Skocz do zawartości
kamol

Dziny motyw ELKTRYKA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam pytanie czy to normalne jest jak sie ma właczone swiatła i sie otwiera szyby to swiatła zmieniają natęrzenie mocy tzn w moim przypadku spadek natężenia minimalny ale odczuwalny juz nie muwie o autach z na przeciwka :P dziwny motyw co o tym sądzicie??

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mam pytanie czy to normalne jest jak sie ma właczone swiatła i sie otwiera szyby to swiatła zmieniają natęrzenie mocy tzn w moim przypadku spadek natężenia minimalny ale odczuwalny juz nie muwie o autach z na przeciwka :P dziwny motyw co o tym sądzicie??

 

Tzn. jak otwierasz szyby, to w autach z na przeciwka spada natężenie świateł ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to normalne u mnie dzieje sie identycznie malo tego jak za bardzo rozkrece moc na radiu wtedy swiatla mi mrygaja w rytm muzyki 1kW w rns na 4omh mocy muzycznej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kamol daj adres swojego dilera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja otwieram szybę to od razu pojawia się policjant i prosi o dokumenty - dziwne nie sądzicie. Też tak macie?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim mam pytanie czy to normalne jest jak sie ma właczone swiatła i sie otwiera szyby to swiatła zmieniają natęrzenie mocy tzn w moim przypadku spadek natężenia minimalny ale odczuwalny juz nie muwie o autach z na przeciwka :P dziwny motyw co o tym sądzicie??

 

Ty juz chyba za dlugo w UK siedzisz bo Ci sie udziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to że jak otwiera szybę to światła słabiej świeca. Wystarczy że linki będą haczyły, silniczek szyb pracuje pod obciążeniem ale bezpiecznik jest o dość dużym amperażu i jeszcze go nie przepala. Do tego dochodzi pewnie jeszcze włączone radio, nawiew....

 

A jak przygazujesz w trakcie otwierania szyby to światła świecą jaśniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie lecz zeby to zaobserwowac trzeba opuszczac obie szyby na raz. Jest to jakis powod do zmartwienia? Sprawdzac silniczki w drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam jak dzień wcześniej pije denaturat !!!!

a poważnie to ma albo akumulator za małą pojemność albo niedługo skończy żywot.

jeśli jest wszystko z baterią ok nie powinno być widać spadków napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie torche źle sformułowałem moją wypowiedz tak czy inaczej juz wiadomo o co chodzi . A z tymi autami z na przeciwka chodziło mi że jak ja odczuwam przygaśnięcie swiateł to musi być irytujące dla innych uczestników ruchu. Pozatym kultura jazdy w Angli nie równa sie naszej. Anglicy jeźdzą znacznie rozważniej

Edytowane przez kamol
żem zapomniał co żem mioł napisoć ino jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że humorek dopisuje:). Jednak kolega ma rację.

U mnie też przygasają światła, ale w momencie domykania szyb 1 czy 2 nie ma znaczenia. Jak na przykład sprawdzam czy mam domknięte szyby jest to samo - światła wyraźnie słabną. Akumulator w dobrej kondycji więc go wykluczam. Co do obciążenia innymi odbiornikami - też nie ma to wpływu na przygasanie świateł ... ? Może po prostu tak ma być....!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności