Skocz do zawartości
Gość 3libras

Wada wahacza lemforder

Rekomendowane odpowiedzi

Damian na pierwszy rzut oka wyglądają na ori. Cena jednak jest niemożliwa do uzyskania w legalnym obrocie więc spróbuj pod włos wziąć sprzedawce i zapytaj skąd pochodzi ten zestaw. Czy zmienił właściciela i dlatego sprzedaje tak tanio czy gdzie jest haczyk.

Jeśli miałbym powiedzieć na podstawie ceny - nie nie jest ori ale wygląda na fotkach dobrze.

Inna sprawa czy gościu wysyła to co jest na fotkach czy to zdjęcia poglądowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwie czemu tak tanio a chętnych nie ma, tym bardziej że sprzedający to osoba prywatna, więc w razie jakby coś nie pasowało to będzie problem z wymianą...

 

Po dokładnym zweryfikowaniu wczoraj na OSKP do wymiany mam 2 dolne banany i końcówkę kierowniczą lewą, szukałem sporo informacji w sieci na temat sprzedawców i na forum audi polecają graty od tego Pana http://allegro.pl/wahacz-dolny-lewy-audi-vw-passat-lemforder-banan-i4441872670.html

 

Więc chyba wezmę na sztuki to co potrzebuję i będę jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej u daniellosa dostaniesz ori towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłbym ktoś mi pomóc czy ów wahacz to oryginał?

 

bf2ca47e3181e289300d252b2944525a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada ok, pewnie chodzi o ten element wydrapany, tam jest logo audi zdrapane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginalny, jutro zerknę dokładnie na opakowania. Jak wyglądają tuleje ? Gdzie masz znak lemfordera?

Czemu masz wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie chodzi o ten element wydrapany, tam jest logo audi zdrapane

To może jedynie dobrze o nim świadczyć. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw powoli pada, po ok 20000 km. Końcówki już wymienione, dziś dolny tylny dał o sobie znać.

A propos wcześniejszych postów, to rzeczywiście, wsio było w kartonie. Myślę nad kolejnym kompletem: http://atmil.pl/zestaw-wahacze-lemforder-audi-a4-a6-a8-vw-passat-skoda-superb-p-65.html, albo Meyle HD tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie istnieje nic takiego jak w opisie sprzedawcy prokit lemforder.

Tak opisuje swoje produkty febi i tylko one.

 

jeśli zestaw pada CI po 20 tyś km to albo podróba albo źle zamontowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie istnieje nic takiego jak w opisie sprzedawcy prokit lemforder.

Tak opisuje swoje produkty febi i tylko one.

 

jeśli zestaw pada CI po 20 tyś km to albo podróba albo źle zamontowany.

 

Dobrze wiedzieć :ok

 

Nie sprawdzę czy było dobrze założone, czy nie. Przez prawie rok było ok (ok 15kkm). Gość pracuje w serwisie vw więc myślę, że wiem co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzisz, po prostu obejrzyj co się stało z wahaczami. Czy powodem były porwane tuleje czy co totalnie dla mnie nieprawdopodobne sworznie poleciały.

 

Jak zdemontujesz odezwij się do mnie na pm i daj znać proszę.

Pozdrówki

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzisz, po prostu obejrzyj co się stało z wahaczami. Czy powodem były porwane tuleje czy co totalnie dla mnie nieprawdopodobne sworznie poleciały.

 

Jak zdemontujesz odezwij się do mnie na pm i daj znać proszę.

Pozdrówki

Marcin

Jasne. I tak pewnie niedługo do Ciebie uderzę po chociaż ten jeden dolny tylny i parę innych rzeczy.

Do zaś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a czy te tuleje tylne w bananach (zestaw w kartonowym pudle kompletny ) są już inne czyli sinnenbloki czy ja dobrze widzę u tego sprzedawcy w linku ( Atmil) bo zawsze były tuleje pływające - tak jak oryginalne zamontowane fabrycznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jak w oryginale sa jak kupujesz pojedynczego banana lemfordera, w zestawach sa takie jak u atmila;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolego wyżej napisał

,, Dlaczego w komplecie LMO wahacz tzw banan nie ma na tuleji wĸładki z żółtej gumy i plastyku. Dzwoniłem do dostawcy z tym pytaniem. Odpowiedział mi , że te tuleje są wzmocnione i dłużej wytrzymają. Czy, to faktycznie jest wzmocniona tuleja wahacza.,,

A czy faktycznie jest tak ze te nowe tuleje wytrzymują więcej ?? - bo sam mam taki komplet cały założony i ta tylna tuleja jest sinnenblock czyli jak dobrze pamiętam to samo co w dolnym prostym .

Edytowane przez Maik78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale najpewniej chodzi o koszty produkcji. Lemforder o to zapytany udzieli Ci odpowiedzi że wahacze są jednakowo wytrzymałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności