Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę jeśli to możliwe o rozpiske pinów w 1J0 959 799 AH albo jeszcze lepiej o podpowiedź, które kabelki mogą powodować błędy:

00928 - Locking Module for Central Locking: Front Driver Side (F220)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

00930 - Locking Module for Central Locking: Rear Left (F222)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

00931 - Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223)

27-00 - Implausible Signal

 

Z góry dzięki [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o schemacik do modułu 1J0 959 799 AH na 2 wtyczki na [email protected] Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mógł by poratować schematem komfortu z paska 2004 kombi numer modułu 1C0 959 799B? Najbardziej chodzi mi o połączenie przycisku klapy w drzwiach kierowcy i przycisku w klapie.

patryk.zabrzeATwp.pl W miejsce AT wstawić małpę ;)

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, siema też szukam schematu do TDI AVB komfortu bo mi lustra sie nie skąłdają no i co z tym fotochromem.... sie nie ściemnia...., chodzi mi o lusteka drzwi>D,

czekam na pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o podeslanie schematu modułu komfortu do passat b5 modelowy 2000 z silnikiem ANB 1,8 T, modul jest bez sterowania pilotem. moj email [email protected]

z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje schematów (pinologię):

1J0959799AH

 

oraz taki sam z koncówką R

 

proszę na maila [email protected]

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę bo muszę zlokalizować przyczynę kłopotów z zamkiem lusterkami i szybami , Mój model to B5 po przeróbkach

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja tez bardzo prosze o schemat modulu do passata b5fl 2001r modul ze sterowaniem radiowym i alarmem. Mam problem z syrena - brak komunikacji a syrena sprawna. Dziwne jest to ze mam blad z syreny h12 (z dodatkowym zasilaniem) a w aucie posiadam tylko zwykly klakson w bagazniku pod tapicerka

[email protected] z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy moge liczyc na pomoc potrzebuje schemat połączenia (pinów) kostek do modułu komfortu passat B5 2001r. 4-motion silnik 1.9 TDi 130KM [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam schematu modułu komfortu dla swojego autka 2001r B5 FL silnik AVB, generalnie prześledziłem kable które dochodzą do modułu z tylnej klapy dają zwarcie na wejściu, ale na wyjściu do siłownika nie pojawia sie napięcie, jak wypne kable i podam napięcie na krótko to klapa odskakuje, może koledzy poratują schematem co bym modułu w ciemno nie wymieniał bez sensu, mój mail [email protected]. Podziękować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prosze o podpowiedź czy będzie do mojego auta pasował moduł o nr 1c0959799e mimo iż orginalnie mam 1c0959799a....???

Mój niestety wyzionął ducha natomiast nigdzie nie mogę znaleźć modułu o takiej samej numeracji.... Słyszałem że ostatnia literka ozn sterowanie szybami.

Dodam że ja mam elektr. tylko przód....

Czekam na odpowiedź i z góry dzięki

 

---------- Dodano o 18:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:08 ----------

 

Z tym sterowaniem szybami mogę się mylić ale znalazłem gdzieś na forum że ostatnia literka a to tylko przednie el. natomiast b to to cztery elektr. ale nigdzie nie znalazłem co znaczy e????????????????

Nie chcę kupić nadaremnie

Z góry dzięki za podpowiedzi

 

---------- Dodano o 18:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:11 ----------

 

Albo najlepiej koledzy podpowiedzcie jakim modułem mogę zastąpić moj stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o schemat modułu komfortu do Passata B5 FL Variant 2002r z obsługą czujników dozoru wnętrza oraz jeśli ktoś wie na jaki pin podawany jest sygnał wyzwolenia czujników i czy jest to plus (+) czy minus (-)

[email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny schemat komortu 3B0 959 796 L email [email protected] z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy przy module komfortu bo mam duzy fiss i dzwi mi zle pokazuje a numer komfortu mam 1CO 959 799 B

z góry dziękuje

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanan

Witam

 

Ja również potrzebuję pomocy: schemat modułu komfortu 1C0 962 258J

 

siemka

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności