiłem już dawno-zrzućmy się po parę zł na oryginalna mapę, umieści się na czyimś koncie chomikowym np. tylko dla forumowiczów, bo inaczej będziemy czekać do grudnia aż wszyscy cwaniacy na niej zarobią i łaskawie udostepnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak dostać się do opcji w MFD2 DVD żeby zmienić jednostki metryczne ?? bo tak jak już mówiłem lektor podaje mi w "stopach" odległość :"/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może mi ktoś powiedzieć jak dostać się do opcji w MFD2 DVD żeby zmienić jednostki metryczne ?? bo tak jak już mówiłem lektor podaje mi w "stopach" odległość :"/

 

zmienić język na metryczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zmieniony na metryczny i podaje w stopach

 

Już jest wszystko ok. A mam pytanko odnośnie głosu nawigacji, wszystko mówi kobieta - da się to jakoś zmienić na męski głos czy trzeba nowa płytkę nagrywać ?

Edytowane przez ChymeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam masz do wyboru kilka głosów, poszukaj w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mfd2 hmm poszukaj w opcjach , nic takiego nie widziałem żę była by opcja zmiany głosu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem już dawno-zrzućmy się po parę zł na oryginalna mapę, umieści się na czyimś koncie chomikowym np. tylko dla forumowiczów, bo inaczej będziemy czekać do grudnia aż wszyscy cwaniacy na niej zarobią i łaskawie udostepnią

 

i jak tam zrzucamy sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności