Skocz do zawartości
passekb5

pękł wahacz podczas jazdy :( MASAKRAAAAA!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel dowiedziałem się dzisiaj,że chłopaki już się dorobili także temat spalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu Oliwier. Jadę do PL na tydzień to sobie zamówie dwa górne -mam nadzieję,że samochód anglik nie robi różnicy i wahacze są te same co w Polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione 2 górne a pukanie nadal jest-być może tj wina kierownicy bo puka jak się kręci w prawo i lewo na odpalonym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chłopie, sprawdź łącznik stabilizatora - on często siada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik niby sprawdził i powiedział, że jest on dobry-wymienił tylko ten po drugiej stronie a mi tam nie pukało. Jak to możne sprawdzić bez kanału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanik niby sprawdził i powiedział, że jest on dobry-wymienił tylko ten po drugiej stronie a mi tam nie pukało. Jak to możne sprawdzić bez kanału?
skręcić koła/zdjąć złapać za łącznik i jeśli się rusza w ręku to jest do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc brat naciskał na auta a ja poruszałem łącznikiem i to on jest sprawcą fajnie,że mechanik wymienił mi 2 wahacze:( guma jest już pocięta i uderza o śrube i tj ten odgłoś baardzo denerwujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brat naciskał na auta a ja poruszałem łącznikiem i to on jest sprawcą fajnie,że mechanik wymienił mi 2 wahacze

Nie wierz nigdy mechanikowi, najpierw sprawdź sam a dopiero później powiedz mu co ma zrobić, ewentualnie zrób sam. W innym przypadku to bez potrzeby wymienisz w ten sposób połowę auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety mało który uczciwy i znający się na rzeczy. Teraz jeszcze tylko problem z kierownicą i jej stukaniem:( Może wystarczy siknąć tam wd40 ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety mało który uczciwy i znający się na rzeczy. Teraz jeszcze tylko problem z kierownicą i jej stukaniem:( Może wystarczy siknąć tam wd40 ;-) ?
Wd-40 raczej odpada prędzej jakiś smar w sprayu by podpasował ale skoro masz stuki to pewnie regeneracja magla lub sprawdź krzyżak na końcu kolumny czy nie ma luzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to dokładnie tak [ame]

[/ame] i wydaje mi się,że dochodzi właśnie z krzyżaka ,ale pewności nie mam. Widzę,że nowego krzyżaka nie da rady zakupić a z używką to różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brzmi to dokładnie tak
i wydaje mi się,że dochodzi właśnie z krzyżaka ,ale pewności nie mam. Widzę,że nowego krzyżaka nie da rady zakupić a z używką to różnie bywa.
a nie masz przypadkiem luzu na drążku lewym w maglu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie wiem a mechanik który jak widać niezbyt zaufany mówił, że sprawdził wszystko i nic tam nie ma i to problem kolumny kierowniczej (czyli tego drązka, krzyżaka itp) ahhh do dupy ci mechanicy. Nie mam kanału żeby samemu posprawdzać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że nie wiem a mechanik który jak widać niezbyt zaufany mówił, że sprawdził wszystko i nic tam nie ma i to problem kolumny kierowniczej (czyli tego drązka, krzyżaka itp) ahhh do dupy ci mechanicy. Nie mam kanału żeby samemu posprawdzać :(
może źle widzę ale na filmiku krzyżak wydaje się ok

niech się mądrzejsi wypowiedzą

A co do kanału to czasem na stacjach benzynowych są takie podjazdy gdzie można wjechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz gdzie ja mieszkam ;-) w Irlandii niestety nie ma kanałów. Może być ten jak by przegub powyżej co go nie widać tak ja sobie myśle, ale mogę się mylić.

No poczekamy aż ktoś odpowie w temacie bo narazie cisza.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie też krzyżak jest OK. W ogóle to stukanie jest jak dla mnie na tyle ciche że bym się tym nie przejął (chyba że to kwestia nagrania, lub puka podczas jazdy).

Weź drugą osobę, niech wykonuje krótkie ruchy kierownicą prawo-lewo. Ty chwyć ręką za drążek, jak jest luz na przegubie drążka to na pewno poczujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam stary temat bo koledze pekl wahacz i poszedl w barierki audi a 4

dlatego ja wymieniam wszystkie wahacze, planuje kupic jakis komplet na allegro i jezeli ktos wie jaki mam najlepszy wybrac to prosze o rade. chodzi mi o to zeby kupic przynajmniej takie jakie fabryka montowala w nowych paskach lub tez lepsze od nich o ile takie istnieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgrzewam stary temat bo koledze pekl wahacz i poszedl w barierki audi a 4

dlatego ja wymieniam wszystkie wahacze, planuje kupic jakis komplet na allegro i jezeli ktos wie jaki mam najlepszy wybrac to prosze o rade. chodzi mi o to zeby kupic przynajmniej takie jakie fabryka montowala w nowych paskach lub tez lepsze od nich o ile takie istnieją

lemforder u naszych kolegów sprzedawców za 1450 dostaniesz komplet potem febi koło 800 Master Sport koło 600 i Qap w tej samej cenie decyzja należy do ciebie a i użyj szukaj-ki następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za odpowiedz. kupie lemfordery bo chce najtrwalsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens wymieniać na siłę, wszystkie w jednym czasie?

Wydaje mi się że wahacze dają o sobie znać wcześniej i raczej pęka wahacz nośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności