Skocz do zawartości
Gość 3libras

Wada wahacza lemforder

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem główny akcyjny wahacz na TRW. 1000 km i już wali. Idiota wymyślił te zawieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idiota wymyślił te zawieszenie

 

Nie idiota, bo te zawieszenie jest malina ale...nie na polskich drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale rozwalją mnie tacy ludzie...

Czy wystarczy że mają znaczki kody i inne hologramy żeby być oryginalnym produktem?

Gdyby tego nie było wiedziałbyś że to lipa. A tak jesteś przekonany że to oryginał a to też niestety wielka lipa tylko trochę przeplaciłeś.

Mam Levisy 501 Oryginalne :) metki,nici dwu kolorowe każdy napis z oryginałem, chcesz? 80zł sztuka!

 

Rzeczywiście,taka jest prawda.Bez problemu można załatwić nawet takie hologramy,kupić....Z metkami wiadomo jest jeszcze mniejszy problem ;)

Niestety dużo ludzi daje się jeszcze na to nabrać,w końcu jak kupuje to jakaś zwykła osoba to ma prawo się nie znać-przecież mechanikiem nie jest :lol

 

---------- Post added at 10:21 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

 

Wymieniłem główny akcyjny wahacz na TRW. 1000 km i już wali. Idiota wymyślił te zawieszenie.

 

TRW to dobra firma,niestety zdarzają się czasem jakieś "wybraki" ;)

 

---------- Post added at 10:23 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

 

Nie idiota, bo te zawieszenie jest malina ale...nie na polskich drogach.

 

Nie tylko w PL są takie drogi...Jak ktoś jeździ choćby do Niemiec to też widzi jak jest u nich,Słowacja to niema też żadnej rewelacji.Poza tym żadna firma nie będzie specjalnie dla nas produkowała wahaczy z jakiejś mega twardej stali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś jeździ choćby do Niemiec to też widzi jak jest u nich

 

Chcesz mi powiedzieć że nasze drogi się niczym nie różnią ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te zawieszenie jest malina ale...nie na polskich drogach.

 

Na idealnie płaskie drogi to można i wszystko na sztywno zespawać i będzie działać. Dlaczego McPercon sie nie sypie tak jak to.

 

Walory jezdne fajne, ale nie aż tak porażające by za nie tyle płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mi powiedzieć że nasze drogi się niczym nie różnią ??

 

Nie no,z tym porównaniem przesadziłeś Damian ;)

Fakt jest taki że w Niemczech drogi nie są tak idealne jak się o nich mówi,nie wspominając o landówkach...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda idealnych nie ma ale to jest jakiś mniejszy procent. A u nas po zimie to może 10% dróg nadaje się do poruszania autem z wielowahaczowym zawieszeniem.Oto mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgoda idealnych nie ma ale to jest jakiś mniejszy procent. A u nas po zimie to może 10% dróg nadaje się do poruszania autem z wielowahaczowym zawieszeniem.Oto mi chodziło.

 

A no tak,zauważ że fakt jest taki,że większość kierowców w PL widzi tylko to co jest u nas-nie oszukujmy się,nasze drogi to syf.A niestety twierdzą że za granicami jest OK,a tak niestety nie jest ;)

Dobrze,kończmy OT.Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale rozwalją mnie tacy ludzie...

Czy wystarczy że mają znaczki kody i inne hologramy żeby być oryginalnym produktem?

Gdyby tego nie było wiedziałbyś że to lipa. A tak jesteś przekonany że to oryginał a to też niestety wielka lipa tylko trochę przeplaciłeś.

Mam Levisy 501 Oryginalne :) metki,nici dwu kolorowe każdy napis z oryginałem, chcesz? 80zł sztuka!

 

Mam dziwne wrażenie kolego że nie potrzebna jest twoja wypowiedź. Jak byś chciał wiedzieć to nawet ważyłem je każdy po koleii przed montażem. I ważyły tyle samo co te w inter carsie, chyba że tam też mają podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz rządzi światem Panowie - i nie ma co się ścierać.

Osobiście zaliczyłem przypadek pare lat temu gdy od renomowanego dostawcy kupowałem popychacze do Golfa ( tz. z palety - pakowane po 200 szt. ) niestety nie trzymały w ogóle wymiarów/parametrów - w efekcie klekotał 10 razy głośniej niż na zużytych. Ku mojemu zaskoczeniu warsztat w którym wymieniałem zgłosił w moim imieniu reklamacje i dostawca wymienił na pakowane indywidualnie kompletami i były idealne. Wpadka ta, jak się dowiedziałem (domysły dostawcy) to efekt sprowadzenia do kraju odrzutu produkcyjnego który nie powinien opuścić bram fabryki. Oczywiście nie ma co generalizować, że wszystko jest złe ale warto mieć możliwość reklamacji/zwrotu co u nieznanych sprzedawców z allegro graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno bym z allegro wahaczy nie kupił narazie wymieniłem 4 na TRW w tym 1 LMO , zrobiłem juz pare tysięcy i jak narazie TRW LUXXXXXXXXXXXXX LMO tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zobaczcie jaki dobry jest master sport...zawsze wiesz że kupujesz oryginał, a lemforder? nigdy nie masz pewności czy to podróbka, oryginał czy jakis regenerowany staroć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z EMATE. Na Master Sport zrobiłem już 25 tysięcy i wszystko jest ok. Wykonanie ich uważam za perfekcyjne. Raz miałem Febi (po 5 tyś. padły) i w porównaniu z MS wyglądały jak tania chińszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Master Sport zrobiłem już 25 tysięcy i wszystko jest ok.

Z Allegro czy innego źródła? Cena jakaś podejrzanie niska... O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie na allegro cna jest dość atrakcyjna...

np tu:TU - klik

ktoś na tym jeździł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu piszemy o lemach. O MS są już watki. EOT panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wahacze mają oryginalne oznaczenia, łącznie z naklejkami, kodami kreskowymi, znakami fabrycznymi itd. Dla mnie to raczej odrzuty fabryczne!

 

a jak maja napisane podrobki? made in china?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem lemfordera za 1360 z mega znizka:) i jezdze juz dwa lata i narazie odpukac nic sie nie dzieje... goraco polecam ten komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w podobnych pieniądzach i teraz już wiem, po zdjęciu, że to była pomyłka kompletna i dałem się zrobić w :mur. Niby ori - logo LMO wybite na każdym wahaczu, opakowania VAGoskie, numery się zgadzają... pełna profeska. Zerwane wszystkie tuleje do żywego aluminium - ręką dało radę odgiąć tuleję...każdy swożeń luźny... w zawieszeniu cisza, a auto nie chciało prosto jechać... 14 tysięcy, 1 rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności