Skocz do zawartości
fostek

3C na CC, czy to da rade?

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli uda się takie coś zrobić to nadaje sie to do programu "Mam talent" ! :D

Hmm jeszcze takie coś nasuwa mi się na myśl - a nie lepiej przerobic na Touarega? :P jak już przerabiać to przerabiać! :) - Żart oczywiście.

A temat wydaje się być wyczerpany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do głowy przychodzi mi tylko jedno: "ja pierdo*e"!!! Nie zadałeś kontrowersyjnego pytania. Kontrowersyjne pytanie może dotyczyć eutanazji a nie (sic!) przeróbce 3c na cc! <ściana>

 

i zdecydowanie wiek gimnazjalny...

Edytowane przez Skalpel TFSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się da, może nie na CC ale CC podobne heehh jak widziałem co znajomy zrobił z Audi A6 to uważam, że nie ma rzeczy nie do zrobienia:)

Na poczatek musiałbyś wymienić przód od cc / lampy grill atrapy z tyłu to samo, gorzej z linnią dachu zawsze można ciąc słupki celem obniżenia i zamiast szyb wstawić poliwęglan tylko jesli chodzi o bezpieczeństwo to już za słodko nie bedzie. A czy on jest 4 czy 5 miejscowy to już najmniejszy problem - kwestia adaptacji tylnej kanapy. Kwota sądze nie mniejsza niż 40tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta podłogowa jest ta sama, więc odpowiednio dużo wyobraźni, samozaparcia i CC jako dawca kompletnie wszystkich części i - kto wie :rotfl: może da radę przerobić 3C na CC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego od "tuningu",bierz połowę lub zmień dostawcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to potrafi tylko pytanie PO CO ?

ja rozumiem zebys chcial zrobic z Paska np Bugatti Veyron albo cos innego, np

 

http://www.tuning.info.pl/artykuly.php?id=459

 

ale z 3C robic CC, bezsens ... marnowanie samochodu i kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego od "tuningu",bierz połowę lub zmień dostawcę!
tez ogladalem ten serial ("39 i pół") i nie było dostawcę tylko dealera. Ale to tak na marginesie ;)

 

Masakra prawie nowy samochod (B6) ciąć i wymieniać dach ... :D zgroza

Hmm kolega wyżej napisał koszt ok. 40tys. Mysle ze auto ponad 50 - 60tys (B6) jest warte ... więc 40 + 60 = 100tys czyli dostaniemy już CC - oryginalny, piękny, i BEZPIECZNY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecko neostrady dopadło forum heh przerabiać 3c na cc heh !!! ach ta dzisiejsza młodzież w gimnazjum mają pomysły!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fostek, a nie myślałeś żeby kupić Borę i przerobić go na Passata? Tanim sposobem można mieć lepsze auto :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pocicie, ..... jak przerabiac to zostac z takim "przeszczepem" do konca zycia, bo nikt tego nie kupi.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zarejestrowane jest jako co? B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fostek-gratulacje za temat !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niejeden warsztat potrafił z auta po dobrym dzwonie co przystanek autobusowy bardziej przypominało zmontowac auto które potem niejeden kupujący sie nabrał że niby dziedek/kobieta/3cie auto w rodzinie jeżdził i ze niby nawet obcierki nie miało to myśle że jak sięuprzesz to ci paska CC iu z daewoo espero wyklepią ale gdzie tu sens i logika ??

 

Pozatym twierdzisz ze niby sprzedając 3C i kupując CC 2 razy na aucie tracisz, ciekawi mnie ile będziesz musiał stracic przy sprzedazy tego przerobionego, i jak szybko kupca znajdziesz ?? Dla ułatwienia polecam porówna ceny jakiegokolwiek modelu dowolnego producenta - kryteri ten sam model, rocznik, silnik, przybliżony przebieg a rózniące się tym że pierwszy "normalny" a drugi po mocnych "upiększających przeróbkach" ??

 

przykład :

http://www.moto.allegro.pl/item583970605_mercedes_124_300_d_turbo_przerobiony_na_okulara.html

 

http://www.moto.allegro.pl/item576097018_mercedes_w_124_250td_klima_webasto_airbag_asd_abs.html

 

ciekawe który sie szybciej sprzeda, i kto uwierzy że przód z okulara to zachcianka właściciela a nie skutek wypadku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może czas już zamknąć ten temat,bo nie wnosi nic nowego.

ktoś z nudów zadał pytanie,a reszta się produkuje:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zamknac? bardzo dobry temat! kolega przeciez na biezaco bedzie informował o postępach (wklejając fotki) :) każdy chce zobaczyć co to wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat tak naiwny że aż żałosny. Ale było wiele celnych uwag sprowadzających się od prostego: "po co" do skomplikowanego: "Polak potrafi" :D

 

Niemniej jednak - jak się komuś taka sztuczka uda, to ma fuchę na długie lata - ustawi się do niego kolejka maluchów, poldasów i innych archaików, a nasz kraj zakorkuje się pięknymi fso CC 650 (koniecznie E) :D

 

Aha - temat jednak możnaby już zamknąć...

 

-------------------------------------------

"Doświadczenie uczy nas, że doświadczenie niczego nas nie uczy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tone szpachli, cc na wzór i rzeźb :) moze cos z tego będzie :)

 

Powodzenia :)

 

Taniej będzie kupic CC i sprzedać b6. Jeszcze na tym zarobisz w porównaniu do przeróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że wszyscy nie zrozumieliście pytania :!:

Kolega chce swoje B6 przerobić na CC, czyli: Czinkłaczento :!:

 

:rotfl:

 

P.S. Wiem że to nie dział OT, ale może warto by wątek przenieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie czepiliscie :D

kiedys widzialem w internecie zdjęcia vectry przerabianej z 4 drzwiowego sedana na 2 drzwiowe coupe :)

Zdaża się że przerabiają stare Audi na nowy model :) (na własne oczy wizdialem takie Audi A8)

Trzeba sobie tylko zadać pytanie PO CO ? :) ja bym wolał idealnie wyszykować sobie B6 :) i jeszcze na paliwo by zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze pomysł się spodobał :) fantazjujecie jeden przez drugiego ... lepiej niz ja hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności