Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym rownież o schemat modułu komfortu do AFN 110KM 1998R [email protected] z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Odkopie temat mam pytanie czy jak odłacze moduł komfortu wyczyszczę styki o ile sa zaśniedziałe i podepne z powrotem to nic sie nie stanie tzn . ze bede musiał cos programowac itp . ? Prosze o odpowiedz .

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie prosze o schemat 1c0959799B do passata B5 po lifcie. wkladam owy komfort do mk IV i zaden obecny schemat m nie pomaga. pelne oznaczeni komfortu 1c0 959 799 b ZM MAX 5DK008 214- 00 I 52401: H01/ SOOO3 [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek 70

WITAM POSZUKUJE ROZPISKE PINOW MODULU KOMFORTU KTORY KABEL GDZIE WYCHODZI. AUTO PASSAT 3BG VARIANT 1.9 TDI AVF POZDRAWIAM [email protected]

 

---------- Dodano o 20:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:53 ----------

 

Mam problem z modułem komfortu tzn. centralny zamek nie działa z pilota .Po wyjęciu wtyczki większej z modułu ponownie zaczyna działać , raz dosyć krótko a czasami kilka dni . Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc / [email protected]\.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i kupię sprawny w 100% moduł komfortu passat b5 fl 2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z passatem mojego ojca(b5 afn 1998r moduł komfortu 1 wtyczka). Po zalaniu okolic modułu komfortu przestały działać elektryczne szyby, lusterka, są problemy z oświetleniem wnętrza i wszystko wskazuje na to że moduł nie dostaje napięcia "po zapłonie". Wymiana modułu na drugi nic nie zmieniła i dlatego też poszukuje przewodu który doprowadza +12 po przekręceniu kluczyka. Czy ktoś mógłby poświęcić chwile i próbówką mi ten przewód namierzyć? Może ktoś ma inny pomysł? Z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego na schemacie jest dokladnie opisane jaki kabelek i kolor. Podeslac schemacik, dasz rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka ponowna prośba o schematy modułów komfortu 1CO 959 799A (ZD midi max 5DK 008 213-00 III 41003:H01/S0003) oraz 1CO 959 799 A ( ZD midi max 5DK 008 213-01 II 54501:Ho1/S0001) .Numer głowny ten sam a jednak nie działa, potrzebne schematy pilnie , Wielkie Dzięki. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego na schemacie jest dokladnie opisane jaki kabelek i kolor. Podeslac schemacik, dasz rade?

 

Podeślij, może uda mi sie go znaleźć:)[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko z opisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielka ponowna prośba o schematy modułów komfortu 1CO 959 799A (ZD midi max 5DK 008 213-00 III 41003:H01/S0003) oraz 1CO 959 799 A ( ZD midi max 5DK 008 213-01 II 54501:Ho1/S0001) .Numer głowny ten sam a jednak nie działa, potrzebne schematy pilnie , Wielkie Dzięki. [email protected]

Proszę schemacik ;)

1C0.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dastin4

To i ja poproszę schemacik bo nie mam czasu ssać całej bazy do elsy.

B5 1,9TDI Variant 3B/AFN 1999.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, potebowałbym schemat 3B0 959 796. Ktokolwiek rządzi tym tematem, ktokolwiek widzial ten model, ktokolwiek wie, niech wysle na: [email protected].

 

Dzieki, piwko stawiam jak nie 6-cio pak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Załączam schematy elektryczne do VW Passata B5 FL. Schematy (od 10.2000) obejmują zarówno wyposażenie podstawowe oraz dodatkowe (m.in. oświetlenie wewnętrzne, sterowanie lusterkami elektrycznymi, moduł komfortu itd.). Pozdrawiam wszystkich Passatowiczów;-)

s23b_1-~_40.pdf

s23b_1-~_42.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Widzę że na tym wątku krążą i B5 i B6. Spróbuje się podłączyć pod temat o moduł komfortu. Ponoć ten moduł odpowiada również za oświetlenie wnętrza a z tym mam problem w moim B6. Prosze o schemat modułu komfortu do B6 [2005]. [email protected]

Pozdrawiam Zbyszek

Edytowane przez Japass57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności