Skocz do zawartości
MrWho

Listwy chrom atrapka/okienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajec
Chce założyć do swojego paska oryginalny pakiet chromowany w około szyb.Mam kupiony już cały komplet. Z tego co wyczytałem to z tymi pod szybami niema problemu bo są na wcisk. Długie są mocowane do dachu na nity (tylko nie wiem czy te nity można kupić w serwisie czy nie ?). A teraz największy problem , listwy montowane wokół trójkątnych szybek ,jak są mocowane ? Jeżeli ktoś montował takie listwy to może coś pomoże ?

 

OK już sobie poradziłem , listwy załozone jak by ktoś miał jakieś pytania w sprawie listew to chętnie pomoge.

.... mam pytanko , rowniez kupiłem pakiet chrom od 3BG listwy zgarniające przy szybach na wcisk , przy poddaszu nitowane ok , brakuje mi jedynie trojkątow ktorych szukam wraz z szybkami , rowniez je wymieniałes z szybkami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi trójkątami to jest troche zabawy. Trzeba szybki wymieniać i do tych listew potrzebne są takie metalowe zapinki. Jak będziesz kupował to bierz cały komplet. Bo jak kupiłem szyby i listewki i potem dzwoniłem do gościa żeby przysłał mi jeszcze te zapinki. A co do tych listew mocowanych do dachu to kup sobie nity o średnicy 3,2 mm o długości 1 cm z 50 sztuk ( tyle było w paczce)-koszt 2 zł. Bo w serwisie to nie więdzą ile mają brać.

Jak byś coś niewiedział to pisz na gg 9236457

 

Tutaj ma gościu te listwy i szybki też ma bo do niego dzwoniłem.

 

http://moto.allegro.pl/item381656706_listwy_chrom_dachowe_na_drzwi_passat_b5_lifting.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

wielkie dzieki ... gdybym miał problemy to sie odezwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikesztrn

Od kogo można kupić te listwy srebrne do samochodu vw passat 3B, szukam wszędzie, ale nie mogę znaleźć.

Chciałbym zrobić wstawki na tylnej klapie, drzwiach, około szyb i na przedzie wraz z grillem. Grill już znalazłem, ale jeżeli ktoś by wysyłał to kompleksowo mogę się wstrzymać z zakupem. Pozdrawiam!

PS: Prosił bym o jakiś numer gg najlepiej. Moj to: 3560051 Pozdrawiam!

 

B5 (3B) oczywiście

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiem jakieś 2 miechy temu listwy na grill. Trzymają się do tej pory a autko juz mylem ze 3 razy i nic. Wyglada elegancko :) a mam pytanko co do listwew tych co są dookoła szyb bocznych. Aby je zamontować to trzeba zdjać najpierw te czarne gumowe, czy można na te czarne nakleić te srebrne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyprofilowac listwę chromowaną na tylnie okienka w sedanie B5 ?.

 

Pomimo tego ze listwa byla wyprofilowana przezemnie na cieplo wczesniej i sie trzymala (1dzien) to i tak zawsze sie odkleji. Skos w tych okienkach jest poprostu za duzy. Mozna prubowac skleic to z 2 elementow.

Ja przykleilem ten naroznik na bezbarwny poxipol i trzyma.

 

Jezdze na tych listwach juz 4 miesiace i sie z nimi nic niedzieje nawet po mjkach cisnieniowych(okna gril i srodek) http://moto.allegro.pl/item429911959_vw_passat_b5_listwy_chrom_do_wnetrza_comfort_line.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JaroSzczecin
:) a mam pytanko co do listwew tych co są dookoła szyb bocznych. Aby je zamontować to trzeba zdjać najpierw te czarne gumowe, czy można na te czarne nakleić te srebrne?

 

Witam wszystkich forumowiczów. Również mnie to nurtuje. Czy "chromy" naklejać na gumy, czy jest na to inny sposób ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy w Kombi 3BG oryginalne chromy w okół tylnych szyb są wciskane z uszczelką czy muszę je wymienić razem z całą szybą czy szyby mogą zostać moje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo czy ten watek jeszcze istanieje? czy nie da rady kupic takich listew orginalnych? zeby nie robic agro tuningu z doklejanych listewek na metry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba średnio szukałeś jeszcze po za tym tematem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

też mam pytanie bo nikt tu nie dał odp.jak zakłada się oryginalne listwy chrom na tylne szyby do passata b5 kombi.wymienia się uszczelki czy całą szybę wraz z uszczelką i czy wogóle trzeba szybę wyciągać????????proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce założyć do swojego paska oryginalny pakiet chromowany w około szyb.Mam kupiony już cały komplet. Z tego co wyczytałem to z tymi pod szybami niema problemu bo są na wcisk. Długie są mocowane do dachu na nity (tylko nie wiem czy te nity można kupić w serwisie czy nie ?). A teraz największy problem , listwy montowane wokół trójkątnych szybek ,jak są mocowane ? Jeżeli ktoś montował takie listwy to może coś pomoże ?

 

OK już sobie poradziłem , listwy załozone jak by ktoś miał jakieś pytania w sprawie listew to chętnie pomoge.

 

a ile wyniósł Cie cały komplet? planuje zakup ale cienko nawet na allegro z oryginalnymi, ciekawe jak z tym będzie na giełdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać, paru z Was zainwestowało w taśmę na metry, z ciekawości zapytam czy ma ktoś jakieś takie dokładniejsze zdjęcia z bliska jak Wam to wyszło ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gentelman (Gentleman?) - na allegro są dedykowane zestawy za ok 70PLN - na ich zdjęciach wyglądają dobrze.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że zestawy na allegro, a raczej zdjęcia są zrobione z ori obwódkami... Bo niby jak B6 ma nie mieć obwódek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widać, paru z Was zainwestowało w taśmę na metry, z ciekawości zapytam czy ma ktoś jakieś takie dokładniejsze zdjęcia z bliska jak Wam to wyszło ?:)

 

Zdjecia zapożyczone.

Moze juz tu sa ;)

 

1578b6f6b9c379f0m.jpg

944996420962cc5am.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze to wygląda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega @dolcu z tego co wiem też ma taki listwy u siebie;d Wygląda to ładnie i też takie spróbuje zamontować, może mi się uda;d tylko nie wiem jakiej szerokości są;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego co wiem, to 12mm to za duzo, ze względu na to, że oryginalne nie są takie błyszczące i nie wyróżniaja się tak...Może coś koło 9 ?

btw, kolega @Ace śledzi ponownie moje posty :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności