//images47.fotosik.pl/812/2565f91b40a950ba.jpg[/img]
---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:41 ----------
---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:42 ----------
To jest wersja z automatyczną skrzynią biegów.Po czipie ma o 27koników więcej i o 30 procent większy moment obrotowy
---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:16 ----------