Skocz do zawartości
jozko

OPT vwgolf

Rekomendowane odpowiedzi

i o to chodzi Panowie, traktować to wszystko na luzie.

niezależnie czy wygra kolega z tego czy tamtego klubu, każdy z nich zasługuje na uznanie,

nowe czy stare auta...to nie ma znaczenia, liczy się dobra zabawa

 

Podoba mi się Twoja wypowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oglądaliście program to zapewne widzieliście jak Golfiarze pogratulowali właścicielowi Vectry świetnego projektu. Ja głosowałem na złOPLA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ładnie się zachował , ale na stronie vectry jest relacja z nagrania i golfiarze się opili i jeden nawet pokazał gołe 4 litery vectrowcom .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fakt ładnie się zachował , ale na stronie vectry jest relacja z nagrania i golfiarze się opili i jeden nawet pokazał gołe 4 litery vectrowcom .

Opił się jeden i chłopaki go opie.... za jego zachowanie i przeprosili konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam każdego z tego miejsca :)

Rywalizacja swoje zrobiła i za bardzo mnie to wciągneło :D

 

Nie wierze własnym oczom ;)

Szacunek kolego za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam każdego z tego miejsca

Rywalizacja swoje zrobiła i za bardzo mnie to wciągneło

 

oo kolego! właśnie to jest sedno sprawy. gdzieś zatracił się fakt, że to tylko zabawa. dzięki za tą wypowiedź i ja również przepraszam za ostre słowa - denerwuje mnie segregowanie ludzi wg marki czy modelu samochodu dlatego nie kryłem swojego oburzenia. Twoja wypowiedź zmienia postać rzeczy i gratuluję odwagi!

 

dwa małe zdanie a zmieniają pogląd na wszystko! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opił się jeden i chłopaki go opie.... za jego zachowanie i przeprosili konkurencję.

 

Ilu się opilo to nie wiem ale znając życie sam nie pił :)

Miło że przeprosił ale i tak wyrobił im opinie raczej negatywną.

Ciekawy jestem jak to się skończy , narazie 51-49 dla vectry.

 

A oba kluby za bardzo się tym wszystkim przejely i konkurs już nie polega na tym że wygra lepszy tylko wygra ten kto przekona jak najwięcej swoich znajomych z naszej klasy , gg itp do głosowania na ich klub paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostia czy niejaki Tomatol to jest ktos z forum GOlfa?? Żenujące zachowanie na www.vectra-unlimited.pl, nadmienie, że rywalizacja przyjeła efekty, że dwóch młodzieńców posiadaczy golfa chiało przedstawić swoje racje klubowiczowi Vectra-Unlimited, akurat jechał swoją Vectra, jesli społeczność Golfa ma takich repezentantów to mi wstyd, że mam auto z tego koncernu.....

 

JAkoś na wyżej wymienionym forum dużo ludzi przesiada sie z Opli na Vw i na odwrót i nie ma jakiejś agresji, natomiast to co reprezentują co poniektórzy posiadacze Golfów jest żenujące, dziecinne i wręcz prostackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zacytuje coś ze strony głównej klubu opla:

 

SERDECZNIE PROSIMY O ODDANIE GŁOS NA NASZEGO OPLA VECTRA (no chyba, że jesteście innego zdania...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dwie różne marki potrafią wyzwolić rózne emocje.To że sie tu spotykamy,rozmawiamy to nasze auta sa do tego tylko pretekstem.Ja sie bawie dobrze na tym forum,ale żle mi się czyta niektóre agresywne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zacytuje coś ze strony głównej klubu opla:

 

zapomniałeś dodać jeszcze kolejnego zdania:

 

Będziemy wdzięczni za każdy oddany głos

,

a czegoś takiego nie widziałem w żadnej nacechowanej emocjonalnie wypowiedzi zwolenników golfa (ani tych, które na forum golfa toczą się o stosunku posiadaczy passatów do "ducha współzawodnictwa"). Tutaj pojawia się różnica klas tych dwóch środowisk... :| Opel deklasuje resztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ogladalem OPT wczoraj i nie przeszkadza mi zestawienie MKII z ta Vectra jest tylko jedno ale jak dla mnie o ile w stosunku do Vectry mozna mowic o jakims tuningu to do Golfa - nie mam slow. Tam nie bylo tuningu. Golf II potrafi byc na prawde ladnie z tuningowany, moj kolega tanim (jest blacharzem i lakiernikiem z tad tanim) kosztem zrobil z 2-ki zgrabna furke, za ktora oczy same leca na ulicy i jeszcze do tego zapierdziula strasznie. Byc moze tam jest cos czego ja nie widze ale nie czarujmy sie kazda osoba patrzaca na te dwa auta z estetycznej strony bedzie sie sklaniala ku Vectrze. Bo ona byla "ochuchana" z kazdej strony jak to mowi moj kumpel widac ze kolo serce w nia wlozyl, a Golf no coz :wstyd: ze juz nie wspomne po tym jak podniosl pokrywe silnika dolal tym do pieca strasznie. Takze choc serce mowi Golf to wrazenia i inne pozytywne odczucia sprawiaja ze glosik leci na Vectre. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ta wypowiedzia, ale cenie sobie miec wlasne zdanie i glosno je wypowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kostia czy niejaki Tomatol to jest ktos z forum GOlfa?? Żenujące zachowanie na www.vectra-unlimited.pl, nadmienie, że rywalizacja przyjeła efekty, że dwóch młodzieńców posiadaczy golfa chiało przedstawić swoje racje klubowiczowi Vectra-Unlimited, akurat jechał swoją Vectra, jesli społeczność Golfa ma takich repezentantów to mi wstyd, że mam auto z tego koncernu.....

 

JAkoś na wyżej wymienionym forum dużo ludzi przesiada sie z Opli na Vw i na odwrót i nie ma jakiejś agresji, natomiast to co reprezentują co poniektórzy posiadacze Golfów jest żenujące, dziecinne i wręcz prostackie.

No jest na vwgolf.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm z rozpędu i sentymentu zagłosowałem na glofa, wczoraj znalazłem na youtubie opt i teraz zagłosowałbym na vectre, ten golf to lipa, gosciu wozi w samochodzie jakies naklejki porshe :| żal, no i jeszcze ten silnik..

lampy rally a wygladają prawie jak po przeróbce od vento, vectra mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest na vwgolf.pl

 

To bardzo ładna wizytówke Wam zrobił......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ładna wizytówke Wam zrobił......

całe forum za jednego debila odpowiadać nie może.

Nawet nie wiesz ilu od nich buraków u nas pisało różne teksty...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Vectra-Unlimited?? Czy z VKP?? Bo to dwa rożne kluby ;) Ehhh no cóż, zamiast glosowac na auta to prawie na noże poszło między ludkami :D

 

Wiem, że Daras na forum golfa dostał karniaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiecie, jest pewna różnica między tym co wyczyniają pojedyncze jednostki a podejściem ludzi będących oficjalną "twarzą" danego forum. Zawsze trafią się rozrabiaki lub tacy, których ponoszą emocje - ok, bywa, rozumiemy. Jednak gdy oficjalne stanowisko zaczyna być podszyte dziwnymi przesłankami to mi zapala się czerwona lampka.

 

Z jednej strony widzę oficjalne stanowisko administratora golfa - ygd:

- wypowiadajacego się oficjalnie na naszym forum, przemycającego w wypowiedzi szyderstwo ("wstydzę się, że miałem 2 passaty") i wzniecającego nienawiść; wzywającego między wierszami do segregowanie ludzi wg samochodu jakim jeżdżą; dodatkowo nie podpiera swych wypowiedzi żadnymi sensownymi argumentami przemawiającymi za oddaniem głosu na osobę z jego forum; w połączeniu z próbą żerowania na "solidarności" marki VW niezły koktajl nam wychodzi

 

Z drugiej strony widzę oficjalne stanowisko administracji VKP:

W związku z tym, że w tej "walce" wygrywa auto, które otrzyma najwięcej głosów w sondzie internetowej http://www.tvnturbo.pl/news/432/view

 

SERDECZNIE PROSIMY O ODDANIE GŁOS NA NASZEGO OPLA VECTRA (no chyba, że jesteście innego zdania...).

Będziemy wdzięczni za każdy oddany głos, a o dalszych losach rywalizacji będziemy informować na bieżąco.

Do tego dochodzi - wydawać by się mogło - szczegół:

- na golfie skrócony filmik z OPT - przedstawiający tylko golfa

- na vectrze - cały filmik z OPT prezentujący oba samochody

 

Niech każdy wyciągnie sobie wnioski sam :!:

 

 

Żeby była jasność: darzę równym szacunkiem i właściciela Golfa i właściciela Vectry - mimo odmiennego końcowego efektu obaj zapewne włożyli w swoje auta mnóstwo czasu, pieniędzy i zaangażowania. Szkoda, że niektóre osoby psują możliwość spokojnej prezentacji tych samochodów, uczciwej oceny ich przez widzów / zainteresowanych i rywalizacji w dobrym tego słowa znaczeniu. Mimo różnych aut mają wiele wspólnego - pasję do samochodu, którym jeżdżą, zaangażowanie i dążenie do realizacji założonego celu w tuningowaniu.

 

Kostia bardzo dobrze zauważył - emocje ponoszą i każdy w pewnym momencie bierze sobie to do serca, ale przecież idąc na wybory nie zagłosujecie na kandydata tylko dlatego, że ma tak samo na imie jak Wy czy Wasze dziecko.... Bez jaj.

 

 

pozdrawiam

jedrus - administrator forum passata

Vectra B kombi '98 1,6 + gaz, 100KM + WLEPA FORUM PASSATA NA KLAPIE!

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o koledze YGD nie warto juz nic wiecej pisac - jedrek ujal wszystko bardzo dobrze. Kto przebywa czasami na forum golfa wiedza o czym mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o koledze YGD nie warto juz nic wiecej pisac - jedrek ujal wszystko bardzo dobrze. Kto przebywa czasami na forum golfa wiedza o czym mowa.

Znasz go osobiście że piszesz takie rzeczy?

Andrzej jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności