Skocz do zawartości
Gość kawasaki196

Pomocy vag com kto posiada???

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprawdzisz tego kkl`em,i tak samo kkl nie ruszy na vcds`sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z VCDS-em w pięknym Trójmieście. Jednominutowa przysługa potrzebna. Płacę w browarach. Najlepsza waluta świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogoś z VCDS-em w pięknym Trójmieście. Jednominutowa przysługa potrzebna. Płacę w browarach. Najlepsza waluta świata.
ja browców nie piję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poratujcie czymś działajacym w wersji full . Padł mi system na lapku a potrzebuje podpiąć się do paska kolegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie sa pryjemnosci z klonami.moge podlaczyc w koszalinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam kanel http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i3803588687.html programy vag com 409.1 vcds line 1.1 polski vag 4.9 i na zadnym nie moge zrobic adaptacji przepustnicy jak juz wchodze do nastawy 04 to wyskakuje mi ze mam nie zarejestrowany program i cos tam jeszcze :) co jest przyczyna kabel czy programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odgrzeje kotleta ponieważ mam kabel viaken kkl line i podłaczam usb ...wyskakuje instalacja i niema sterownika wrzuca go to menadzera urzadzen jako USB serial port i daje strowniki pod windows 7 nie wie widzi ich ? Help ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie gorąca prośba czy ktoś mógłby podesłać mi jakiś działąjący Vag-com PL i VAG-com 409-1. Mój interpace to KKL od viakena.

 

Mój mail [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie VCDS Lite 1.2 i będzie działał. Chyba że koniecznie musisz mieć wersję PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na wersji PL byłoby mi nieco łatwiej :) VCDS Lite jest darmowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Może ktoś podesłać sprawdzony link gdzie mogę kupić kabel wraz z oprogramowaniem do Passata B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Podłączę się pod prośbami - mam Passata B5 przed Liftem 1.9 TDI i chciałem pobawić się z kablem i Vagiem, poleci ktoś coś ?

 

Kabel posiadam : KKL VAG-COM for 409.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności