bukowski 194 Zgłoś #81 Napisano 17 Kwietnia 2011 witam wszystkich a oto mój passacik Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #82 Napisano 17 Kwietnia 2011 witamy a z fotki to tylko mozna wywnioskowac ze jest srebrne kombi i tyle Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #83 Napisano 17 Kwietnia 2011 a co jeszcze sobie byś życzył? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gajdus Zgłoś #84 Napisano 17 Kwietnia 2011 Marku chodzi o to że fotka ma wymiary 100 x 75 pikseli... to awatary ludzie wiesze maja... wrzuć coś o normalnych wymiarach ;] Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #85 Napisano 17 Kwietnia 2011 postaram się Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #86 Napisano 17 Kwietnia 2011 postaram się powiem tak gdybym miał twój dysk twardy to może bym coś zobaczył a tak to wiem tylko ze posiadasz anglojęzyczny system z rodziny Windows Vista lub 7 z profilem o nazwie Marek i ze masz folder na pulpicie z fotkami swojego auta Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #87 Napisano 17 Kwietnia 2011 na forum też można wrzucić forki ale nie za wiele poza tym gdzies w dziale o forum jest adres do serwisu który nam hostuje fotki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #88 Napisano 17 Kwietnia 2011 Dzięki spróbuje ---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:00 ---------- Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b4Grzenio Zgłoś #89 Napisano 17 Kwietnia 2011 dalej nie da sie powiększyć zdjęcia Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #90 Napisano 17 Kwietnia 2011 no lepiej choć i tak jak bym nie znał się to bym nie wiedział jak powiększyć zdjęcia co do auta to ładnie się prezentuje było przygotowywane do zdjęć ?? bo widać ze plastiki są w kolorze odpowiadającym nowym elementom ale pewnie był przygotowywany bo i oponki są pociągnięte czymś fele ładne tylko diody ale kto co lubi ---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:07 ---------- fotki da się powiększyć wystarczy skopiować adres fotki i usunąć ostatnie "m" i macie fote w pełnym rozmiarze Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #91 Napisano 17 Kwietnia 2011 I tu się mylisz.Choc w opisie mam 110 koni to faktycznie ta wersja ma 101 koni.poprawię to.Aczkolwiek jest zacipowany. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #92 Napisano 17 Kwietnia 2011 To jest wersja z automatyczną skrzynią biegów.Po czipie ma o 27koników więcej i o 30 procent większy moment obrotowy ---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:16 ---------- Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b4Grzenio Zgłoś #93 Napisano 17 Kwietnia 2011 ładne alu ogólnie fajnie wygląda do zobaczenia na drodze Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bukowski 194 Zgłoś #94 Napisano 17 Kwietnia 2011 //images47.fotosik.pl/812/2565f91b40a950ba.jpg[/img] ---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:41 ---------- ---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:42 ---------- Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kociebaTDI Zgłoś #95 Napisano 15 Maja 2011 a oto mój Passacik http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=103124 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukasr7 Zgłoś #96 Napisano 25 Maja 2011 a oto mój Passacik http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=103124 Chyba widziałem Cię w poniedziałek w Bielsku. Ja pomykam takim oto Passatem: Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIALAS77 Zgłoś #97 Napisano 25 Maja 2011 (edytowane) Powitać. Jestem nowy na forum. Tez sie pochwale swoim PEKAESEM. B3 w sedanie 1.9d .Jutro sesja zdjeciowa wiec bedzie widac wszystko. Nie chcialem sie witac bez fotki wiec na szybkiego machnalem pare wieczorem http://www.forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=1367&pictureid=7587 http://www.forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=1367&pictureid=7594 Edytowane 3 Czerwca 2011 przez BIALAS77 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niemniem Zgłoś #98 Napisano 25 Maja 2011 gdzieś to już widziałem ... ale bez wlepy chyba było ... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIALAS77 Zgłoś #99 Napisano 26 Maja 2011 (edytowane) zamowilem Edytowane 27 Maja 2011 przez BIALAS77 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #100 Napisano 9 Sierpnia 2011 (edytowane) Witam jestem tutaj nowy. Latam srebrnym passacikiem w kombi z silnikiem 1.9 TDI o mocy 110 km Edytowane 9 Sierpnia 2011 przez 20marcin07 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach