Skocz do zawartości
MrWho

Listwy chrom atrapka/okienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł_Niewiadomy
kupić od 3BG, a nie śmieszny chrom na metry...

Mam pytanie chcę sobie kupić listwy od 3BG bo znalazłem na szrocie autko z 2003 roku ja mam z 2001 co muszę wymontować aby to u mnie zamontować czy te chromy to tylko blaszki które wchodzą za, lub pod uszczelkę. proszę o odpowiedź!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvs

Chrom na nemtry wygina się tak jak okleja kokpit. Mocna suszarka i jedziemy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to czy ktoś ma chromy od tego sprzedawcy i czy to trwałe jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u niego listwy boczne i na grill w październiku.Przed montażem odtłuściłem acetonem i do dziś nie ma żadnego punktu który chciałby się odklejać Nie zrywałem foli ochronnej i efekt jest super.Polecam tego gościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zakładał ktoś listwy od tego gościa (multi-market)?

http://allegro.pl/item347477674_vw_passat_b5_obrys_chrom_grill_listwy_chromowane.html

Kupiłem listwy na grill u tego gościa w tamtym roku , jeżdżę dużo na myjnię , parę razy sam myłem autko listwy trzymają , chrom nie schodzi i nie rysuje się, jestem zadowolony:). Myjesz wcześniej auto , po wyschnięciu , dołączonym do zestawu odtłuszczaczem przecierasz grill czekasz chwilkę aż wyschnie i kleisz listwy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 135 zł na allegro kupicie chromowany grill JOM. Po cholere wam te listwy. Też to kiedyś kupiłem ale nawet nie chciały sie przykleić. Postanowiłem nie robić nigdy więcej dziadostwa i jak juz cos kupuje to staram się aby było porządne. DO passak polecam JOMa i IN-Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wmf

ja ma od tego gościa. wszystko przyszło ekspresowo, nie miałem żadnych problemów z klejeniem. mam je od marca tego roku i nic się z nimi nie dzieje. okleiłem grill, obwódki szyb i ozdobne listwy wewnątrz. mnie sie podoba. nie miałbym fantazji płacić 1000 zł za same obwódki. zostawiam linki, pozdrawiam

 

thum_15518480e47f8e90e0.jpg

thum_15518480e45cc396b4.jpg

thum_155184810f5760d751.jpg

thum_155184810f575a6bad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj ogladalem passki na allegro i zobaczylem cos takiego

i chcialbym cos takiego zrobic w moim pasku a takze dolozyc pakiet chrom.

rejestracje bym chcial gdzies inndziej dac niz na zdjeciu.

czy warto sie w to bawic? czy bedzie to dobrze wygladac ? co o tym myslicie ?

bez tytu?u.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrtur
ja ma od tego gościa. wszystko przyszło ekspresowo, nie miałem żadnych problemów z klejeniem. mam je od marca tego roku i nic się z nimi nie dzieje. okleiłem grill, obwódki szyb i ozdobne listwy wewnątrz. mnie sie podoba. nie miałbym fantazji płacić 1000 zł za same obwódki. zostawiam linki, pozdrawiam

 

 

thum_15518480e45cc396b4.jpg

 

Listwy boczne drzwi również oklejałeś? Taśma 12mm i kleiłeś na tę lekko karbowaną plastikowa czarną listwę? Jak kwestia przycięcia listwy i zaokrąglenia. Możesz zapodać zdjęcie bliżej (zakończenia listwy chrom).

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

ja oklejałem 12 na górze i tam gdzie idzie orginał nad drzwiami a nie na nich całkiem dobrze wyszło a dół i tylny pion zrobiłem 15mm i ładnie wygląda ale co do dolnych listew na drzwiach i zderzakach to pozostawia sporo do zyczenia włłasnie te nieszczesne zakończenia ale z daleka jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar okleic swojego 3b ile metrow potrzebuje zeby oklec go przy szybach? i ile do progow i jakiej grubosci?12 mm bedzie git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

12 nie bedzie git bo fabrycznie idzie 15 a 3 mm to spora różnica a co do długości to musisz pomierzyc lub napisac jaką masz wersje nadwozia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

własnie od niego kupowałem nie mają na całosci chromu na brakuje po ok 0.5 mm z obu stron ale nie widac nawet z bliska ;) ja na varianta potrzebowałem 13.30m i do tego jeszcze 12mm na góre ile to niepamiętam a ile na sedana niemam pojęcia ale pewnie ze 3 m mniej musisz zmierzyc i najlepiej wzoruj sie na orginale jak są poprowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677

siemka , kiedys tez probowalem okleic swoje poprzednie autko taka listwa ozdobna , ale po dwoch myciach i kilku uklewach samo powoli zaczelo odchodzic , i wygladalo bynajmniej ch**owo. ale gdybym znalazl jakas dobra tasiemke i wiedzial ze nieodpadnie jak poprzednia to moze znow pobawilbym sie w naklejanie, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano6677
kupić od 3BG, a nie śmieszny chrom na metry...
a masz moze linki jak to wyglada oryginalnie , lub zdjecia tych chromikow , ewentualna stronke z nimi?????chetnie przejrzal, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

mi sie odechciało ogrinału jak za używke trzeba beknąc ok 100 za element i do teg musiałbym wymieniac tylne szyby :660:

 

wolałem zainwestowac w navi MFD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce założyć do swojego paska oryginalny pakiet chromowany w około szyb.Mam kupiony już cały komplet. Z tego co wyczytałem to z tymi pod szybami niema problemu bo są na wcisk. Długie są mocowane do dachu na nity (tylko nie wiem czy te nity można kupić w serwisie czy nie ?). A teraz największy problem , listwy montowane wokół trójkątnych szybek ,jak są mocowane ? Jeżeli ktoś montował takie listwy to może coś pomoże ?

 

OK już sobie poradziłem , listwy załozone jak by ktoś miał jakieś pytania w sprawie listew to chętnie pomoge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupilem w Plusie 10m za 30zł szerokosc 3mm, taśma klejąca firmy 3M. Okleiłem środek i jest OK. Dobrze trzeba odtłuścić i podgrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności