Skocz do zawartości
Stochastic

Przebieg na wahaczach - Paski 3b i 3bg.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

jak stwierdzic czy gorny stuka na sworzniu czy na tulei ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak stwierdzic czy gorny stuka na sworzniu czy na tulei ?

Podnieś na lewarku i poruszaj kołem powinieneś widzieć luz ja tak w swoim np.sprawdziłem i wiem że mam do wymiany lewa strona i przedni wahacz ale myślę że wymienię dwa górne na mastersport.:kciuki

 

---------- Post added at 06:23 ---------- Previous post was at 06:14 ----------

 

Mojego jak kupiłem to miał nastukane 200 000 km i kompletnie nic nie było słychać a teraz mam już 246 000 km i niestety lewa strona górna już jest do wymiany,spodziewam się wymiany na sierpień.Raczej jeszcze nie były ruszane bo widać znaczki oryginalne Audi. :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 tys, poleciały 2 wahacze

prawe koło - dolny

lewe koło - górny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

u mnie jest 206 tys. jeszcze w oryginale wszystko po polsce , no i teraz szykuje sie do lewej przedniej gory bo stuka , tylko musze sprawdzic czy to sworzen padl czy tuleja

bo jesli tylko tuleja to mozna ja sama wymienic i caly koszt to 50 dyszek :)

A tu znalazlem aukcje LEM dosc tanio bo inter cars 400 zeta chce

http://www.allegro.pl/item1078398713_lemforder_wahacz_zawieszenia_audi_a4_a6_vw_passat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu znalazlem aukcje LEM dosc tanio bo inter cars 400 zeta chce

http://www.allegro.pl/item1078398713...vw_passat.html

 

Polecam tego sprzedawce, towar ori, szybka wysylka i masz jeszcze taniej ;)

 

http://www.allegro.pl/item1116228295_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
150 tys, poleciały 2 wahacze

prawe koło - dolny

lewe koło - górny,

 

A to dziwne że w 2004r padły wahacze... U mnie 205 k km i ori bez stuków, 65 k km w polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 tys po PL na kołach 18" opona 225/40 + zawieszenie gwint. więc miękko nie jest a drogi w mojej okolicy straszne :/

przez pierwsze 90tys jazdy mojego taty na normalnych kołach było ok ;)

i może nie tyle że padły ale bardzo bardzo delikatne stuki, a tego za bardzo nie lubię :)

a że Tobie we wrocławiu nic nie pada to podziwiam, ja ostatni weekend spędzając we wro urwałem obudowę i jakoś urwała się osłona tarczy ham... :/

Edytowane przez kamilb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne że w 2004r padły wahacze... U mnie 205 k km i ori bez stuków, 65 k km w polsce...

a co w tym dziwnego,możesz wpaść w dziurę i po kilku tysiącach poleci,przeciez każdy jeździ po innych drogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43tys km po polskich drogach i poleciały dwa gorne wahacze od strony kierowcy.Reszta ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43tys km po polskich drogach i poleciały dwa gorne wahacze od strony kierowcy.Reszta ok

To nie wiem jak ty jeździsz :D 260 tkm (od nowosci) z czego 90 tkm w Polsce i jak wymieniałem zawieche, to w sumie mogłem je jeszcze zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem jak ty jeździsz :D 260 tkm (od nowosci) z czego 90 tkm w Polsce i jak wymieniałem zawieche, to w sumie mogłem je jeszcze zostawić.

Staram sie omijać wszystkie dziury a i tak dwa sie wybiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staram sie omijać wszystkie dziury a i tak dwa sie wybiły.

 

A jaki producent tych wahaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki producent tych wahaczy ?

Te co sie wybiły to były ori VW AUDI ale czy były od nowosci to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile km zrobie na takich tanich wahaczach ??po polskich drogach chodzi mi o takie zestawy http://moto.allegro.pl/item1100780552_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_germany.html

http://moto.allegro.pl/item1096228117_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_germany.html

bo znajmy ze sklepu mi sprzedać chce za 500zł komplet tylko nie wiem jakie firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile km zrobie na takich tanich wahaczach ??po polskich drogach chodzi mi o takie zestawy http://moto.allegro.pl/item1100780552_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_germany.html

http://moto.allegro.pl/item1096228117_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_germany.html

bo znajmy ze sklepu mi sprzedać chce za 500zł komplet tylko nie wiem jakie firmy ?

 

Renomowane Niemieckiej produkcji...Tylko firma nie wiadomo jaka...Zresztą za tą cenę to szczerze powiedziawszy rewelacji bym sie nie spodziewał.Dowiedz się przez co są firmowane i daj znać-oczywiście jak Ci się uda.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie po taniości to się dzieci robi nie zawieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

202 tys w tym 50 tys w polsce ,padły ostatnie dwa oryginalne wahacze z lewej strony góra 1szt i dolny 1szt. ,pozostałe 2 zmieniałem 2 miesiace temu , w sumie to był błąd bo mogłem od razu cały kpl ale akurat nie było kasy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a że Tobie we wrocławiu nic nie pada to podziwiam, ja ostatni weekend spędzając we wro urwałem obudowę i jakoś urwała się osłona tarczy ham... :/

 

Oczywiście mitomania, Wrocław to dziury, w Poznaniu sa wieksze o Koszalinie nie wspomne.

 

Ale na temat

203 tysiace ori przebieg, w De zmieniany jeden na gwarancji, reszta siedzi od nowości, po PL i w wiekszosci po Wrocku zrobione 53 tys. Ostatnio jednak wpadlem w piekną dziure właśnie w Koszalinie i pod Wrocławiem na pipidówie, efekt wyważanie kół na prawej stronie, felgi proste, zawias dostał ostro ale narazie nie ma luzów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po roku i zrobieniu 15 tyś na wachaczach Master Sport mogę wyrazić opinię otóż 3 miesiące temu wymieniłem prawego banana bo miał luz na sworzniu jednak to moja wina bo przy wymianie przegubu nie chciał zejść i musiałem w niego ostro napier... no i niestety nie wytrzymał ale dziś musiałem wymienić lewego banana bo niedośc że miał spory luz na sworzniu to jeszcze wywaloną tuleje, na szczęście nie wywaliłem starych oryginalnych wachaczy i założyłem starey wachacz który jest w bardzo dobrym stanie, ogólnie jednak polecam bo stosunek ceny do jakości jest ok a wywalony wachacz bede reklamował no bo przecież dają 2 lata gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak tam będzie z tą reklamacją tego wachacza bo jestem ciekawy czy bez problemu wymienią na nowy czy będą problemy jak to zazwyczaj jest z reklamowanymi częściami.pozdro.:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności