Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwy nie jestem ale spokojny w miarę na przyszłość-widać że Kubica jest w formie a auto jest dobrze przygotowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że Kubica jest w formie a auto jest dobrze przygotowane.

No formę to ma na 100% ale przedwczoraj wypowiadał się że trochę za bardzo go wynosiło na zakrętach i musiał mocniej hamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwy nie jestem ale spokojny w miarę na przyszłość

Danielu i takie podejście do sprawy jest w porządku

widać że Kubica jest w formie a auto jest dobrze przygotowane.

I to jest najważniejsze a to że nie tym razem? Będą następne razy. Wierzę w Roberta jak i w naszego Adasia (który jest i zostanie dla mnie mistrzem).

ale przedwczoraj wypowiadał się że trochę za bardzo go wynosiło na zakrętach i musiał mocniej hamować

Andrzeju widocznie to team poprawił bo dzisiaj mu nieźle szło, wczoraj też nieźle.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja zgłupłem, wydawało mi się że przy jeździe za SC obowiązuje kolejność przy wywieszeniu żółtej flagi? A Vettel, owszem, zawinił, ale czy do końca? (dla jasności - kibicuję oczywiście Robertowi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinni vettela zdyskwalifikować-

 

Dostał karę 10 miejsc do tyłu a RBR 50 000$ kary za kontynuację jazdy uszkodzonym bolidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzieliście jak Fisichella przejechał o kilka metrów boks

i tu było faktyczne zagrożenie, tylko dzięki refleksowi mechaników i bodajże Alonso nic się nie stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Malezji będzie ok, ale to co się będzie w Chinach działo - zobaczycie :) . Jeśli FIA potwierdzi zgodnośc z przepisami używanie podwójnego dyfuzora to zamontują go wszystkie teamy, więc jak Robert teraz dorównuje zespołowi Browna to jak bedzie miał podwójny dyf zdeklasuje ich wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie miał podwójny dyf zdeklasuje ich wszystkich.

nie brałbym tego za pewnik, taki dyfuzor trzeba by zgrać z resztą aerodynamiki bolidu, zespół Hondy pod dowództwem Brawna pracował nad tym już w zeszłym sezonie, w 3 tygodnie ciężko będzie zrobić taką konstrukcję z niczego, bardziej stawiałbym na działania w sesjach treningowych i umiejętności Roberta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kurde - stało się co się stało. Ważne, że Niemiec nie był drugi :577:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie brałbym tego za pewnik, taki dyfuzor trzeba by zgrać z resztą aerodynamiki bolidu, zespół Hondy pod dowództwem Brawna pracował nad tym już w zeszłym sezonie, w 3 tygodnie ciężko będzie zrobić taką konstrukcję z niczego, bardziej stawiałbym na działania w sesjach treningowych i umiejętności Roberta

 

Znając życie to połowa zespołów pracuje na tym już od pewnego czasu. Nie mogli tego założyc ze względu na protest, który złożyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwile myślałem ze vettel zrobi SC a kubek ze złamanym nosem dotoczy się do mety choćby na 5 pozycji....cały dzień mam do bani a button też by nie miał szans 3 kółka wytrzymac z softami ...widać było co się stało z Rosbergiem kiedy softy już osiągnęły punkt krytyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic stało się :( najważniejsze że Robuś pokazał tym cieniasom że jeździć to trzeba umić :D Panowie będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Szkoda, że Robert miał takiego pecha podczas I-szego GP. Najważniejsze jest to, że chłopak jest w formie i ma dużą szanse na wygraną w przyszłych GP. W Malezji na pewno stanie na podium. Życzę Mu tego z całego serca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co stresować chłopak sobie poradzi. Jeszcze czeka go parę wyścigów napewno da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiłem na Kubice ze bedzie w pierwszej 8 50 zeta :D

Myslałem o podium ale nie w pierwszym wyścigu :D

Wtopiłem :mad: Ale w Malezji obstawiam 50 zeta ze bedzie na pudle :)

Ktoś z was tez obstawia :D:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248769,1945761,wiadomosc.html

 

No i dobrze. Żwirka nie żal. Jeszcze powinni go o 10 pozycji cofnąć. Co on myśli, że zawsze będzie pupilkiem władz? I swoim zachowaniem (hamowanie) potwierdził, że chamem był, jest i będzie...

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy się pojawił w F1 mówiłem, że to menda i jak widać nie pomyliłem się :) niech bawełniarz nie myśli, że jako pseudo mistrz może sobie pozwalać na takie numery, jak by jakiś wyścigi był w Polsce to by go zaje... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności