Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiedział. Nie próbował się wykręcać ze swojej winy. Największą karą dla niego jest świadomość, że zabił kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

napier......m kluczem do kół i patrzył czy równo puchną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dokładnie taki sposób 6,5 roku temu moi rodzice stracili Passata w wypadku-jakaś młoda siksa (miała chyba 20 lat) ich wyprzedzała na prostym odcinku drogi, po czym nagle w trakcie wyprzedzania zwolniła i postanowiła wrócić na prawy pas-swoim przodem zawadziła o tył Passata moich rodziców... Efekt łatwy do przewidzenia-oba auta poleciały do rowu po lewej stronie (na szczęście nic z przeciwka nie jechało), moi rodzice przelecieli pomiędzy drzewami, siksa uderzyła w drzewo... Wszyscy na szczęście przeżyli, tylko zostali ranni w wypadku. Auta poszły do kasacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to idiotyczne podjeżdżanie pod sam zderzak przed wyprzedzeniem powoduje potem takie bardzo groźne wypadki. Wystarczyło manewr wyprzedzania rozpocząć wcześniej, a nie 5 cm od zderzaka i gaz w podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to idiotyczne podjeżdżanie pod sam zderzak przed wyprzedzeniem powoduje potem takie bardzo groźne wypadki. Wystarczyło manewr wyprzedzania rozpocząć wcześniej, a nie 5 cm od zderzaka i gaz w podłogę.

ogólnie podjezdzanie pod zderzak to buractwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to idiotyczne podjeżdżanie pod sam zderzak przed wyprzedzeniem powoduje potem takie bardzo groźne wypadki. Wystarczyło manewr wyprzedzania rozpocząć wcześniej, a nie 5 cm od zderzaka i gaz w podłogę.

 

ogólnie podjezdzanie pod zderzak to buractwo

 

Zgodzę się, ale zadam pytanie : po ch.j stoją drzewa przy drodze? Gdyby nie było tych drzew to skończyło by się na stłuczce. A ludzie potem mówią że "młody jechał bmw i się doigrał". Według mnie przed prokuratorem powinien stanąć ten człowiek który te drzewa posadził. Wiem że zaraz będzie hejt i odrazu mówię, jakby jechał wolniej to może by żyli ale zapewne jak roślinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po ch.j stoją drzewa przy drodze?

no właśnie po to żeby nie było szansy wyjść z tego cało :przestraszony czyli tzw. kretynizm po polsku:debil.Ilu ludzi mogłoby żyć zamiast tych lasów krzyży i zniczów :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki u nas w kraju pseudo ekolodzy moga blokowac wycinke drzew tak dlugo nic sie nie zmieni.

Plusem jest, ze przy budowie nowych drog drzew juz tak blisko jezdni nie sadzaja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie drzewa się rzucają na auta, tylko ludzie je atakują swoimi pojazdami. Niestety wiele osób ginie na tych drzewach nie będąc sprawcami wypadków-to jest drugie dno.

Podstawowe pytanie, dlaczego doszło do wypadku? Z powodu prędkości, z powodu głupoty?

Szkoda w tym wszystkim kobiety, która odniosła takie obrażenia-ale po i opisie obrażeń zdjęciach uszkodzeń aut, to wskazuje raczej na to, że jechała bez pasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie podjezdzanie pod zderzak to buractwo

 

Jadąc w lato do Gdańska "siadł mi" na zderzak burak w Sabie, rejestracja WN coś tam. Kur*a, roboty drogowe, objazdy, zwężenia, prędkości nie powalające, bo się nie da, choć miejscami do 90 km/h można było się rozpędzić i za chwilę znowu zwolnić, a ten się usr*ł, że będzie wyprzedzał, chociaż nie było jak. I tak jechał mi na zderzaku. Nie lubię jak ktoś mi tak siedzi na du*ie, więc delikatnie wciskałem pedał hamulca, żeby tylko światła stop się zaświeciły, a on zwiększył odstęp, ale nie.......król szos nie ustępował. Kompletny brak wyobraźni. Jak mnie w końcu wyprzedził ten król szos, to zobaczyłem, że jechał z kobietą i dwójką dzieci.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za słabo naciskałeś ten pedał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że najczęściej dochodzi do wypadków ponieważ mamy kiepską infrastrukturę. Wiele kluczowych drug jest posiada tylko 1 pas ruchu w jedną stronę. Wiele osób się śpieszy przez to, wyprzedza - tak do chodzi do wielu ryzykownych sytuacji...

 

To kierowcy muszą się dostosować do warunków na drodze, gdy infrastruktura nie współgra z nimi. Warunki czasem są jakie są ale to kierowca kieruje i ma się dostosować. Nie ma warunków do wyprzedzania to niech nie wyprzedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie podjezdzanie pod zderzak to buractwo

 

To mało powiedziane, ostatnio leciałem busem od Piotrkowa w stronę Zgorzelca. Cały bus ludzi (komplet) jakieś 20 km od Piotrkowa uczepił mi się do ogona jakiś burak Seatem Leonem. Jezdnia mokra, za busem chmura wody, a ten jak przylepiony czasami tak blisko się trzymał że w lusterkach widziałem tylko poświatę jego świateł mijania, odkleił się dopiero na A4 i zjechał na Legnicę. Ciekaw jestem ile paliwa zaoszczędził, bo jestem pewien że to o to chodziło. Tylko czy warto tak ryzykować? Że też do ludzi nie dociera, a gdyby mi sarna wyskoczyła przed auto, opona wystrzeliła? Co wtedy?

 

Co do drzew przy ulicach, czy trasach. Błędne myślą tu co niektórzy że ten problem dotyczy Polski. Proponuję się przejechać landówkami w Holandii, tam to jest cyrk. Drzewa tak blisko jezdni że przy mijaniu się z TIR-em można stracić lusterka a korzenie podnoszą asfalt. I to nie są jakieś tam podrzędne drogi, bardzo podobnie jest na północy Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do drzew przy ulicach, czy trasach. Błędne myślą tu co niektórzy że ten problem dotyczy Polski. Proponuję się przejechać landówkami w Holandii, tam to jest cyrk. Drzewa tak blisko jezdni że przy mijaniu się z TIR-em można stracić lusterka a korzenie podnoszą asfalt. I to nie są jakieś tam podrzędne drogi, bardzo podobnie jest na północy Niemiec.

Miałem nieprzyjemność jeździć po Irlandii i tam to dopiero jest porażka ..

Autobusy dwupoziomowe, wąskie uliczki. Drzewa są gęsto posadzone i "powycinane" górne gałęzie w " łuk" przez autobusy, które tamtędy jeżdżą. Jadąc autobusem u góry to dopiero jest hardcore - masz wrażenie, że autobus rozbije się o każde mijane drzewo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. I tak jechał mi na zderzaku ...................., więc delikatnie wciskałem pedał hamulca

 

Heblowanie jest słabe :kumple. Uwierz mi, że mycie szyby przez 20 sekund robi robotę :plaza to dopiero wqr*ia :rotfl::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heblowanie jest słabe :kumple. Uwierz mi, że mycie szyby przez 20 sekund robi robotę :plaza to dopiero wqr*ia :rotfl::D

 

Zapamiętam :D

 

Widocznie za słabo naciskałeś ten pedał...

 

Raz wcisnąłem mocniej i dłużej to uciekł na pobocze, ale to nic nie pomogło. Debil i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności