Skocz do zawartości
tigerone

problem z przesuwaniem siedzenia kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam sobie Passka B3 i wszystko było by cacy tyle ze nie da się przesuwać fotela kierowcy do przodu poprzedni wlasciciel powiedział ze poszly szyny (plastikowe) i stad pytanie co moglo pojsc czy da sie kupic same te szyny czy odrazu z fotelem i jaki koszt z gory dzieki

Edytowane przez tigerone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli to kwestia wyciagnięcia fotela założenia tych spinek? i gra gitara ile tych spinek przypada na 1 fotel??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 4 na fotel, ale nie spodziewaj się rewelacji. Powinno byś lepiej, ale nie tak jak w nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 spinki na jeden fotel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki ;)) jak tylko sie zrobi cieplej ide sie bawic...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ślizgi na jeden fotel i wszystkie są inne.

Napewno masz tak, że odczepiły sie od fotela i przy przesuwaniu go, poprzycinały sie i dlatego teraz fotel nie chodzi w szynach.

Edytowane przez sebam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na koniec dodam tyle ze warto przesmarowac te szyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym przesmarować? obojętnie czym, czy jest jakis smar specjalnie do tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym przesmarować? obojętnie czym, czy jest jakis smar specjalnie do tego??

 

moze byc smar do lozysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takich elementów najlepszym smarem jest wazelina techniczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok powiem tak, rozkręciłam te siedzenie i... lipa założyłam nowo zakupione ślizgi i okazało się, że koło tych ślizgów były takie średnio przeźroczyste gumowo sylikonowe podkładki. Z jednej strony są z drugiej nie ma jakby ktos wiedział czy na allegro da sie cos takiego kupic? to prosilabym o linka dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tych miękkich na allegro nie widziałem, ale nawet bez nich już Ci fotel powinien jeździć normalnie. Próbowałaś?

Bo jak nie jeździ, to prowadnice mogą być zwichrowane, albo fotele nie od passata :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotel jest passacikowy prowadnice dobre no wlasnie tez nie wiem gdzie znalezc te przezroczyste cos, no ale jak lekko podniose siedzenie to smiga na prowadnicach ale jak oposzcze to zaczyna wariowac i jest to co bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek VW

Moim zdanie problem nie leży w szynach tylko brak plastiku z przodu fotela przy blokadzie przód tył. Możesz spróbować przełożyć z siedzenia pasażera bo rzadziej się je przesuwa niż kierowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego plastiku nie da sie oddzielnie kupic? bo pasazera pozbawiac przyjemnosci przesuwania nie chcialabym narazac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, też mam ten sam problem co w temacie, tzn. problem z przesuwaniem fotela kierowcy. Wymiana tych osłwionych plastików nie pomogła (fotel nie buja się na boki ale nadal nie przesuwa dobrze). Nasmarowanie prowadnic też nic nie daje. Czy jest możliwość aby coś się pokrzywiło lub popękało (swoje trochę ważę jednak) i spowodowało taki problem. Normalnie mi to nie bardzo przeszkadzało, ale teraz przybył mi nowy użytkownik mego Passacika, a to osóbka mizernej postury, która sobie nie poradzi z siłowaniem z fotelem.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przed smarowaniem wyjąłeś fotel i wyczyściłeś te prowadnice/szyny :?:

Ja przed smarowaniem wyjąłem od cholery piachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana tych osłwionych plastików nie pomogła

A zatrzaski wskoczyły w swoje miejsce, może się mylę ale lewy i prawy zatrzask chyba się różnią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności