Skocz do zawartości
Gość pp5585

Zapasowy kluczyk, gdzie znalezc...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pp5585

Mam do mojego pasia tylko jeden kluyczyk i ktos mi powiedzial ze drugi powinien byc schowany gdzies w samochodzie. Czy to jest prawda i jesli tak to gdzie szukac???

W sumie to pracowalem kiedys jeden dzien u blacharza samochodowego w usa i zdarzylo mi sie ze znajdowalem worek z jakimis papierami i dodatkowa instrukcja (to byly auta naprawiane dla wypozyczalni) Zwykle ten worek znajdowal sie pod tapicerka w bagazniku... (pontiac, cadilac, chevy) jest sens sciagac boczki w bagazniku u mnie w aucie?

 

Pozdrawiam

Piotr .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

w samochodzie!!!jakiś żart!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam jeden kluczyk i nigdy nie slyszalem zeby drugi byl gdzies ukryty... Koszt dorobienia: jedni mowia 8000zl, ja twierdze ze do tysiaca sie zmiescisz.

PS. Polska jest jedynym krajem UE, w ktorym nie mozna zarejestrowac auta z kierownica po prawej stronie. Teraz Polska! :618:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam jeden kluczyk i nigdy nie slyszalem zeby drugi byl gdzies ukryty... Koszt dorobienia: jedni mowia 8000zl, ja twierdze ze do tysiaca sie zmiescisz.

Jak już podawałem w innym wątku: max to 650 zł w ASO VW (pilot ok. 250, kluczyk ok. 250, kodowanie ok. 150 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma trzymanie zapasowego kluczyka w samochodzie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac samochod powinno sie dostac komplet kluczykow.

 

 

Jak już podawałem w innym wątku: max to 650 zł w ASO VW (pilot ok. 250, kluczyk ok. 250, kodowanie ok. 150 zł).

 

Moze zadam teraz glupie pytanie, ale: czy nie mozna dorobic kluczyka w zwyklym punkcie dorabiania kluczy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy nie mozna dorobic kluczyka w zwyklym punkcie dorabiania kluczy

Można ale będzie Ci służył do otwierania drzwi. Jak nie masz immo to będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

na giełdzie poszukaj 250-300zł komplet z nowym scyzorykiem i programowaniem , ja znalazłem gościa co zajmuje się tym profesjonalnie na giełdzie w rzeszowie i tyle bierze z paragonem oczywiście musisz mieć tylko oryginalny kluczyk ze sobą zeskanuje i zaprogramuje nowy , sam poszukałem na mieście jakiegoś inteligentnego elektronika samochodowego i zrobiłem to za 150 zł z kluczukiem nowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy

 

ja mam dwa kluczyki, jedno takie cuś plastikowe (prawie jak kluczyk) da się otwierać dżwi, i normalnie na tym jezdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585

zadalem pytanie tylko z tego powodu ze pracujac u blacharza w USA zwykle rozbierajac tyl znajdowalem kluczyk... no chyab ze to mialo miec cos wspolnego z tym ze samochody byly wlasnoscia wypozyczlni.

Pozdro

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

Witam ,czy ktoś może wie ile kosztuje orginalny scyzoryk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,czy ktoś może wie ile kosztuje orginalny scyzoryk?

Rozumiem, że to pytanie to żart... :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

eh a co to jest scyzoryk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...tak potocznie nazywane są kluczyki od koncernu VW-B5 Skoda-nowa Fabia--->te co się otwierają za pomocą przycisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, no napisałem, że to pytanie to chyba żart, bo parę postów wcześniej napisałem dokładnie, co ile kosztuje, a później takie pytanie... :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to jest scyzoryk

A Ty jaki masz bo podejrzewam że właśnie scyzoryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBI1205 dla Ciebie zdjęcie...to jest scyzoryk(zdjęcie troche niskiej jakości)

28072006049sx5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

ja też w żarcie zapytałem co to scyzoryk skoro wcześniej piszemy o scyzoryku o jego koszcie i .t.p a nagle takie pytanie panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności