Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Również proszę o schemat Pasek B5 2002r 2.0 benzyna, silnik AZM, wersja Comfortline [email protected]

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również załączam się do prośby o schemat, mam Passat AVF 2001

mój adres [email protected]

Dzięki i pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdybym, też sie załapał o ten schemacik

passat 97 1.9 tdi...

[email protected]

Edytowane przez quai69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzajcie poczte, czy doszło. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie przyjmę ten schemacik. z góry Wielkie dzienks

 

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

 

zapomniałem o mailu [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chętnie przyjmę ten schemacik. z góry Wielkie dzienks

 

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

 

zapomniałem o mailu [email protected]

 

Sprawdz poczte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem maila ale na wszelki napisze tu.

 

Poprosze rowniez

 

[email protected]

 

Potrzebuje kolory kabli drzwi przednich od czujnikow otwarcia ktore pokazuje na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje kolory kabli drzwi przednich od czujnikow otwarcia ktore pokazuje na kompie.

 

 

Na którym kompie? Na zegarach? Jeśli tak to info o otwartych dzrwiach idzie magistralą. Nie masz tam typowego przewodowego sygnału ze słupka. W pasku mądrze jest podłączyć się do lampy. Jeśli jednak robisz jakiś projekt z dużym rozmachem to sygnały o otwarciu zamka znajdziesz w drzwiach na lampach, kolor kabla jak pamiętam brązowo czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to jak zrobic by na fisie (ful) pokazywalo sie ze sa otwarte prawe/lewe drzwi bo u mnie to nie dziala, dla tego pytam za co sie chwycic...

O jaka lampe Ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również poproszę ten schemat [email protected]

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, Marek, Piotr- sprawdzcie, czy doszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie doszło wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigger1

Jeżeli możesz to ja też bym prosił o schemat do 1.8 20V ADR 98r, [email protected]. Mam też nowy alarm, z nowymi kluczykami i chciałbym go podpiąć, żeby mi działało otwieranie z kluczyka i cała reszta, bo oryginalny mi szlagen trafen;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a co jest nie tak jesli na ful fisie , wyswietla mi otwarcie wszystkich drzwi przedniej maski ale nie tylnej klapy pozatym mikrostyk jest ok bo zapala mi lampke w bagarzniku , kto wie jaka jest przyczyna moze jakis kabel jest urwany mam dwa odciete w bagazniku i niewiem od czego sa ???

 

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 17:22 ----------

 

witam a co jest nie tak jesli na ful fisie , wyswietla mi otwarcie wszystkich drzwi przedniej maski ale nie tylnej klapy pozatym mikrostyk jest ok bo zapala mi lampke w bagarzniku , kto wie jaka jest przyczyna moze jakis kabel jest urwany mam dwa odciete w bagazniku i niewiem od czego sa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a co jest nie tak jesli na ful fisie , wyswietla mi otwarcie wszystkich drzwi przedniej maski ale nie tylnej klapy pozatym mikrostyk jest ok bo zapala mi lampke w bagarzniku , kto wie jaka jest przyczyna moze jakis kabel jest urwany mam dwa odciete w bagazniku i niewiem od czego sa ???

 

No pomierzyć trochę musisz. Jeśli nie świeci to albo zamek nie wystawia tego sygnału i komfort go nie widzi, albo wystawia ale sygnał nie dociera do komfortu, albo komfort go widzi i źle interrpretuje, albo dobrze interpretuje, ale nie wysyła do licznika, albo wysyła, ale licznik nie widzi. Ostatnia opcja to licznik go widzi, ale nie intrpretuje... Powolutku, na spokojnie sobie wszystko przemierz. Te kable urwane musisz połączyć zgodnie ze schematem.

 

 

Zbyszek, Grzesiek, Mariusz- sprawdzcie poczte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności