Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak poznać że była niepoprawna oprócz czasu trwania? ?

Bo może było v30 a nie mogłem sprawdzić z powodu braku oryginalnej płyty i stąd tak krótko?

Edytowane przez hultai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jaką masz teraz wersję, jak v30 i działa poprawnie to znaczy, że jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kupiłem Paska z navi MFD2 DVD. Poprzedni właściciel wgrał tam menu PL i lekora. Czy jeżeli to wszystko działa poprawnie, to można założyć że mam soft v30 ?

Zastanawiam się czy ta mapa, która jest u mnie nie jest stara, bo pokazuje mi stację benzynową w mojej okolicy, której już nie ma z 6 lat. Pokazuje moją ulicę, ale nie pokazuje numeracji, czy mogę jakoś sprawdzić jaka to wersja mapy ?

Czy mogę ściagnąć mapę v11 nagrać na DVD i będzie chodziła u mnie i czy nadal będzie menu PL i lektor ?

Pytam bo nie chcę czegoś uwalić :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz pl menu to na 99% masz v30

lektora dogrywa sie do mapy, wiec albo ze swojej aktualnej mapy wyciagniesz pliki lektora i dolozysz do v11 albo sciagniesz sobie v11 z juz dolozonym lektorem

 

mapa bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElNinijo, dzięki za odpowiedź. Sprzedający uprzedazał mnie że jak się wyciągnie DVD z mapą, to potem będzie problem, bo trzeba wtedy w MFA przestawić język na Niemiecki, a potem w nawi na język Polski. Zaryzykowałem, wyciągnąłem płytę i jest to oryginał DVD mapa Europy v10.

Czyli teraz muszę nagrać sobie v11 i dołożyć lektora, czy jest v11 odrazu z lektorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli teraz muszę nagrać sobie v11 i dołożyć lektora, czy jest v11 odrazu z lektorem ?

 

są mapy V11 z wgranym lektorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są mapy V11 z wgranym lektorem...

 

Dzieki Michał, rozpoczynam poszukiwania. Czy jest gdzieś poradnik jak i na czym nagrać ściągnięte pliki (ISO) ?

 

Tak jak pisał ElNinijo mam na 99% v30. Co się stanie jak wsadzę do czytnika mape v11, a okaże się że mam soft v28, czy coś się może uwalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie uwalisz, jak masz jezyk polski to o ile mnie pamiec nie myli nakldka z polskim byla robiona na v30

jak masz oryginalna mape to byc moze bedziesz musial dograc unlocka, czyli maly patch ktory umozliwia działanie płyt nagrywanych w domu ale to juz pikus (poradzisz sobie)

 

tutaj masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz oryginalna mape to byc moze bedziesz musial dograc unlocka, czyli maly patch ktory umozliwia działanie płyt nagrywanych w domu ale to juz pikus (poradzisz sobie)

 

Dzięki bardzo. Najpierw wypalić mapę, sprawdzić czy działa, jeżeli nie, to wtedy dograć unlocka, czy odrazu wgrać unlocka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgraj unlocka i bedziesz mial pewnosc ze jak masz poprawna nagrana mape to zadziala

zebys nie mial sytuacji ze nagrasz poprawnie plyte a pozniej bedziesz sie glowil dlaczego nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, unlocera nagrywam na CD i co dalej, normalnie odpalić auto i zapodać CD ?

W tym linku jest tylko unlocer. Szukam teraz mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywasz unlocka na cd, wrzucasz unlocka do navi, instalka pojdzie automatem, proces bedzie sie powtarzal wiec musisz recznie wyllozyc plyte (przytrzymac przycisk od wyciagania plyt)

 

nastepnie wrzucasz mapy i po temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, o taką informację mi chodziło. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy najnowsze mapy dzialalyby gdyby nie była wersja v30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja v28 ma buga ktory potrafi uszkodzic navi, dlatego warto zrobic update, czy mapy beda dzialac tego Ci odpowiedziec nie umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ściągnąłem sobie mapę MFD2_DVD_v11_2014_PL i nie mogę jej wypalić. Próbowałem na moim laptopie, na żony i nic. Próbowałem w Nero, w Alcoholu, ImageBurn na najniższej predkości i nic. Płyty miałem DVD+R DL (TDK). W czym jest problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ustawiles booktype na dvd-rom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej opcji w ImageBurn. Jak nacisnę książeczkę w prawym dolnym rogu, to mam tylko takie opcje jak na załączonej fotce.

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wybrac odpowiednia nagrywarke z listy czyli taka jaka masz i dla plyt dvd+dl zmienic booktype plyty na dvd-rom

jak masz dvd-dl to nic nie musisz robic bo te plyty automatem maja booktype plyty ustawiony na dvd-rom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wybrać swojej nagrywarki, bo nie ma jej na liście. Na fotce na samej górze masz nazwę mojego napędu i w Image go nie ma. Miałem płyty DVD+DL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności