Skocz do zawartości
karol27

Czym jeździmy.Poznajmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich a oto mój passacikprofilepic52128_1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeszcze sobie byś życzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku chodzi o to że fotka ma wymiary 100 x 75 pikseli... to awatary ludzie wiesze maja... :| wrzuć coś o normalnych wymiarach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postaram sięDSC02010.JPGDSC02009.JPGDSC02008.JPGDSC02007.JPGDSC02006.JPGDSC02005.JPGDSC02004.JPGDSC02013.JPGDSC02012.JPGDSC02011.JPGDSC02009.JPGDSC02008.JPGDSC02007.JPGDSC02006.JPGDSC02005.JPGDSC02004.JPGDSC02013.JPGDSC02012.JPGDSC02011.JPGDSC02010.JPG

powiem tak gdybym miał twój dysk twardy to może bym coś zobaczył a tak to wiem tylko ze posiadasz anglojęzyczny system z rodziny Windows Vista lub 7 z profilem o nazwie Marek i ze masz folder na pulpicie z fotkami swojego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum też można wrzucić forki ale nie za wiele

poza tym gdzies w dziale o forum jest adres do serwisu który nam hostuje fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje

 

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

 

978edfe9ca70a065m.jpg6996a66539d5c128m.jpgc6e2331edd5319d9m.jpg5f8a499dcf26fc2fm.jpg978edfe9ca70a065m.jpgecb23bdb755eadf1m.jpg685c231c64fee53bm.jpg0031d8f9c263c81bm.jpga59044c966b8e210m.jpgb9d4a9b26bbc6a7em.jpgc8a8460a557d5814m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej nie da sie powiększyć zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lepiej :)

choć i tak jak bym nie znał się to bym nie wiedział jak powiększyć zdjęcia :)

co do auta to ładnie się prezentuje

było przygotowywane do zdjęć ?? bo widać ze plastiki są w kolorze odpowiadającym nowym elementom :)

ale pewnie był przygotowywany bo i oponki są pociągnięte czymś :)

 

fele ładne

 

tylko diody :| ale kto co lubi :)

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

fotki da się powiększyć wystarczy skopiować adres fotki i usunąć ostatnie "m" i macie fote w pełnym rozmiarze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz.Choc w opisie mam 110 koni to faktycznie ta wersja ma 101 koni.poprawię to.Aczkolwiek jest zacipowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja z automatyczną skrzynią biegów.Po czipie ma o 27koników więcej i o 30 procent większy moment obrotowy

 

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

 

5f8a499dcf26fc2f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne alu :) ogólnie fajnie wygląda :) do zobaczenia na drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f991eb9848e25b46.jpg//images47.fotosik.pl/812/2565f91b40a950ba.jpg[/img]

 

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

 

2565f91b40a950ba.jpg

 

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

 

f991eb9848e25b46.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Jestem nowy na forum. Tez sie pochwale swoim PEKAESEM.

B3 w sedanie 1.9d .Jutro sesja zdjeciowa wiec bedzie widac wszystko. Nie chcialem sie witac bez fotki wiec na szybkiego machnalem pare wieczorem

 

 

 

http://www.forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=1367&pictureid=7587

http://www.forum.vw-passat.pl/album.php?albumid=1367&pictureid=7594

Edytowane przez BIALAS77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to już widziałem ... ale bez wlepy chyba było ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem

Edytowane przez BIALAS77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy.

Latam srebrnym passacikiem w kombi z silnikiem 1.9 TDI o mocy 110 km

Edytowane przez 20marcin07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności