Skocz do zawartości
Gość 3libras

Wada wahacza lemforder

Rekomendowane odpowiedzi

w hurtowniach jest drozej niz na allegro jakbys sie zorientowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w hurtowniach jest drozej niz na allegro jakbys sie zorientowal

 

Ciekawe, ponieważ na allegro handlują hurtownie - głównie. I uwierzysz, że mechanik z wieloletnim doświadczeniem i kanałami dystrybucyjnymi płaci te same pieniądze co ty w hurtowni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam kupuje w hurtowych cenach to wierz mi ze czasem allegro taniej mam tez wuja mechanika i sprawdzamy nie raz

mozna by wiele o tym pisac

wystawiaja czesci przedstawiciele polcaru np z marza 1zl na allegro itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam kupuje w hurtowych cenach to wierz mi ze czasem allegro taniej mam tez wuja mechanika i sprawdzamy nie raz

mozna by wiele o tym pisac

wystawiaja czesci przedstawiciele polcaru np z marza 1zl na allegro itp

 

 

 

Dokładnie wiele by dyskutować, ale przyznaj mechanik nieźle go przyciął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanie mechanik wymienił mi 4 górne wahacze i końcówkę drążka wszystko firmy FEBI i skasował mnie 1000zł. Mi się wydaje że to trochu dużo a jest to mechanik u którego zawsze robię z autami , a wy jak myślicie przekręcił mnie na kasę czy nie

 

fakturę z wyszczególnionymi częściami Ci dał ? Jak nie to też możesz go bez mydła pojechać .... Swoją drogą komplet cały z chinola Hart-a kosztuje 600 zł drążki,wahacze,stabilizatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tego mechanika od 15 lat robię u niego 5 auto zostawiłem u niego pewnie ze 20 tysi i teraz trohu mnie przyciął na kasę cena jednego górnego wahacza febi u niego to 160zł. na alegro około 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą z inter-carsu na full upuście 1495 zł i to jest orginał lemforder a nie jakieś krafty lub inne wynalazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w komplecie LMO wahacz tzw banan nie ma na tuleji wĸładki z żółtej gumy i plastyku. Dzwoniłem do dostawcy z tym pytaniem. Odpowiedział mi , że te tuleje są wzmocnione i dłużej wytrzymają. Czy, to faktycznie jest wzmocniona tuleja wahacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zamówić w internecie zestaw wachaczy lemforder oryginalne w dobrej cenie? Jakieś sprawdzone źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę zamówić w internecie zestaw wachaczy lemforder oryginalne w dobrej cenie? Jakieś sprawdzone źródło.
Tutaj na forum koledzy z działu "Ogłoszenia i usługi komercyjne" pomogą Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile da się pojeździć na tych lemach? Dalej występują jakieś problemy z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę zamówić w internecie zestaw wachaczy lemforder oryginalne w dobrej cenie? Jakieś sprawdzone źródło.

 

napisz do kolegi Macieja z Jarosławia, nick autoparts kupowalem u niego lemy za super kase, oryginał 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz kupiłem na allegro lema i okazalo się ze to był wachacz po regeneracji a gościu wpisał ze był nowy .Po pokazaniu go mechanikowi ten się tylko uśmiał i powiedział że jest po regeneracji a nie nowy.Od tamtej pory nie kupiłem już nic na allegro tylko mechanik sam dobierał mi taile.Dodam że samochód śmiga po Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bierz wahacze regenerowane w firmie REGUM ze Skórzewa. Brałem u nich do kolejnego autka. Oni na prawdę robią mega robote. Poczytaj o nich opinie na necie. Ja brałem wysyłkowo, ale raz bujnąłem się zobaczyć jak toto na żywo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, bierz wahacze regenerowane w firmie REGUM ze Skórzewa. Brałem u nich do kolejnego autka. Oni na prawdę robią mega robote. Poczytaj o nich opinie na necie. Ja brałem wysyłkowo, ale raz bujnąłem się zobaczyć jak toto na żywo wygląda.

 

a później tematy "MASAKRA wachacz pękł podczas jazdy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że wahacze Lemfordera, kupione w komplecie przychodzą spakowanie w jakąś folię/torbę?

 

Kupiłem te http://allegro.pl/zawieszenie-wahacze-lemforder-vw-passat-b5-fl-lift-i3989743526.html , dzwoniłem do sprzedawcy zarzeka się że to ori i że tak musi być. Jeśli kupiłbym osobno to każda część będzie mieć osobny karton.

 

jeszcze tydzień i mam nadzieję, że na długo przestanie walić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw jest zapakowany w niebieskie solidne pudełko zszyte metalowymi spinkami, wahacze z oslonami na sworznie i śruby w woreczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wychodzi na to, że muszę ruszyć ten temat dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy wahacze lema nie były pakowane w folie. Zawsze są w solidnym kartonowym pudle wrzucone bezpośrednio a jedyną rzeczą jaka jest w folii to zestaw śrub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności