Skocz do zawartości
karol27

Czym jeździmy.Poznajmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

siemaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witakm kolegow z podlasia i nie tylko niedlugo dolacze fotki mojego ZWIERZAKA mam go od roku ale czasu brak na pisanie

 

Wpisowe wynosi po flaszce wody ognistej dla każdego z opiekunów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisowe wynosi po flaszce wody ognistej dla każdego z opiekunów

No i tradycyjne przeciąganie usera za autem na pierwszym spocie :D

Witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przeciąganie oczywiscie nago przez największe ulice w łajtstoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam witam. Bananek dziś twój passat nie jeździł czasami po suchowoli? Bo jak szlem odebrać swojego pasiora od mechanika bo niestety miał przykrą przygodę. Rzucił mi się w oczy passat taki jak twój znaczy się widziałem tylko tył bo za późno się obrócilem ale wydaje mi się że to twój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta sytuacja że samochód teraz wygląda jak wygląda to czysty przypadek bo wyrwa była przykryta śniegiem więc jej nie widziałem a że cały czas jechałem po asfalcie to nawet nie myślałem że będzie tam tak duża dziura.

 

To ty nie wiesz, że na zimę pompuje się kółka azotem do 10 barów, żeby auto unosiło się 2 cm nad ziemią w celu uniknięcia takich przypadków z wyrwami przykrytymi śniegiem ...

 

Nie śmiecić w tym temacie bo wentylki pokradnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że posypały się raporty że spamu tu trochę jest - offtopa więc poczyściłem (poprzenosiłem część rzeczy do naszego offtopa :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na podlasiu i zapraszamy na co tygodniowych spoty. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Białego i Podlasia.

Jeżdżę czarnym B5 kombi 1.8T

kilka fotek można zobaczyć w moim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolegę z bratnim motorkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam na imię Kamil.Na razie jeżdżę czym innym,ale szukam zadbanej B4 (kombi,1.9 tdi,90 KM,1995-1996 r.).Wiem,że trochę potrwa znalezienie czegoś sensownego,ale nie załamuję się.Pozdrawiam.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :) a no szukać zadbanego trzeba troche czasu. ale sie uda na pewno kto szuka ten znajdzie. ale witamy i zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tez sie nie witałem chyba jeszcze`:P także WItam wszystkichhhh serdecznie jezdze B4 passaciorem w tdi 90 km Z wytryskami 216 jak chcecie zobaczyć moją maszyne to zapraszam na spoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tammmm :P niema rewelacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją wymarzoną b4 :). Jest prawie taka, jaka miała być. Jak się z nią trochę ogarnę, zrobi się ładne fotki i wklei na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem tu już jakiś czas (nie długi) i jeszcze nie było jakoś okazji się przedstawić...mam na imię Piotrek i poruszam się czarną b5 w sedanie 1.9tdi 115KM+jakiś robal

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i mam nadzieję, że uda mi się zawitać wreszcie na jakiś spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy - oczywiście jakieś fotki autka by się przydały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności