Skocz do zawartości

ahmed06

  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O ahmed06

  • Urodziny 06/28/1993

Informacje osobiste

  • Imię
    Paweł
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    BSK

Samochód

  • Silnik
    B3 1.6 TD 80KM (RA)
  • Rok produkcji
    1989
  • Link do tematu o samochodzie
    113957
  1. Panowie mogę się podzielić opinią na temat opon UNIROYAL RAINSPORT 1 195/55/15. Miałem je w passacię i spisywały się bardzo dobrze,szczerze powiem że to najlepsze opony na jakich jeździłem (a przejeździłem już trochę kompletów). Teraz mam w innym aucię założone opony UNIROYAL RAINSPORT 2 w rozmiarze 195/45/15 i też są super lecz niestety mam do nich trochę za lekkie auto. Polecam
  2. zadzwoniłem do panów z Stagmagu i się umówiłem zobaczymy czy coś zdziałają A jeszcze się zapytam czy nikt z naszych klubowiczów nie pracuję w tego rodzaju warsztacie zajmującymi się instalacjami?
  3. Że tak powiem sprawy mechaniczne to sam ogarne bez problemu ale tu niestety bardziej chodzi o zabawe za pomocą komputera a w tym jestem zielony. Panowie był kidyś ktoś w tym AC? dużo zdzierają $ za swoje usługi ? bo tak składa się że mam staga
  4. Panowie możecie pomóc ? nie jestem z Białego a potrzebuje speca od LPG . weźcię dajcie jakiś adres i kontakt do sprawdzanego dobrego gaziarza w okolicach Białego. Z góry dzięki
  5. szczerze to nie. ale komputer mfa ma dziwne wskazania czyli odpalam i pokazuje mi 30 litrów i czym dłużej jadę tym spalanie spada i po przejechaniu 50 kilometrów wskazuje okolice 9 litrów. (myślę że coś tam ktoś kiedyś pogrzebał coś bo w innych autach z mfa odrazu pokazuje dobre spalanie)
  6. ahmed06

    Spalanie gazu

    To zależy. w sekwencji wynosi 0 a w innych instalacjach lpg jest cały czas podawane
  7. ahmed06

    Dodatek do oleju

    No i znowu temat tzw. motodoktorów. Ja lałem takie coś do wielu aut mimo ostrzeżeń znajomych. I powiem jedno według mnie są okej o ile stosuje się je z głową. Bo wiadomo jeżeli silnik zużywa np. 0.7 litra od wymiany do wymiany to nie warto tego wlewać (znam kilka osób które uważają że to duże zużycie oleju i dolali ten wynalazek a potem mieli kłopoty) Według mnie dolanie motodoktora zależy od tego w jakich celach stosujemy auto, bo jeżeli mieszkamy w mieście i jeździmy na dystansie 10 km to nigdy w życiu nie wlewajmy doktora ( jest ogromne zagrożenie zatkania kanałów olejowych przez stałe niedogrzanie silnika) Ale jeżeli jeździmy autem w dużych ilościach czyli 50km to możemy lać śmiało i na pewno pomoże
  8. ja tam zawsze daje równe 2 i jest wszystko w porządku
  9. rp19 Jeżeli nawet na prostych kołach ci zgrzyta to ten przegub to totalny trup. A tak szczerze to myślę że uszkodzone jest łożysko i po rozgrzaniu coś w nim zaczyna zgrzytać ( podobnie miałem kiedyś u siebie w passacie b3, po nagrzaniu się łożyska występowało takie klikanie)
  10. witam. Zna ktoś może jakiegoś naprawdę dobrego fachowca od lpg w okolicach białego? Bo byłem już u dwuch w augustowie i dalej auto pali mi za dużo. Golf 3 z silnikiem 1.8 (ABS) pali mi 13 litrów przy jeździe jak emeryt czyli 80-90 km/h
  11. dobra naprawdę ostatnie pytanie bo wiem że ten dział nie jest do tego przeznaczony. Czy ta pompa http://www.moto.allegro.pl/vw-golf-passat-audi-jeta-pompa-wtryskowa-1-6-td-i2288687925.html będzie w pełni pasować do mojego paska? Tak jak patrzę po zdjęciu to widać że jest bardzo podobna do mojej jeżeli nie identyczna
  12. wybaczcię że tak zawalam ten dział. to zadam jeszcze ostatnie pytanie. Jaką pompę kupić do passata b3 1.6TD 80 KM silnik RA od czego jeszcze pasuje ta pompa? Podejdą pompy od golfa 1.6 td, 1.6d? A może od 1.9 podejdzie coś? A i od audi 80 też pasują?
  13. "bananek" wybacz że teraz dopiero odpisuje ale jakoś nie miałem czasu na odwiedzanie forum. To że przód przydałoby się zrobić to ja wiem ale szczerze mówiąc to nie mam już zamiaru tego robić. Gdyż miałem mały wypadek koles wjechał mi w dupe. Więc postanowiłem puścić samochód w ludzi . Więc nie będę nawet tego robić. A tak trochę z innej beczki może ktoś z forum będzie znał odpowiedź na moje pytanie bo nikt mi nie potrafi odpowiedzieć co jest nie tak w moim pasku. Przypomnę że mam 1.6 td 80KM. A moje pytanie dotyczy co może być nie tak jeżeli na zimnym silniku pali na dotyk i ma pełną moc a po przejechaniu większej trasy spadają obroty na luzie o ok 100-200 i traci moc do tego stopnia że jeżeli chce się ruszyć to trzeba go depnac do połowy gazu ale jeżeli ma już obroty w których turbo się włącza to zaczyna ciągnąć normalnie, a także jak się go zgasi to już się go nie zapali z rozrusznika dopóki nie ostygnie, o dziwo na pycha odrazu zapali (lecz tego próbowałem bardzo rzadko może 3 razy w bardzo pilnych sytuacjach bo wiadomo to dieasel). Wie ktoś co może być przyczyną takich objawów?
  14. czy ja wiem według mnie dbam o niego w miarę sam fakt że go ogarnełem jakoś mówi sam za siebie bo był w kiepskim stanie trochę. A ta sytuacja że samochód teraz wygląda jak wygląda to czysty przypadek bo wyrwa była przykryta śniegiem więc jej nie widziałem a że cały czas jechałem po asfalcie to nawet nie myślałem że będzie tam tak duża dziura. I dzięki za info o silniku jak dojde jak to zmienić to znimie a swoją droga myślałem cały czas że to SB w sumie niewiem czemu ale tak mi się zdaje że kiedyś ktoś mi powiedzal że to chyba SB
  15. nie no hehe tak źle nie jest. Tylko mu się oberwało bo wpad w dużą wyrwę w drodze. Ale osłona silnika cała w strzępach, zderzak przedni cały podrapany i połamany na dole wszystko co jest koło zderzaka jakoś tak się poprzesuwało że są takie szpary że po dwa palce można wsadzać, no i coś z zaciskami hamulcowymi przednimi coś się stało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności