Skocz do zawartości
buxi

Wykresy z hamowni do oceny.

Rekomendowane odpowiedzi

ale turbo jest dobre na 100%

byłem u goscia który pracowal 12 lat w serwisie VW sprawdzal mi samochod i powiedział ze wszystko ok. na komputerze tez zadnych bledow nie pokazuje.. gdzie jeszcze szukac usterki?

przeplywka odcina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co sugerować wartością niutona,bo to inercja vtechu,która jak widzę nie wszystkim wiadomo,zawyża niutona.

 

a co tu się wypowiadać auto nie jest sprawne

 

Bez wglądu w logi stawiasz taką diagnozę?

Patrząc na wynik seryjnego pomiaru,nie widać,żeby turbo niedomagało.

Ja bym przed formułowaniem takich wniosków najpierw okiem na logi rzucił.Bo za dwa dni okaże się,że kolega będzie musiał silnik wymieniać.

A wszystko w oparciu o guzik warty wykres z nieciszącej się dobrą opinią hamowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje że bez logów nikt tu z wykresu nic nie wywróży

Ale coś musi być nie tak skoro aż tak gwałtownie moment spadł na łeb na szyje .

Awaria turbiny podczas hamowania po programie ??

Bo seryjny wykres jest ok

 

 

zawyża niutona.

 

może zawyża liczby ale nie kreski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria nie jest ok bo na wyzszych obrotach bylo czuc ze ewidentie traci moc, zupelnie nie wiem dlaczego, bledow nie ma, turbo chodzi.. gdzie szukac przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A liczy nie przekładają się przypadkiem na kreski?

Generalnie inercje zawyżają liczby/kreski średnio o 15-20 niuta,fakt znany nie od dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A liczy nie przekładają się przypadkiem na kreski?

 

Dla mnie liczby nic nie znaczą ...

z kresek bynajmniej mozna coś odczytać

bez znaczenia czy to inercja czy obciążeniówka

tutaj ewidentnie widać że coś jest nie tak

i trzeba koledze pomóc ale bez logów nic nie zrobimy

 

Ciekawi mnie tylko co to za awaria turbo

ktoś to na wykresie napisał domyślam się że tuner...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaak pan tuner wyraził opinie... matho78 ktore logi zrobic i wrzucic zebys mi cos wiecej powiedział? :)

Edytowane przez Bercik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktore logi zrobic i wrzucic zebys mi cos wiecej powiedział?

 

To już pytanie chyba raczej do sagona bo on jest lepszy w te klocki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie liczby nic nie znaczą ...

z kresek bynajmniej mozna coś odczytać

 

Widziałeś kiedyś wykres mocy i momentu rozpisany na liczby?

Masz tam wartości mocy i momentu w każdym zakresie obrotowym,powiedzmy co 100rpm.Nie widząc na oczy wykresu możesz go sobie sam narysować.

Dla mnie liczby,to to samo,co kreski,bo kreski to nic innego,jak liczby naniesione na odpowiednio wyskalowaną siatkę w 2d.

Ale będzie już tych dyrdymałów

 

Ja bym zobaczył logi tej "padającej" turbiny.Do tego przepływkę.

Nie wiem,co jeszcze można logować w pd-ku,bo nie siedzę w tych silnikach,ale te dwie grupy może coś powiedzą,a już 011 na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/threads/111740-Prosze-o-analize-logow-Passat-1-9TDI-PD-AJM-Tiptronic bardzo prosze o analize tych logów w seri wyszło 92 KM :( co moze byc przyczyna?? wykres ponizej jednak zdecydowałem sie na program ale szukam dalej pryczyny passat_ajm.jpg Edytowane przez skippi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskar 001.jpg

Wykresik do oceny

Silnik ajm z turbo z awx no i program oczywiście , w planie wywalenie kata i wstawienie kolektora z awx (powiedzcie czy jest w ogóle sens wymieniania go)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki BQ, GTB 1756vk, FIMIC, Sachs Performance. Korekta jak zawsze Tune-Up

WYKRES.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompki BQ, GTB 1756vk, FIMIC, Sachs Performance. Korekta jak zawsze Tune-Up

 

Pięknie wykres idealny :)

czy ktoś już wcześniej zrobił 200+ na avb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wykres idealny

czy ktoś już wcześniej zrobił 200+ na avb ?

tak znam jednego passaka avb z 230km z GTB22 + AL + sprzęgło wydumka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskar 001.jpg

Panowie poradzcie czy to wygląda dobrze bo wywalam kata wkładam kolektor od awx i nowe sprzęgło chciałbym jechać na korekte tylko nie wiem czy warto jechać do tego zakładu czy wybierać sie gdzie indziej i czy w ogóle po takich modach warto poprawiać program

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0236.jpg

Dzisiaj byłem na hamowni sprawdzić co siedzi pod maską, program zrobiony przez Daron-a (którego wszystkim polecam) z naszego forum, a w firmie z obrazka tylko hamowany.

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez RAFAŁ W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem na hamowni sprawdzić co siedzi pod maską, program zrobiony przez Daron-a (którego wszystkim polecam) z naszego forum, a w firmie z obrazka tylko hamowany.

Co o tym sądzicie?

 

 

Również go polecam, do mojego afn-a robił program i jeżdżę z nim już ponad rok bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]99750[/ATTACH]

Dzisiaj byłem na hamowni sprawdzić co siedzi pod maską, program zrobiony przez Daron-a (którego wszystkim polecam) z naszego forum, a w firmie z obrazka tylko hamowany.

Co o tym sądzicie?

super, jak to wskazówka prędkościomierza znosi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super, jak to wskazówka prędkościomierza znosi :D

 

Buda nie nadąża za kołami. Przydałby się 4motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość borewicz07

Witam wszystkich, ostatnimi czasy postanowiłem "obudzić" nieco mojego paska (AFN 98r - 310 000 realnego przebiegu) w stajni BRK-tuning Inowrocław. Poniżej wykres do oceny.

 

pozdrawiam

passat_afn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności